Каталог товарів

Меню

Малюнки гель-лаком на нігтях

 • 11 жовтня 2017 14:21:00

Зміст
Інструменти для малювання гель-лаком
Способи прикрашання нігтиків малюнками

 • Малюємо дотсом
 • Малюємо пензлем
 • Трафаретна техніка
 • Малюємо акварельними гель-лаками Naomi

Бажаєте самостійно створювати класні малюнки на гель-лаку? Тоді перевірте, чи придбали ви необхідний для цього мінімум!

Інструменти для малюнків на нігтях гель-лаком

Окрім палітри кольорових гель-лаків від улюбленого бренда, вам знадобиться невеличкий арсенал певних інструментів, а саме:

 • один-два тонкі пензлі;
 • дотс, замінити який можна дамською шпилькою або звичайною зубочисткою;
 • підхожий декор;
 • манікюрна скотч-стрічка (знадобиться для створення геометрії);
 • трафарети.

Способи прикрашання нігтів малюнками

Не варто перейматися, якщо майстерність справжнього художника вам не до снаги. Красиві композиції на нігтиках намалювати дуже легко. А щоб допомогти вам зорієнтуватися у тому, якому дизайнові надати перевагу, ми пропонуємо ознайомитися з простими малюнками гель-лаком, фото-добірку яких подано нижче. Такий наочний приклад може надихнути вас на створення не тільки чогось подібного на ваших нігтиках, але й довірившись власній фантазії, вигадати дещо нове!

Застосовуємо дотс

Завдяки такому простому інструменту кожна дівчина у себе вдома зможе прикрасити нігтики точковими, краплеподібними, квітковими візерунками і створити стійкі малюнки на нігтях гель-лаком! Якщо ви не впевнені, що у найвідповідальніший момент ваша рука не схибить, тоді просто трохи потренуйтеся, наприклад на типсах. Коли відчуєте, що рука достатньо тверда, беріться до створення власного унікального гель-лакового дизайну.

 • Крок 1. На нігтях, покритих гель-лаком, дотсом розставляємо найбільші точки від основи нігтика, які слугуватимуть початком майбутнього візерунку. Зручніше таким інструментом набирати матеріал з палітри (використовувати можна будь-які підручні кришечки, блюдця).
 • Крок 2. Наносимо решту точок, менших за розмірами, надаючи вашому візерункові довершеного вигляду.
 • Крок 3. Після того, як створений малюнок дотсом висохне, покриваємо його фінішним топом.
 • Крок 4. Не забудьте очистити дотс від залишків гель-лаку.

Використовуємо пензлі

Навіть якщо ви не мисткиня, з допомогою зручного для вас пензлика і такого універсального матеріалу як гель-лак, малюнки можна вивести на вашому манікюрі як найпростіші, так і більш складні.

 • Варіант 1. Френч або його «альтер его» - місячний манікюр. Цей дизайн можна урізноманітнити, виділивши нігтьові пластини на безіменних пальцях: створивши на них, до прикладу, точковий малюнок і трансформувавши його в красиві завитки, крапельки і т. ін.
 • Варіант 2. Геометричний манікюр. Тут вам знадобиться найтонший пензлик, щоб мати можливість максимально легко промальовувати тонкі і довгі лінії, окреслювати контури, заповнювати іншим кольором геометричні фігури, що утворилися.
 • Варіант 3. Створюємо абстракцію з допомогою віялового пензля. Для цього на палітру нанесіть декілька вибраних вами відтінків гелевого лаку, мокніть у нього пензель і пройдіться ним по нігтьовій пластині в різних напрямках (горизонталь, вертикаль, діагональ, хвиля).

Трафаретні малюнки

З допомогою трафаретів навіть дизайнер-початківець у манікюрній сфері зможе створити на нігтях складні малюнки гель-лаком. Усе, що вам знадобиться, це придбати заготовки на клейовій основі (наприклад, смужки для френча), вінілові (для тематичного дизайну, наприклад, морський, зимовий і т. ін.) або пластини для стемпінга. Все залежить від ваших уподобань, проте будь-який із варіантів дозволить вам без ускладнень і зусиль створювати дуже швидко різні за складністю візерунки.

І ще, якщо ваша рука не надто «набита» у виведенні рівних ліній, скористайтеся липкою стрічкою-скотчем, яка допоможе вам створити ідеальну геометрію. Нанесіть на ніготь один колір гелевого лаку, висушіть у лампі, зніміть липкий шар, потім з допомогою стрічки створіть візерунок, покрийте ніготь іншим кольором (краще добирати контрастні відтінки), помістіть у лампу, підсушіть, видаліть стрічку і досушіть остаточно. Топ-фініш зверху - і манікюр з малюнком гель-лаком готовий!

Малюнки акварельними гель-лаками Naomi

Композиції у стилі ніжної акварелі дозволяють створювати на нігтях унікальні гелеві лаки Naomi Aquarelle. Потрібно лише нанести на ніготь спеціальну базу для малювання, а потім за допомогою тонкого пензля і акварельних декоративних покриттів зазначеної колекції поставити точки, провести лінії і будь-які довільні штрихи, що мають властивість розтікатися, трансформуючись у красивий візерунок. Малювати таким чином дуже легко і комфортно.

Упевнені, у вас все вийде!

 
Залишити відгук  ↓