Каталог товарів

Меню

Поради і підказки з приводу використання гель-лаків

Дата: 27.03.2017 Переглядів: 7288

У цій статті зібрані деякі підказки, які допоможуть новачкам правильно застосовувати гель-лаки, щоб манікюр з ними чудово носився і мав неперевершений вигляд. Звісно, всі проблеми і нюанси врахувати не можливо, їх дуже багато, і у кожної людини на тому або іншому етапі виникають свої. Тому розберемо найпоширеніші ситуації і з’ясуємо тонкощі, акцентуючи на деякі загальні моменти взаємодії гель-лаків і нігтьових пластин.

1. Якщо ніготь тонкий і йому від природи властиве розшарування, не варто експериментувати з дешевими гель-лаками невідомого виробництва, склад яких здатний агресивно впливати на нігтьову пластину. Також не варто нехтувати технологією, замінюючи спеціальні рідини спиртом і ацетоном. Це стосується будь-яких нігтів, якщо ви хочете убезпечити їх і зберегти здоровими.

2. Для того, щоб носіння гель-лаку було стійким і тривалим, потрібно ретельно готувати нігтьову пластину до процедури: прибрати з поверхні всю шкірку, добре знежирити і просушити; покрити праймером лунку, бічні області, вільний край і обов’язково торець нігтя.

3. Базове покриття потрібно наносити тонко, втираючими рухами, покриваючи при цьому всю нігтьову пластину (якщо залишаться залисини, кольорове покриття при знятті липкого шару просто злізе з непокритого базою нігтя) і торець нігтя.

4. Покривати слід по одному, а не всі 5 на одній руці відразу. Щоб процес йшов швидше, пам’ятайте про те, що у вас 10 пальців: фарбуєте вказівний на правій руці - і в лампу, а поки він сушиться, берете вказівний на лівій руці, і так далі. Цей спосіб дозволяє працювати безперервно і швидко. Важливо не забувати, що великі пальці потрібно поміщати в лампу горизонтально, а не боком.

5. Покриття кольором: чим щільніший колір, тим тонше його потрібно накладати і довше сушити, краще зробити 3 тонких шари, ніж 2 товстих. Перший шар виконує функцію ґрунтовки, тобто саме він визначає зону майбутнього покриття. Знову ж таки, не забуваємо фарбувати торці нігтя на кожному етапі, не залишаючи при цьому на вільному краї товстої краплі або напливу.

6. Гель-лакові покриття не рекомендується носити безперервно, так як в цьому випадку можна пересушити нігті і зіпсувати їх. Необхідно давати нігтям відпочинок на 1-2 тижні, протягом яких доглядати, зміцнювати і живити, наносити спеціальні препарати (наприклад, серія «Розумна емаль»).

7. Перед зняттям гель-лакового покриття необхідно бафіком видалити глянець, а потім вже загортати пальчики у фольгу зі спеціальною рідиною. Топове покриття, зазвичай, важко пропускає через себе рідину для зняття, тому без попереднього запилу знімати гель-лак довше і важче. Загортати у фольгу потрібно так, щоб кисень не надходив до нігтя, тільки тоді декоративне покриття добре розм’якне і легко піддаватиметься видаленню.

8. Клієнтам, які часто роблять процедуру покриття гель-лаками, рекомендується щодня пом’якшувати зону кутикули олійкою для відновлення в нігтьовій пластині водно-жирового балансу.

9. Практично будь-які кольорові гелі або гель-лаки в лампі дають усадку, тому намагайтеся наносити їх так, щоб відступ від кутикули до межі покриття приблизно дорівнював товщині волосини, і покривайте по одному нігтю, а не всі 4 або 5 одразу -це некоректно і манікюр ваш вийде неохайним (особливо у недосвідчених майстрів) - матеріал або затече на шкіру, або його взагалі не вистачить.

10. Якщо ваш пензлик забруднився в колір гель-лаку, його необхідно акуратно витерти клінсером (рідиною для зняття липкого шару), але не спиртом! Не слід пензель здавлювати, позаяк він штучний, і не варто його чистити нігтями або залізними предметами, він просто злипнеться і затвердне. Крім того,пензлик може затвердіти від ультрафіолетового випромінювання (якщо він раптом випадково потрапить у світло лампи) і від лампи, яка висить над вами, тому бажано під час роботи прибирати або захищати всі гелеві продукти від УФ-променів.

11. Бульбашки повітря в гель-лаку можуть утворитися при транспортуванні, потрібно дати покриттю відстоятися, можна також поставити його на деякий час на теплу батарею, щоб бульбашки швидше пішли (але не на «кип’яток»)! Якщо ви, починаючи роботу, хочете розмішати гель-лакове покриття для рівномірного розподілу пігменту, робіть це, прокручуючи баночку у вертикальному положенні між долонями, збовтувати зверху вниз гель-лаки небажано.

12. Також рекомендується наносити базове і топове покриття пензлем для моделювання -він краще контролює матеріал біля кутикули та бокових валиків, тонко покриває, відповідно покращує якість манікюру, а також зменшує витрату.

Сподіваємося, що наведені вище поради та підказки знадобляться вам при використанні гель-лаків і допоможуть зробити процес роботи дещо легшим і комфортнішим. Успіхів і неперевершених результатів!