Каталог товарів

Меню

Як правильно доглядати за нарощеними нігтями

Дата: 28.03.2017 Переглядів: 4813

Красиві і доглянуті ручки з чудовим манікюром - це не просто данина моді, а заповітна мрія практично кожної представниці прекрасної статі. На сьогоднішній день дуже легко стати щасливою володаркою вишуканих нігтиків потрібної довжини і форми. Досить відвідати салон і зробити нарощування акрилом або гелем. Але для того, щоб зберегти красу і цілісність манікюру до планової корекції, необхідно знати про те, як правильно доглядати за нарощеними нігтями.

Головні правила

Упродовж першої доби відбувається полімеризація матеріалу, природна «усадка», що, своєю чергою, може спричинити відчуття стягування. Також триває звикання до нової довжини. Зазвичай це займає декілька днів. Побоюватися за збереження нового манікюру не варто -нігті не зламаються, але виявляти обережність, займаючись домашніми справами, все ж буде корисно.

Не можна відвідувати сауну, лазню або басейн у перші декілька днів після процедури. Надалі це допустимо, але після водно-парових заходів необхідно особливо дбайливо ставитися до нігтиків, оскільки від перепадів температури і контакту з водою вони стають досить тендітними. Їхнійстан нормалізується хвилин за тридцять.

Подальший догляд за нігтями після нарощування досить простий, та все ж в ньому є певні тонкощі, а саме:

  • для зняття лакового покриття використовуйте спеціальні рідини, до складу яких не входить ацетон;
  • для фарбування нігтиків вибирайте лаки, які не містять ацетону;
  • для корекції форми і довжини категорично забороняється використання ножиць, щипців та пилочки з металу. Для таких цілей необхідно придбати спеціальні інструменти для нарощених нігтиків (пилка абразивністю 100 грит, шліфувальник і полірувальник);
  • якщо є необхідність прибрати забруднення з-під нігтьової пластини, користуйтеся милом і щіточкою.

Догляд за нарощеними нігтями між корекціями включає в себе також пом’якшення, зволоження та живлення кутикули. Для цих цілей знадобляться спеціальні олії, які легкими масажними рухами втираються в навколонігтьові валики і кутикулу. Якщо кутикула відростає швидко, можна скористатися спеціальним кремом для уповільнення її росту.

При пошкодженні манікюру необхідно невідкладно звернутися до салону. Намагаючись самостійно виправити дефект, що з’явився, або зняти штучні нігті, можна серйозно травмувати нігтьову пластину.

Для підтримання міцності і збереження краси манікюру також необхідно:

  • всю домашню роботу з використанням води та миючих засобів виконувати в рукавичках;
  • позбутися звички постукувати по предметах і поверхнях нігтиками;
  • дуже обачно поводитися з ножами, тертушками та іншим кухонним начинням;
  • берегтися відкритого полум’я (наприклад, запальнички), адже воно здатне оплавити нігтики;
  • воєчасно звертатися до салону для проведення корекції. В середньому нігтьова пластина відростає за три тижні, і манікюр починає втрачати свою естетичність. Майстер швидко поверне йому колишній бездоганний вигляд, заповнивши ділянку, що відросла, моделюючим матеріалом.

Знаючи, як доглядати за нарощеними нігтями, і дотримуючись певної обережності, будь-яка представниця прекрасної статі з легкістю збереже красу свого манікюру до планової корекції.