Гель-лак для початківців: простий дизайн нігтів
Зміст
Дизайн нігтів гель-лаком? Легко!
Основи манікюру
Дизайн з блискітками
Веселі крапки
Слайдери - імітація художки
Працюємо з трафаретами
Луска дракона
Спайдер-гель для швидкого дизайну
Акварель на нігтях чорнилом
З винаходом гелевих лаків дизайн нігтів перетворився в мистецтво, а різноманітність технік, матеріалів та інструментів, які використовуються в декоративному манікюрі, вражає уяву і іноді дуже ускладнює вибір того, якій ж саме нейл-композиції надати перевагу цього разу. Особливо якщо створювати її самостійно. Ви думаєте, що нігті з малюнками, ефектним декором або блиском - це занадто багато роботи і довго? Насправді, існує безліч простих і доступних способів використовувати гель-лак. Для початківців чудово підійдуть легкі техніки, які не вимагають володіння пензлем і умінь малювати. Освоївши їх, вам не доведеться підлаштовуватися під розклад майстра. Ви переконаєтеся, що бажання і фантазія здатні на багато що. І якщо раніше ефектно оформлені нігтики можна було отримати тільки в салонах, то зараз простий дизайн нігтів гель-лаком має море варіантів і доступний кожній дівчині!
Шелак для початківців: основи
Основні правила нанесення гель-лаку обов'язкові при будь-якому дизайні. Для початку потрібно надати нігтям потрібної форми, видалити кутикулу. Після цього слід знежирити і зневоднити поверхню кожного нігтика спеціальними засобами. Далі наноситься базове покриття, сушиться в лампі, після цього наноситься кольоровий гель-лак (оптимально 2-3 шари з сушінням кожного в лампі). Останній етап - нігтики покриваються топом, який теж полімеризуется, а утворений липкий шар знімається за допомогою призначеної для цієї мети рідини. В результаті вийшов найпростіший дизайн - монохром. У ньому використовувався лише один гель-лак. У домашніх умовах для початківців саме цей спосіб дозволить відпрацювати всі необхідні навички. А монохромні нігтики можна швидко урізноманітнити, якщо поєднувати два топа - матовий і глянцевий. Виберіть відтінок за смаком, який буде поєднуватися з вашим повсякденним стилем, і приступайте.
Дизайн нігтів з використанням блискіток (гліттера)
Блискітки на нігтиах сяють і переливаються, а манікюр відразу набуває святкових, ошатних ноток. На сьогоднішній день існує величезний вибір різноманітних кольорів, форм і розмірів блискіток. Наносити їх можна по-різному: на кольоровий гель-лак, поверх топу ... Гліттер прекрасно підходить для фрагментарного нейл-дизайну, коли він наноситься на якусь частину нігтьової пластини (лінія посмішки, лунка і т.д.).
- За допомогою лопатки набираєте з баночки невелику кількість блискіток.
- Постукуючими рухами посипаєте ніготь, попередньо підстеливши під руку аркуш паперу або фольги.
- Зайві блискітки, що не прилипли, змахніть пензликом, покрийте нігтики топом і полімеризуйте.
Нігті в цяточку: весело і швидко
Це простий, веселий дизайн, в якому головну роль грає саме гель-лак. Для початківців він підійде оптимально. Якщо у вас немає спеціального інструменту під назвою дотс, його цілком можна замінити зубочисткою або шпилькою з круглим кінчиком. Для крапчатого дизайну слід обирати контрастні гель-лаки, щоб горошинки не зливалися з основним кольором, який наноситься на всю поверхню нігтя. А виконується він так:
- нігтик покривається фоновим відтінком, сушиться;
- потім ставляться крапки іншим кольором (точки можуть бути різними за розміром) і знову сушка;
- наноситься топ.
Інша інтерпретація дизайну в горошок - використання декору під назвою конфетті. Це тонкі кольорові кружечки різного діаметра, які призначені спеціально для прикраси нігтиків і фіксації на гель-лак. Для початківців дизайн з конфетті - чудове рішення! Їх можна викладати тонким пінцетом або апельсинової паличкою зі змоченим у воді кінчиком. Конфетті виглядають дуже гарно і яскраво. І це максимально просто!
Дизайн нігтів слайдерами
Слайдери або по-простому наклейки на водній основі - справжня палочка-виручалочка для початківців, адже освоїти розпис пензлем виходить не відразу, а нігтики з красивим малюнком мати дуже хочеться! За допомогою цих диво-наклейок можна отримати повну імітацію художньої композиції. У використанні вони також дуже прості: виріжте слайдер відповідно до форми нігтьової пластини, опустіть в теплу воду і зачекайте кілька секунд, потім відокремте плівку з малюнком від паперової основи і викладіть на висушений кольоровий гель-лак. Якщо потрібно, картинку можна поправити і потім промокнути безворсовою серветкою. Після цього, як зазвичай, залишається лише покрити дизайн топом і закріпити результат в лампі. Завдяки тому, що плівка з малюнком дуже тонка і гнучка, наклейка виглядає як розпис пензлем і носиться так само довго, як і гель-лак.
Трафаретна техніка
Ще один простий декоративний манікюр для початківців. Гель-лак в ньому використовується вже як матеріал для малювання. Трафаретний дизайн стане помічником, якщо вам складно від руки малювати ідеально рівні геометричні фігури або однакові об'єкти. Шаблон з малюнком легко кріпиться на нігтиках за допомогою липкого шару на одній стороні і після цього тонким пензлем закрашуються порожні місця. Після зняття трафарету виходить акуратний, рівний орнамент. До речі, трафаретна техніка дуже популярна і у професіоналів, особливо при роботі з аерографом.
Луска дракона
Ідеальне рішення для об'ємного нейл-дизайну. Луска нагадує діамантики за рахунок наявності граней. Вони дуже красиво виблискують і легко викладаються в найрізноманітніші візерунки. А після закріплення топом для гель-лаку луска дракона відмінно носиться. Манікюрні композиції з цим декором виглядають чарівно і мають чудовий 3D-ефект. Викладати їх найпростіше пінцетом. Фоновий гель-лак може бути будь-яким, як і колір луски.
Дизайни ... павутинкою
Йдеться про новинку нейл-ринку - так звані спайдер-гелі. Їх фішка - в дивовижній консистенції. Набравши на пензлик сам матеріал, можна побачити, як добре він тягнеться, трансформуючись в тонкі нитки, що насправді нагадують павутину. Працювати такими гелями ну дуже просто. Вони випускаються в досить широкій палітрі, тому підібрати ефектне поєднання з гель-лаковою підкладкою-фоном легко. За допомогою спайдер-гелю можна намалювати павутину, прикрасити нігті геометричним візерунком (тонкі поперечні, діагональні чи вертикальні лінії) або створити гарний творчо-хаотичний дизайн. І якщо художні малюнки на нігтях гель-лаком для початківців можуть здатися складними в освоєнні, то з гелем-павутинкою все виходить швидко і просто.
Чорнило для нігтів
А це просто суперрішення для любительок акварельних візерунків. Чорнило не вимагає сушіння в лампі і найкраще читається на білому гель-лаковому тлі. Нанесіть гель-лак, висушіть в лампі і приступайте до малювання чорнилом: ставте в хаотичному порядку точки-плями одним кольором, потім іншим (оптимально змішувати не більше трьох відтінків, інакше вийде дисгармонія). Якщо якісь плями зливаються не так, як вам хочеться, все можна виправити прозорим чорнилом. По завершенні покрийте дизайн топом і в лампу. Для більшої легкості малюнка його можна виконувати поверх полімеризованого топа, попередньо знявши липкий шар. А якщо хочеться максимальної колірної розмитості і ніжності, то варто спробувати ставити чорнильні кляксочкі на топ до його сушіння в лампі. Загалом, чорнило - ідеальний варіант для найцікавіших і легких нейл-композицій в техніці акварелі.
Робити гарний дизайн нігтів гель-лаком не так складно, трохи терпіння, фантазії і, звичайно, практика здатні перетворити будь-якого новачка в професіонала!