Каталог товарів

Меню
Блискітки для втирання для дизайну нігтів Русалка у баночці 10 г

Блискітки для втирання для дизайну нігтів Русалка у баночці 10 г (2000105036339)

65 грн.
65 грн.

Задати питання про цей товар

Я хотів би не публікувати питання
Блискітки для втирання для дизайну нігтів Русалка у баночці 10 г

Блискітки для втирання для дизайну нігтів Русалка у баночці 10 г (2000105036339)

Бренд: Naomi24

Немає
код: 90012556
  • 65 грн.

  • Самовивіз з наших магазинів безкоштовно Забирайте замовлення самостійно з найближчого до вас магазину та у зручний час. Доставка замовленого товару до магазину мережі Naomi24 здійснюється безкоштовно
  • Доставка кур’єром на адресу безкоштовно від 2300 ₴ Швидка доставка кур’єром за вашою адресою день в день. Доступно для замовлень, оформлених до 10:00, крім суботи та неділі. Вартість послуги 100 грн. Для замовлень від 2300 грн – безкоштовно. Перед доставкою з Вами зв’яжеться кур’єр.
  • Самовивіз з відділення/поштомату "Нової Пошти" безкоштовно від 2300 ₴ Вартість доставки оплачує клієнт за тарифами "Нової Пошти". Для замовлень від 2300 грн – безкоштовно при оплаті замовлення банківським переказом (не діє при онлайн-оплаті LiqPay!). Термін доставки – 1-2 дні, залежно від регіону. Після відправки замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної.
  • Доставка кур’єром Нової Пошти на адресу За тарифами перевізника Доступна опція адресної кур'єрської доставки "Нова Пошта". Оплата цієї послуги не залежить від суми замовлення. Оплачується клієнтом окремо на момент доставки за адресою відповідно до тарифів "Нова Пошта".
  • Самовивіз з відділення "Укрпошти" безкоштовно від 2300 ₴ Вартість доставки оплачує клієнт за тарифами "Укрпошти". Для замовлень від 2300 грн – безкоштовно при оплаті замовлення банківським переказом (не діє при онлайн-оплаті LiqPay!). Термін доставки – 3-7 дні, залежно від регіону. Після відправки замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної.
  • Міжнародна доставка За тарифами перевізника Вартість доставки оплачує клієнт за тарифами "Укрпошти".
  • Самовивіз з відділення "Rozetka" безкоштовно від 2300 ₴ Вартість доставки сплачується клієнтом за тарифами "Rozetka Delivery". Для замовлень від 2300 грн – безкоштовно при оплаті банківським переказом. Термін доставки – 3-7 днів залежно від регіону. Після відправки замовлення ви отримаєте SMS з номером експрес-накладної.

Приймаємо

Готівкою

Безготівковий розрахунок


Характеристики для Блискітки для втирання для дизайну нігтів Русалка у баночці 10 г

Виробник: Naomi24
Тип товару Блискітки
Призначення Для дизайну
Об'єм 10 г
Колір Білий
Країна Китай
Вид товару В баночці

Опис для Блискітки для втирання для дизайну нігтів Русалка у баночці 10 г

Блискітки для втирання Русалка - модний яскравий і дуже актуальний декор, який застосовується в сучасних техніках манікюрного дизайну. Це цілком особливі блискітки, такі дрібні, що нагадують пил. Вони красиво виблискують, переливаються і доповнюють нейл-арт загадковим мерехтінням. Працювати з таким декором просто і зручно, адже його потрібно просто нанести на липкий шар гель-лаку за допомогою пензля. Блискітки прилипають і створюють блискучий ефект з дуже красивим переливом. На завершення дизайн покривається топом і від нього неможливо відвести очей. Ці блискітки мають білий колір.

У баночці.

Вага - 10 г.

Країна-виробник: Китай.

Блискітки для втирання для дизайну нігтів Русалка у баночці 10 г
Блискітки для втирання для дизайну нігтів Русалка у баночці 10 г
Блискітки для втирання для дизайну нігтів Русалка у баночці 10 г
Відгуки про Блискітки для втирання для дизайну нігтів Русалка у баночці 10 г

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре