Каталог товарів

Меню

Які бувають та як підібрати форму нігтів

  • 28 серпня 2016 12:10:26

Корекція форми і довжини нігтів є невід’ємною частиною будь-якого манікюру. Щоразу, перед тим як розпочати роботу, майстер запитує у клієнтки, яка сидить перед ним, яку конфігурацію надати вільному краю нігтьової пластини, а почувши відповідь, буває загнаним у безвихідь, адже часто бажання вступає в протиріччя не тільки з можливостями, але й з модою і навіть із загальною естетикою рук. І ось тут закладається перша «цеглинка» невдоволеності результатом від манікюру: майстер намагається м’яко відговорити клієнтку від, скажімо, ефектної маніфи, а клієнтка натомість продовжує наполягати і починає сумніватися у професіоналізмі фахівця, якому вона довірила свої руки.

Щоб уникнути подібних казусів, необхідно детально розібратися з таким важливим поняттям, як «форма нігтів» і мати уявлення про те, які обриси вільного краю підкреслять красу пальців, за необхідності подовжать їх і зроблять більш витонченими. По-перше, потрібно чітко розуміти, що нігтьові пластини у людей мають різні конфігурації, які все ж можна умовно розділити на декілька основних категорій. Зважаючи на зовнішній вигляд руки, товщину пальців і тип нігтьового ложа, фахівці пропонують при виборі форми нігтів керуватися наступними рекомендаціями.

Овал

Отже, володаркам досить широких і коротких пальчиків найкраще зупинитися на класичній овальній формі нігтів. Підійде вона і тим, чиї нігтьові пластини від природи досить широкі. Візуально така форма зробить пальці довшими і тоншими. До того ж, вона дуже практична в носінні і чудово виглядає.

Круг

Любите короткий манікюр? Нігтьові пластини схильні до розшарування і досить крихкі? Зупинившись на круглій формі, ви забезпечите нігтикам захист від ламкості, а також позбавите себе від тривалого вибору відповідного кольору для манікюру: матимете чудову можливість носити практично будь-який-від яскраво-червоного до ніжного френча. М’які круглі конфігурації -найкраща відповідь на питання, як підібрати форму нігтів максимально універсальну і зручну.

Квадрат

Квадратні нігті довгий час залишалися на піку популярності і тільки в цьому сезоні поступилися першістю овальним і мигдалеподібним. Ця форма якнайкраще підходить жінкам з довгими і тонкими пальчиками, оскільки робить їх ще більш тендітними і ніжними. Зробити квадратним вільний край нігтьових пластин також можна й тим, хто має таку саму форму нігтьового ложа (лунки). Квадратна форма гармонійно виглядає на довгих і середніх нігтиках. До її недоліків слід віднести наявність гострих кутів, які при зіткненні з різними поверхнями часто відламуються або утворюють тріщини.

М’який квадрат

Як вибрати форму нігтів, якщо ви втомилися від традиційних конфігурацій? Зверніть увагу на квадратні із закругленими краями нігтьові пластини, адже саме вони є чудовим рішенням для тих, хто хоче чогось новенького, однак не готовий до кардинальних змін. Ця форма дозволяє візуально додати трохи довжини короткому нігтьовому ложу і злегка звужує широке, а також мінімізує ризик утворення тріщин у куточках.

Мигдалевидна

Це наймодніша форма нового сезону, яка також, на думку багатьох стилістів, є ще й дуже жіночною. Такі нігті надають рукам особливої ніжності, тендітності і делікатності, ніби витягуючи пальці і зовні зменшуючи їх в об’ємі. Щоб мигдалевидна форма виглядала гармонійно, важливо витримати чіткі пропорції і знати, що вільний край у жодному разі не повинен бути коротшим за нігтьове ложе. До речі сказати, в побуті такий манікюр не зовсім зручний, оскільки нігтики часто ламаються, а для вирівнювання довжини доводиться істотно їх вкорочувати. Зате якщо нігтики мають властивість ніби скручуватися в трубочку, то форма мигдалевого горіха швидко виправить цей недолік.

Трапеція або маніфа

З’ясовуючи, які бувають форми нігтів за стандартною класифікацією, варто згадати і про вельми оригінальні конфігурації. Свого часу трапецієвидний манікюр був дуже модним, однак надати такої форми натуральним нігтям надзвичайно складно, хіба що вони від природи плоскі і досить широкі. Однозначно можна сказати, що ця конфігурація суперечлива і здатна зіпсувати зовнішній вигляд рук, огрубити їх і «вкрасти» довжину пальців. Тому з нею не варто експериментувати тим, чиї пальчики і так не надто витончені. У певних випадках трапецієвидні нігті є виграшним доповненнямстильного і ефектного святкового образу.

Загострені нігті або стилети

Ця форма досить небезпечна, насамперед через те, що здатна перетворити витончену жіночу ручку на щось хиже з гострими кігтями. Не варто намагатися таким чином запилювати вільний край, якщо нігтьові пластини ніби загинаються донизу. Зате якщо у вас маленькі пальчики або їм не вистачає довжини, то гострі рівненькі нігтики виглядатимуть дуже непогано.

 
Залишити відгук  ↓