Каталог товарів

Меню

Як зробити манікюр в домашніх умовах?

Дата: 28.03.2017 Переглядів: 6181

Про те, як зробити манікюр в домашніх умовах, напевно хоч раз замислювалася кожна жінка, викраюючи час на відвідування салону краси. І якщо ви досі засмучено зітхаєте при вигляді чиїхось доглянутих ручок з акуратними красивими нігтиками і вважаєте, що мати такі можна, лише звернувшись до професійного майстра, це зовсім не так. На разі у продажу з’явилися повноцінні і при тому компактні манікюрні набори, за допомогою яких видалити все зайве з навколонігтьової зони і надати актуальної форми нігтикам цілком здатна кожна жінка, не полишаючи власної квартири. Тому красивий манікюр вдома - це не мрія, а реальність!

Про інструменти

Однак не зайвим буде нагадати про необхідність дотримуватися правильної техніки домашнього догляду за руками, адже важлива не тільки його зовнішня складова, але й здоров’я нігтів. І тому навіть тим, хто не переймається з приводу кутикули, що відросла, слід мати під рукою, наприклад, манікюрний набір KDS 04-7112, оскільки інструменти, що входять до нього, дозволять як мінімум виконати декілька гігієнічних процедур: підкоригувати довжину нігтів, видалити з-під них бруд і вчасно обрізати огрубілу шкірку.

Що ж стосується тих жінок і дівчат, для яких доглянуті руки з наманікюреними пальчиками є неодмінною складовою повсякденного образу,до їхньої уваги магазин Naomi24 пропонує манікюрний набір «Змійка» від відомого бренду «Сталекс». З його допомогою не складно самостійно привести в порядок нігтики, а результат буде втішним для будь-якої модниці.

Про техніку виконання

Отже, щоб зробити гарний манікюр в домашніх умовах, доведеться виконати декілька нескладних процедур. Досвідченому майстрові для цього потрібно зовсім небагато часу, а ось новачкові навряд чи вдасться впоратися так само швидко. Але наявність якісних інструментів і бажання здатні творити справжні чудеса. Ну що ж, до роботи?

Крок перший: надаємо форму! Для початку варто попрацювати над формою і робиться це за допомогою ножиць для корекції довжини, кніпсера і пилочки, причому міцні нігтьові пластини слід обробляти металевим інструментом, а м’які і ламкі -скляним. Стати володаркою таких приналежностей можна, придбавши, наприклад, манікюрний набір KDS 04-7103.

Важливо знати! Щоб не пошкодити структуру нігтя і уникнути розшаруваньу майбутньому, рух при обпилюванні слід здійснювати строго в одному напрямку - від його кінчика до лунки. Деякі жінки, намагаючись прискорити процес, працюють пилкою безладно і досить агресивно. Це помилка, адже завдати шкоди нігтю дуже легко, а ось виправити проблему набагато складніше. Тому не поспішайте або змінюйте форму обережно. Тільки при дотриманні цього правила ви отримаєте в домашніх умовахне тільки красивий, але й здоровий манікюр.

Професійна порада. Сьогодні модно носити не тільки овальні, але й квадратні нігті. І якщо перший варіант універсальний, то другий добре виглядатиме виключно на довгих тонких пальцях. Врахуйте це при корекції.

Обпилювання виконується тільки «на суху», тому саме процес надання форми стоїть на першому місці в загальному алгоритмі. Щоб після обробки нігті мали гарний блиск, варто скористатися полірувальником, він і завершить цей етап.

Крок другий: кутикулу - геть! Якщо відповідати на питання про те, як правильно робити манікюр в домашніх умовах з точки зору професіонала, варто обов’язково згадати про видалення кутикули. Тут можна піти двома шляхами - обрізати або просто відсунути зайву шкірку. Все залежить від особистих переваг і того, в якому стані знаходиться ніготь. Тобто, якщо кутикула не надто відросла, її рекомендується розм’якшити спеціальною рідиною, а потім за допомогою шабера або палички просто зсунути назад. Інший варіант передбачає видалення цієї шкірки шляхом обрізання спеціальними кусачками - ножицями для кутикули, якими укомплектований практично кожен манікюрний набір.

Крок третій: видалення задирок. До цього етапу слід приступати тільки після того, як руки деякий час побули в теплій воді, бажано з розчиненою в ній морською сіллю. Потім пальчики слід гарненько промокнути і за допомогою тих самих ножиць для кутикули, леза яких потрібно попередньо обробити спиртом, акуратно відкусити задирки. Після цього можна побалувати руки живильним кремом або ж відразу приступити до покриття нігтиків як лікувальними, так і декоративними лаками.

До речі, одним із модних варіантів декору сьогодні вважається так званий місячний манікюр. Це френч, тільки навпаки. Тобто, «посмішка» розташовується не на кінчику нігтя, а біля його основи і виглядає як півмісяць. Місячний манікюр в домашніх умовах зробити досить просто, особливо сподобається він тим, хто любить контрастний нейл-арт. Головне - правильно підібрати кольори. Однак є одне істотне «але»: місячний манікюр візуально укорочує нігтьову пластину, тому експериментувати з ним краще володаркам довгих нігтиків.

Взагалі, інформація про те, як зробити гарний манікюр в домашніх умовах, давно перестала бути таємницею. Про різні техніки самостійного догляду за нігтями сьогодні можна прочитати в інтернеті і в популярному «глянці». Хочеться сподіватися, що поради, наведені в цій статті, будуть корисними для клієнток сайту і допоможуть їм швидше освоїти цю нескладну, але таку корисну майстерність!