Каталог товарів

Меню
Патчі під очі Jayjun Roselle Tea Eye Gel Patch, 20 шт.

Патчі під очі Jayjun Roselle Tea Eye Gel Patch, 20 шт. (8809495893911)

440 грн.
440 грн.

Задати питання про цей товар

Я хотів би не публікувати питання
Патчі під очі Jayjun Roselle Tea Eye Gel Patch, 20 шт.

Патчі під очі Jayjun Roselle Tea Eye Gel Patch, 20 шт. (8809495893911)

Бренд: Jayjun Cosmetic

Немає
код: 90019263
  • 440 грн.

  • Самовивіз з наших магазинів безкоштовно Забирайте замовлення самостійно з найближчого до вас магазину та у зручний час. Доставка замовленого товару до магазину мережі Naomi24 здійснюється безкоштовно
  • Доставка кур’єром на адресу безкоштовно від 2300 ₴ Швидка доставка кур’єром за вашою адресою день в день. Доступно для замовлень, оформлених до 10:00, крім суботи та неділі. Вартість послуги 100 грн. Для замовлень від 2300 грн – безкоштовно. Перед доставкою з Вами зв’яжеться кур’єр.
  • Самовивіз з відділення/поштомату "Нової Пошти" безкоштовно від 2300 ₴ Вартість доставки оплачує клієнт за тарифами "Нової Пошти". Для замовлень від 2300 грн – безкоштовно при оплаті замовлення банківським переказом (не діє при онлайн-оплаті LiqPay!). Термін доставки – 1-2 дні, залежно від регіону. Після відправки замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної.
  • Доставка кур’єром Нової Пошти на адресу За тарифами перевізника Доступна опція адресної кур'єрської доставки "Нова Пошта". Оплата цієї послуги не залежить від суми замовлення. Оплачується клієнтом окремо на момент доставки за адресою відповідно до тарифів "Нова Пошта".
  • Самовивіз з відділення "Укрпошти" безкоштовно від 2300 ₴ Вартість доставки оплачує клієнт за тарифами "Укрпошти". Для замовлень від 2300 грн – безкоштовно при оплаті замовлення банківським переказом (не діє при онлайн-оплаті LiqPay!). Термін доставки – 3-7 дні, залежно від регіону. Після відправки замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної.
  • Міжнародна доставка За тарифами перевізника Вартість доставки оплачує клієнт за тарифами "Укрпошти".
  • Самовивіз з відділення "Rozetka" безкоштовно від 2300 ₴ Вартість доставки сплачується клієнтом за тарифами "Rozetka Delivery". Для замовлень від 2300 грн – безкоштовно при оплаті банківським переказом. Термін доставки – 3-7 днів залежно від регіону. Після відправки замовлення ви отримаєте SMS з номером експрес-накладної.

Приймаємо

Готівкою

Безготівковий розрахунок


Характеристики для Патчі під очі Jayjun Roselle Tea Eye Gel Patch, 20 шт.

Виробник: Jayjun Cosmetic
Тип товару Патчі
Колір Рожевий
Країна Корея
Кількість 20
Призначення Під очі

Опис для Патчі під очі Jayjun Roselle Tea Eye Gel Patch, 20 шт.

Турбота про ніжну шкіру в області очей буде ефективною і повноцінною, якщо однією з її складової стануть патчі Jayjun Roselle Tea Eye Gel Patch з екстрактом квітів гібіскуса. Вони забезпечують інтенсивне зволоження, тонізація і омолодження. Мімічні зморшки стають менш глибокими, зникають темні кола, зникають сліди втоми і стресів, погляд прояснюється, обличчя виглядає свіжо і молодо. Густа желеподібна есенція на основі натурального екстракту гібіскусу прекрасно просочує гідрогелеві патчі і під час взаємодії з шкірним покривом починає віддавати йому всі свої цілющі властивості. Уже перше застосування дозволить відчути чудову зволоженість шкіри, підвищення її пружності і приємні зміни в текстурі. Регулярне використання цих патчів забезпечить антивіковий догляд, і ранні вікові зміни не торкнутися ваших повік.

Квіти гібіскуса здавна використовуються в якості основного інгредієнта доглядаючої косметики. Їх екстракт усуває дефіци вологи, прекрасно тонізує дерму, бере активну участь у зміцненні стінок судин, діє як антиоксидант, сприяє клітинному оновленню, нормалізації обміну речовин, синтезу колагену.

Завдяки ніацинаміду підвищується природний фактор епідермального захисту, знижується випаровування вологи, освітлюється пігментація, супроводжується рість пружності і еластичності. Червоні водорості в якості екстракту доповнюють косметичні властивості патчів бактерицидністю, здатністю стимулювати регенераційні процеси, пом'якшувати, виводити токсини. Наявність гіалуронової кислоти - гарантія того, що волога не буде випаровуватися, а структура епідермісу значно покращиться.

Апельсиновий екстракт забезпечує ефект освітлення темних кіл, зміцнює шкіру, робить її молодшою, прекрасно тонізує. Завдяки витяжці з чорної бузини оптимізуються мікроциркуляційні і обмінні процеси. Магнолієвий екстракт перешкоджає руйнуванню еластину і колагену, продовжуючи молодість дерми. Екстракти кокоса і соснової хвої активно вітамізують, зміцнюють, знімають запалення. Алантоїн пом'якшує, гідратує, а аденозин стимулює процеси регенерації і зберігає молодість шкірного покриву.

Як застосовувати: вийняти патч з упаковки, розмістити в області нижніх повік. Також можна накладати на зону носо-губних складок, шию, лоб. Час дії - 20-30 хвилин. Залишки есенції рекомендується м'яко втирати в шкіру.

В упаковці 20 патчів (10 пар).

Патчі під очі Jayjun Roselle Tea Eye Gel Patch, 20 шт.
Відгуки про Патчі під очі Jayjun Roselle Tea Eye Gel Patch, 20 шт.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре