Френч гель-лаком: універсальна краса
Зміст
Гігієнічний манікюр.
Френч-дизайн гель-лаком:
- знежирення і нанесення бази
- працюємо з основним фоновим гель-лаком
- способи промальовування «посмішки»
- варіації на тему френчу
Терпіння - і ви опануєте французький манікюр!
Універсальний, класичний і просто красивий манікюр на всі часи - це все про нього, про френч! Такий дизайн на нігтях не тільки робить абсолютно будь-який образ досконалим, гармонійним і дуже елегантним, але й змушує дівчину почуватися майже француженкою --витонченою і красивою. Тож давайте розбиратися, як зробити френч гель-лаком у себе вдома!
Підготовка: гігієнічний манікюр
Щоб ваш френч вийшов ідеальним, слід провести всі необхідні манікюрні маніпуляції: видалення кутикули, надання нігтям бажаної форми. Пам'ятайте - френч-дизайн гармонійно виглядає на нігтиках коротких або середніх. Також перевіряємо наявність необхідного інструментарію і матеріалів: вам знадобиться стандартний набір допоміжних покриттів для гель-лакового дизайну (знежирювач, клінсер для видалення липкого шару, база, топ), а також пензлики (бажано тонкі, за допомогою яких легко промальовувати «посмішку») і спеціальні трафарети-наклейки для швидкого створення новачками ідеально рівних ліній.
Дизайн нігтів гель-лаком: френч
- Знежирюємо нігтьову пластину за всіма правилами, щоб гель-лак надійно «зчепився» з нігтем. Наносимо тонкий (в іншому випадку він може утворити бульбашки) шар базового покриття. Полімеризуємо. У класичній техніці роботи з гелевими лаками перед базою ще наноситься безкислотний праймер для максимально надійного зчеплення штучних матеріалів з поверхнею нігтів. Однак сьогодні на ринку вже є нейл-покриття, для яких цей етап виробник вказує як необов'язковий. Але якщо наявна в вашому розпорядженні гель-лакова система передбачає використання праймера, не нехтуйте ним.
- Підбираємо відповідний за кольором гель-лак. Френч класичний вимагає використання тільки нюдових відтінків (бежеві тони, рожеві). Однак сучасні варіації на тему френча такі різноманітні і ефектні, що ви цілком можете «погратися» з кольором «посмішки» і основи, тільки потрібно стежити за тим, щоб обраний відтінок для «усмішки» збігався з «температурою» відтінку на нігтьовому ложі: холодні кольору до холодних, теплі до теплих. Замість гель-лаку можна скористатися спеціальною камуфлюючою базою, яка надасть нігтьовій пластині необхідного нюдового відтінку. Після того як основний колір був нанесений, просушіть гель-лак в лампі. Якщо є необхідність, наносимо повторний шар, полімеризуємо.
- Промальовування «посмішки». Дуже важливо, щоб лінії були рівними! В іншому випадку ви не досягнете знаменитої елегантності від французького манікюру, створеного за допомогою такого матеріалу, як гель-лак. Фото френча, що втратив свою естетичність і привабливість через нерівній лінії «посмішки» або невдало підібрані відтінки, легко побачити в інтернеті. І такий «досвід» переймати не варто. Гармонія і акуратність - основні складові будь-якого декоративного манікюру. Ви можете поліпшити свою техніку промальовування лінії «посмішки», просто потренувавшись на типсах кілька хвилин/годин і домігшись необхідної «твердості» руки. Але простіше скористатися менш витратним за часом способом - малювання «посмішки» за допомогою спеціальних наклейок (перед використанням таких френч-трафаретів важливо зняти липкість з останнього шару гель-лаку, щоб легко прикріпити наклейку і так само просто її видалити). Різні недоліки можна акуратно прибрати за допомогою апельсинової палички (зубочистки, гігієнічних паличок). Якщо ви не хочете дотримуватися класичних ліній, то існує безліч варіацій френчу, в дизайні яких «посмішки» можуть бути завищеними, у вигляді сердечок, трикутників, тонкими, злегка окреслювати край нігтя і т. ін.
- Після того, як «посмішка» створена, полімеризуйте дизайн в лампі. Наносимо на кожен ніготь фінішне покриття, сушимо в лампі, а потім клінсером знімаємо липкий шар. За бажанням, прикрашаємо дизайн невеликою кількістю стразів або каменів. Не забудьте нанести масло на кутикулу.
Так, він вимагає певної вправності, яка приходить з часом. Тому не турбуйтеся, якщо з першого разу у вас не все вийшло в ідеалі. Адже це означає, що є місце для вдосконалення, а значить, наступного разу ви зумієте досягти бездоганності ліній, а в третє вже будете робити манікюр своїм подружкам, оформлювати їхні нігтики і обирати ідеальний гель-лак під френч!