Каталог товарів

Меню
20 грн.
20 грн.

Задати питання про цей товар

Я хотів би не публікувати питання
Слайдер-дизайн S 71 Логотипи неон

Слайдер-дизайн S 71 Логотипи неон (2330362)

Бренд:

Немає
  • 20 грн.

  • Самовивіз з наших магазинів безкоштовно Забирайте замовлення самостійно з найближчого до вас магазину та у зручний час. Доставка замовленого товару до магазину мережі Naomi24 здійснюється безкоштовно
  • Доставка кур’єром на адресу безкоштовно від 2300 ₴ Швидка доставка кур’єром за вашою адресою день в день. Доступно для замовлень, оформлених до 10:00, крім суботи та неділі. Вартість послуги 100 грн. Для замовлень від 2300 грн – безкоштовно. Перед доставкою з Вами зв’яжеться кур’єр.
  • Самовивіз з відділення/поштомату "Нової Пошти" безкоштовно від 2300 ₴ Вартість доставки оплачує клієнт за тарифами "Нової Пошти". Для замовлень від 2300 грн – безкоштовно при оплаті замовлення банківським переказом (не діє при онлайн-оплаті LiqPay!). Термін доставки – 1-2 дні, залежно від регіону. Після відправки замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної.
  • Доставка кур’єром Нової Пошти на адресу За тарифами перевізника Доступна опція адресної кур'єрської доставки "Нова Пошта". Оплата цієї послуги не залежить від суми замовлення. Оплачується клієнтом окремо на момент доставки за адресою відповідно до тарифів "Нова Пошта".
  • Самовивіз з відділення "Укрпошти" безкоштовно від 2300 ₴ Вартість доставки оплачує клієнт за тарифами "Укрпошти". Для замовлень від 2300 грн – безкоштовно при оплаті замовлення банківським переказом (не діє при онлайн-оплаті LiqPay!). Термін доставки – 3-7 дні, залежно від регіону. Після відправки замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної.
  • Міжнародна доставка За тарифами перевізника Вартість доставки оплачує клієнт за тарифами "Укрпошти".
  • Самовивіз з відділення "Rozetka" безкоштовно від 2300 ₴ Вартість доставки сплачується клієнтом за тарифами "Rozetka Delivery". Для замовлень від 2300 грн – безкоштовно при оплаті банківським переказом. Термін доставки – 3-7 днів залежно від регіону. Після відправки замовлення ви отримаєте SMS з номером експрес-накладної.

Приймаємо

Готівкою

Безготівковий розрахунок


Характеристики для Слайдер-дизайн S 71 Логотипи неон

Тип товару Наклейки
Вид товару Наклейки / слайдер-дизайн на нігті
Вид малюнка Fashion/Дівчата/Обличчя
Країна Китай

Опис для Слайдер-дизайн S 71 Логотипи неон

Наклейки для нігтів. Художній розпис нігтів всього за 1 хвилину. Дизайн зовні максимально наближений до дизайну, який виконано вручну. Використовується під лак, гель і акрил для натуральних і нарощених нігтів. Дизайн дуже легко наноситься і чудово приймає форму нігтя. Завдяки легкому використанню майстер будь-якого рівня в лічені хвилини зможе створити неповторний шедевр. Чудовий варіант для професійного і домашнього використання. Дизайн яскравий і насичений, можна наносити на світлі і темні тони. За рахунок своєї еластичності і міцності плівка не тріскається і не рветься. Прозора основа непомітна при виконанні дизайну, малюнок на нігтях виходить яскравим і насиченим.

Спосіб нанесення:

  1. Підготуйте нігті.
  2. Виріжте необхідні фрагменти малюнка.
  3. Опустіть наклейку з малюнком у воду на 5 - 10 секунд.
  4. Промокніть серветкою для видалення зайвої води.
  5. Відсуньте плівку з малюнком від паперової основи, рухаючись уздовж паперу.
  6. Нанесіть плівку з малюнком на ніготь.
  7. Покрийте завершальним шаром гелю, акрилу або лаку.
Слайдер-дизайн S 71 Логотипи неон
Відгуки про Слайдер-дизайн S 71 Логотипи неон

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре