Як клеїти накладні вії?
Зміст
Без клею: магнітні вії - не все так однозначно
Підготовчий етап: важливі нюанси
Як правильно клеїти накладні вії: розкриваємо тонкощі лайфхаки
Накладні вії - чудовий спосіб підкреслити красу очей і зробити саме на них основний акцент. Як правило, такий прийом актуальний у вечірньому та/або святковому макіяжі, при накладенні гриму, у подіумних образах тощо. Тобто використовувати накладні вії у повсякденному житті готові зовсім небагато дівчат. Але чому б не дозволити собі бути яскравою, якщо трапився особливий випадок? Головна складність полягає у правильній фіксації. Маніпуляція з приклеювання дійсно вимагає майстерності. Здавалося б, що такого взяти стрічку або пучок, капнути клей і все готово. Але насправді спроби навряд чи увінчаються успіхом, якщо не знати основних тонкощів того, як клеїти накладні вії.
Як вибрати штучні вії?
Очі... Кожна дівчина має свій розріз, форму, особливості розташування на обличчі. Якісь моменти вимагають корекції, щось навпаки хочеться зробити ще ефектнішим і виразнішим. Тому підбирати штучні вії потрібно суворо індивідуально, виходячи з наявних даних.
- • Якщо очі близько до перенісся, як наклеїти вії? Ідеальним буде плавний перехід від коротких волосків із внутрішньої сторони до довших із зовнішньої. Широко посаджені очі потребують зворотної корекції.
- • А якщо очі посаджені глибоко, нависає повіка? У цьому випадку слід обирати накладні вії, довжина яких збільшується до середини, а також виражений завиток.
- • При опущених зовнішніх кутиках очей завдання візуально підняти їх і прибрати похмурий вираз. Тут чудово підійдуть довгі і красиво зігнуті по зовнішньому краю вії.
Не можна забувати і про помірність, грамотні пропорції і гармонію. Великі очі - це завжди гарно. Тому занадто довгі і густі вії зроблять їх ще більшими, затьмаривши решту рис обличчя. Золота середина - головне правило. Ним і потрібно керуватися перед тим, як приклеїти вії.
Без клею: магнітні вії - не все так однозначно
Вії з магнітною фіксацією - таке собі ноу-хау, запропоноване китайськими новаторами. Відразу зайшло "на ура", але якось не прижилося. Суть винаходу в наступному: дві стрічки вій оснащені магнітами по обидва боки і посередині. Одну стрічку слід розмістити під натуральними віями, а другу над ними. Відбувається магнітна фіксація, яка, за словами виробника, є надійною та швидкою, нічим не поступається клейовій, а зняття в рази легше. Відгуки на такий lash-продукт дуже неоднозначні. Хтось спробував і залишився задоволений, хтось повідомив про незручність у носінні, а комусь не вдалося навіть правильно зафіксувати магнітні вії. Висновок - якщо хочеться спробувати і не морочитися тим, як клеїти вії, ризикнути можна, але передбачити результат дуже складно.
Підготовчий етап: важливі нюанси
Приклеювання накладних вій схоже на справжнє мистецтво. Це досить тонка маніпуляція, результат якої обов'язково має подобатися та підкреслювати красу очей. А ще, якщо не йдеться про специфічний макіяж для сцени, важливий ефект природності. Зрозуміло, що очі з накладними віями відрізнятимуться від звичайних, але все ж таки постаратися зберегти ілюзію натуральності можна. Як правильно клеїти вії, щоб уникнути різкого дисонансу? Насамперед, потрібно подбати про те, щоб сама стрічка на повіках не була помітна. Чорний олівець дозволить ретельно зафарбувати простір між натуральними віями, а туш додасть довжину та об'єм. Вади, які можуть з'явитися після приклеювання, добре приховає підводка.
Штучні вії вимагають припасування під природну довжину лінії повіки. Стрічка підрізається із зовнішнього краю під кожне око. Це досить просто зробити. Не варто різати відразу багато, тому що вперше висока ймовірність помилитися та зіпсувати матеріал. Краще приміряти, відрізати, ще раз приміряти та виконати фінішну корекцію. Ось основний підготовчий алгоритм, необхідний перед тим, як приклеїти накладні вії:
- • аккуратно дістати стрічку-основу з упаковки;
- • розмістити на віку від внутрішнього краю до зовнішнього;
- • позначити межу зрізу (зайва частина, що виступає за довжину природної лінії росту вій);
- • відрізати і знову приміряти.
Як правильно клеїти накладні вії: розкриваємо тонкощі лайфхаки
Питання надійної фіксації стоїть досить гостро. Часто можна купити вії, які вже укомплектовані клеєм. Але далеко не завжди він добре справляється зі своєю основною функцією. Тож не варто піддаватися спокусі заощадити. Спеціальний клей краще купувати окремо і не гнатися за дешевизною. Якісний продукт обов'язково повинен бути з позначкою для накладних вій, мати короткий період схоплювання (не довше однієї хвилини), не залишати білого нальоту після висихання. Про такі тонкощі потрібно знати, особливо перед тим, як клеїти вії вдома.
Важливо! Клей наноситься на стрічку з віями, а не на саму повіку. Перед цим рекомендується кілька разів з'єднати краї стрічки один з одним, щоб вона набула вигнутої форми і потім краще лягла на повіку. А шкіру потрібно очистити та знежирити, щоб нічого не заважало адгезії.
Як наклеїти вії самій собі? Це досить складно. Полегшить процес горизонтальне, а не вертикальне розташування дзеркала. Його треба не поставити, а покласти на стіл. Тоді дивитися доведеться не вперед, а вниз, і зона повік буде більш відкритою для маніпуляції. Найскладніше - приклеювання. Воно виконується від внутрішнього куточка ока до зовнішнього, поступово, невеликими ділянками, стрічку потрібно щільно притискати до шкіри в зоні фіксації. Нівелювати різницю між штучними та натуральними віями дозволить легке притискання одних до інших по всьому об'єму. Ви ніби намагаєтеся поєднати і ті, й інші, ніби змішуєте їх. Залишилося дочекатися повного висихання клею та оцінити результат!