Каталог товарів

Меню

Скільки тримається гель-лак на нігтях?

 • 11 вересня 2018 18:49:54

Зміст

Гель-лак - і ніяких проблем?

Причини поганої стійкості гелевих лаків.

 • порушення технології манікюру;
 • якість матеріалів;
 • проблема несумісності продукції;
 • терміни придатності;
 • особливості організму.

Почніть з простого.

Мало кому прийде в голову сперечатися з тим, що винахід гель-лаку став справжньою революцією в нейл-сфері. Адже за допомогою пари-трійки флаконів з дивовижними по стійкості матеріалами і доступної техніки нанесення вдалося вирішити одвічну жіночу проблему - як поєднати ідеальний манікюр з повсякденними справами. Гель-лак довів, що це реально.

Він позбавив від нервування на етапі сушіння, адже полімеризація в ультрафіолетовій лампі відбувається швидко і в лічені секунди. Але головне - він подарував жінкам можливість не хвилюватися про стан манікюру протягом декількох тижнів. Іншими словами, покрила і забула! Але іноді жінки задають собі питання: чому не тримається гель-лак? Причин для пояснення цього неприємного явища кілька, і кожна вимагає окремої уваги. У більшості випадків достатньо всього лише врахувати професійні рекомендації, і проблема зникне. Але де в чому простими рішеннями не допоможеш.

Фото 1 - Скільки тримається гель-лак на нігтях?

А перш ніж перейти до детального аналізу, необхідно знати відповідь на питання про те, а скільки тримається гель-лак. За загальноприйнятим стандартом, виробники гарантують не менше 14 діб ідеального вигляду нігтиків, без деформацій і відколів. Деякі бренди заявляють про три тижні бездоганного носіння. І це цілком реально, адже конкуренція між торговими марками дуже висока, і технологи намагаються винайти способи того, як підвищити привабливість продукції. А тривалість терміну носіння - дуже важливий показник, який як раз постійно вдосконалюється.

Чому гель-лак не тримається на нігтях

Неякісно виконаний декоративний манікюр, без дотримання всіх етапів технології - найбільш поширена причина того, чому не тримається гель-лак. На нігтях будь-якого типу і довжини можливе виникнення проблем з носінням покриття саме через помилки ще на етапі підготовки. Наприклад, не варто робити «мокрий» манікюр, якщо планується гель-лак (волога - ворог декоративних покриттів, проникаючи в ніготь, вона провокує відшарування). Краще не користуватися зволожуючими і олійними кремами перед запланованою нейл-процедурою (зайва жирність абсолютно протипоказана нігтикам перед нанесенням гель-лакових продуктів).

Фото 2 - Скільки тримається гель-лак на нігтях?

Крім того, основні причини, які впливають на те, скільки гель-лак тримається, зводяться до наступних:

 • Недостатній професіоналізм майстра - неякісно виконаний манікюр, погана обробка зони в області кутикули, залишки пилу, недостатньо ретельне знежирення і дегідратування нігтьової пластини, невикористання безкислотного праймера, товстий шар гель-лаку, незапечатані торці нігтя. Все це істотно знижує результативність процедури, такий манікюр не буде триматися довгий час.
 • Скільки тримається шелак залежить і від рівня основних і допоміжних продуктів, а також від обладнання - низька якість гель-лаку, топового покриття і бази, а також лампа для сушки, в якій давно не міняли джерела випромінювання (лампочки), зведуть всі зусилля нанівець . Тому не економте на обладнанні і матеріалах!
 • Проблеми з терміном нсіння можуть виникати і через те, що в манікюрі використовувалися основні нейл-продукти різних торгових марок. Ефект несумісності бази, гелевого лаку і топа обов'язково дасть про себе знати вже в перші дні після процедури. Слід розуміти, що кожен бренд розробляє власну гель-лакову систему, в якій база, топ і колір оптимально взаємодіють і повністю сумісні. Безумовно, майстри часто експериментують і пробують поєднувати продукцію різних виробників - це здешевлює етап закупівлі матеріалів. Багато експериментів вдалі, адже формули покриттів схожі. Але все-таки і невдачі не є рідкістю.
 • Термін придатності. Уважно дивіться на зазначені терміни і не нехтуйте правилами зберігання матеріалів, і ви зрозумієте, чому гель-лак не тримається. З простроченими нейл-продуктами безжально прощайтеся!
 • Особливості організму. На жаль, індивідуально-типологічні особливості деяких клієнток можуть звести нанівець всі зусилля по створенню стійкого манікюру. На те, як довго тримається гель-лак, впливає, наприклад, така природна властивість організму, як постійно вологі руки (гіпергідроз) і відповідно самі нігті, тендітна нігтьова пластина також здатна стати причиною проблем з носінням покриття. Не можна виключати також внутрішні захворювання організму, гормональний дисбаланс, особливі стани (вагітність, прийом антибіотиків і т.д.) - фактори ризику, які можуть призвести до значного зниження носибельності гель-лаку.
 • Неправильні навантаження. Ставлячи питання про те, скільки тримається гель-лак на нігтях, не можна забувати, що навіть найбільш професійно виконаний манікюр, з найкращими матеріалами найвищої якості може не витримати роботи по дому або городу без рукавичок. Працюєте за комп'ютером і стукаєте по клавіатурі торцями нігтів? Будьте готові до можливих відколів.

Фото 3 - Скільки тримається гель-лак на нігтях?

Переживаєте, чому не тримається шелак (гель-лак)? Дотримуйтесь нескладних рекомендацій, які описані вище, прислухайтеся до порад професійного майстра, а якщо виконуєте покриття самостійно, то не нехтуйте етапами технології. За допомогою досить простих методів можна значно продовжити життя своєму манікюру, щоб не перейматися питанням про те, скільки тримається гель-лак. Відгуки професіоналів про ті чи інші бренди, про способи нанесення покриттів також варто уважно вивчати, адже думки досвідчених майстрів часто бувають дуже корисними.

 
Залишити відгук  ↓