Каталог товарів

Меню

Градієнт гель-лаком: манікюр омбре

Дата: 06.06.2018 Переглядів: 29943

Зміст

Види градієнта

Горизонтальний градієнт: техніка

Вертикальне омбре: техніка

Колірна розтяжка по всіх пальцях

Градієнт губкою або спонжем

Коли монохромний манікюр перестає радувати і викликає нудьгу, стрази та блискітки не вписуються в образ, а малюнки на нігтях не входять до числа найулюбленіших дизайнів, чудовим рішенням стане градієнт гель-лаком. По-перше, це стильно і актуально, адже даний тренд не покидає вершин модного Олімпу вже кілька сезонів. По-друге, це досить просто навіть для новачка.

Градієнт гель-лаком: варіанти виконання - Фото 1

Види градієнта і його переваги

Такий варіант оформлення нігтів ще називають манікюр омбре гель-лаком або шелаком. Техніка, по якій він виконується, передбачає розмиті межі при переході одного відтінку в інший. Плавне перетікання відтінків створює естетично красивий малюнок на нігтях. В залежності від уподобань можна вибрати два-три близьких кольори або абсолютно різні, але добре поєднувані між собою. Градієнт на нігтях гель-лаком буде доречний для будь-якого заходу, продемонструє елегантність і витонченість своєї власниці. Варіантів манікюру, виконаного в техніці омбре, кілька:

  • омбре з горизонтальною розтяжкою;
  • омбре з вертикальною розтяжкою;
  • омбре з розтяжкою по діагоналі;
  • градієнтний перехід від нігтя до нігтя.

Если вам хочется чего-то необычного, попробуйте сложный вариант нейл дизайна, сочетающий не менее пяти цветов.

Кроме нескольких флакончиков с гелевыми лаками, базы, топа и ультрафиолетовой лампы, в стандартный набор для выполнения нейл-дизайна омбре следует включить еще несколько позиций:

  • захисний засіб для навколонігтьової шкіри Скін Дефендер;
  • набір спонжів або аеропензель або пензель-гребінець для градієнту.

Як зробити градієнт гель-лаком: покрокова інструкція по горизонтальній техніці

Щоб досконало оволодіти технікою градієнта або як його ще називають Ombre nails, необхідно не тільки переглянути, як виконаний градієнт гель-лаком на фото або відео, але і дотримуватися ряду послідовних етапів:

1. Підготовлені нігті покриваємо прозорою основою для гель-лаку і сушимо в лампі.

2. Наносимо гель-лаки - один колір за іншим, по типу веселки. Розтяжка завжди виконується від темного до світлого. Темного кольору наносимо менше, приблизно на третину нігтя, решта - світлий. Гель-лаку беремо більше, ніж при звичайному нанесенні, з урахуванням майбутньої розтяжки.

3. За допомогою пензлика починаємо плавно формувати кордон відтіночного переходу, рухаючись короткими штрихами зліва направо, справа наліво і поступово просуваючись до самого краю нігтьової пластини. Потім витираємо кисть і знову повторюємо цю маніпуляцію, домагаючись ідеальної розтяжки. Сушимо в ламі.

4. Наносимо кольори другим шаром, знову виконуємо градієнт гель-лаком пензлем, як зазначено вище, і сушимо.

5. Залишилося покрити готовий градієнтний манікюр гель-лаком фінішним покриттям і насолоджуватися отриманим результатом.

Градієнт гель-лаком: горизонтальна техніка - Фото 2

Градієнт гель-лаком: покрокова інструкція вертикальної техніки

Градієнт з вертикальною розтяжкою кольору візуально подовжує нігтики і виглядає дуже красиво. Виконується досить просто:

1. Після підготовки нігтя, нанесення і сушіння бази умовно проводимо посередині поздовжній кордон, немов ділячи нігтьову пластину навпіл.

2. З правого боку нігтика наносимо один колір гель-лаку, з лівої - інший. За допомогою віялового пензля прибираємо кордон між кольорами, а потім звичайним пензлем, рухаючись від нігтьової лунки до торця, виконуємо розтяжку. Відправляємо на полімеризацію.

3. Повторюємо нанесення гель-лаків і розтяжку. Полімеризуємо.

4. Наносимо топ для гель-лаку. Готово!

Градієнт гель-лаком: вертикальна техніка - Фото 3

Манікюр градієнт гель-лаком по всій руці

Як зробити градієнт на нігтях гель-лаком по всій руці? Мабуть, найпростіше. Цей варіант виконується наступним чином: кожен ніготь фарбується на тон світліше (або відповідно темніше) попереднього. Для цієї мети зовсім необов'язково мати п'ять гель-лаків однакової палітри. Секрет полягає в тому, що в базовий відтінок додається білий. Наприклад, ніготь великого пальця офарблюємо темно-синім кольором, в відтінок для вказівного додаємо одну краплю білого гель-лаку, для середнього - дві краплі, для безіменного - три, для мізинчика - чотири. Таким чином, ми отримуємо чудовий градієнт, освітлений рівно на один тон на кожному пальці. Мабуть, це нейменш трудомісткий манікюр омбре, який легко виконати навіть в домашніх умовах.

Градієнт гель-лаком: розтяжка по всій руці - Фото 4

Градієнт спонжем або губкою

Такий спосіб напевно випробували всі любительки плавного відтіночного переходу. Його частий недолік - поява бульбашок при виконанні відбитків. Щоб цього уникнути, спочатку потрібно зробити відбиток на папері, немов би витіснивши повітря з порожнин губки. З спонжем проблем менше, адже його поверхня більш щільна.

1. На першому етапі необхідно підготувати нігтики до гель-лаковому манікюру і нанести спеціальний захисний засіб на шкіру навколо нігтя, оскільки техніка омбре спонжем досить «брудна». Його наносять навколо нігтьової пластини, залишають для висихання, а в кінці процедури манікюру знімають плівочку, яка утворилася.

2. Нігті покривають базою, сушать. Можна додатково покрити гель-лаком в якості підкладки, наприклад, білим (не для темного градієнта).

3. На губку або спонж наносять бажані кольори, один за іншим і плавно переносять їх на ніготь. Кожен шар полимеризуют в лампі.

4. Закріплюють дизайн топом.

Також існує спосіб, коли бажані відтінки змішуються на папері, а вже потім переносяться спонжем на ніготь.

Найпростіше виконувати манікюр "градієнт" гель-лаком аеропензлем (техніка «аеропуффінг»). Для цього необхідно покрити ніготь одним з обраних для дизайну кольором. Потім на силіконовий килимок або палітру капнути інший колір, вмочити в нього аеропензель і короткими вертикальними рухами пройтися по нігтику приблизно до середини. Змінити пуф-насадку, знову вмочити пензель вже в фоновий колір, і пройтися по нігтю назустріч першому, поступово згладжуючи кордон..

Вдалих нейл-експериментів!