Каталог товарів

Меню

Як підібрати фарбу для брів

 • 24 червень 2022 15:38:35

Зміст

Правила бровистів

Як фарбувати брови білявкам

Русяві та світлі шатенки: вам теж можна шоколад!

Брюнетки, темні шатенки та вогняні красуні: помірність і контрасти

Брови-ниточки, вищипана дуга, тонке промальовування олівцем - тренди, які відійшли у минуле. Природні лінії, достатня густота, графічність та яскравість - ось що диктує дівчатам мода. Сьогодні практично будь-яка brow-техніка спрямована на збереження, догляд, стимуляцію росту, створення густоти та усунення перещипів.

Як підібрати фарбу для брів - фото 1

І говорячи про популярні процедури, неможливо залишити без уваги фарбування. Саме цей спосіб є найбільш доступним, простим і швидким, щоб отримати брови мрії. У салоні та вдома - дівчата вдаються до фарбування дуже часто. І у тих, хто намагається виконати процедуру самостійно, виникає питання - як підібрати фарбу для брів, щоб вийшов бездоганний відтінок у підсумку? Адже він повинен гармоніювати з рисами обличчя, не викликати дисонансу, не відволікати увагу та одночасно підкреслювати очі... Завдання для самостійного вирішення складне.

Як підібрати фарбу для брів - фото 2

Правила бровистів

Найпростіше отримати послугу фарбування брів у салоні. Професійний бровист легко підбере потрібний відтінок та віртуозно зробить свою роботу. Один погляд у дзеркало - і обличчя справді виглядає яскравішим, ефектнішим і виразнішим. Але що робити, якщо процедура фарбування виконується в домашніх умовах та як правильно підібрати колір фарби для брів уперше?

Насамперед, заспокоїтися, адже точність та акуратність - перший крок до гарного результату. А по-друге, взяти на озброєння правила професійного фарбування. Вони прості та доступні для розуміння:

 • • кольори волосся та брів не можуть зливатися;
 • • при світлому волоссі відтінок брів повинен відрізнятися на пару тонів у бік більш темного;
 • • при темному волоссі відтінок брів також повинен відрізнятися на пару тонів, але у бік світлішого.

Саме ці рекомендації дозволяють досягти ефекту природності та одночасно зробити риси обличчя чіткішими, яскравішими.

Як фарбувати брови білявкам

А тепер від загальних правил до особливостей і труднощів. Мабуть, найскладнішим викликом для майстра є фарбування брів у білявок. Як підібрати колір фарби для брів ідеально, адже блондів дуже багато? Універсальних правил та прийомів тут немає і бути не може. Визначальну роль грає не так відтінок волосся, як жіночий кольоротип. Тобто враховувати потрібно і тон шкіри, і колір очей. Як не зробити помилку при виборі фарбі? Потрібно визначити, до якого типу відноситься блондинка - теплого або холодного. Як правило, власниці білявого від природи волосся також мають і світлу шкіру. І тоді все спрощується:

 • • брови сіро-попепелястих та коричнево-сірих відтінків підходять холодним білявкам;
 • • світло-коричневі та темно-коричневі брови підходять білявкам теплого типу;
 • • якщо очі карі, то фарба має бути того ж кольору, що й волосся, але на пару тонів темнішою;
 • • «теплий» блонд і зелені очі відмінно поєднується з бровами світло-коричневого кольору.;
 • • «теплий» блонд і блакитні очі гармонують із бровами коричнево-пшеничних відтінків.

Як підібрати фарбу для брів - фото 3

А що робити, якщо білявка смаглявошкіра? Як вибрати колір фарби для брів для такого випадку? Варіант світлих брів буде свідомо програшним. Тому краще звернути увагу на фарбу, що дає відтінок теплого шоколаду.

Русяві та світлі шатенки: вам теж можна шоколад!

Як підібрати фарбу для брів й - фото 4

Пам'ятаємо про правило «різниця між відтінками волосся та брів у два тони». А тепер знову увага на кольоротип. Русяве волосся з попелястим підтоном - це холодний жіночий тип. Тому краще взяти фарбураску, яка дає коричнево-сірий колір. Русяве волосся з пшеничним або рудуватим відтінком добре поєднується з бровами коричневих та золотаво-коричневих кольорів.

Світлі шатенки, смагляві дівчата з темно-русявим волоссям і карими очима можуть не боятися мідних та шоколадних відтінків, адже саме вони дозволяють створити ідеально гармонійні брови.

Брюнетки, темні шатенки та вогняні красуні: помірність і контрасти

Як підібрати фарбу для брів - фото 5

Смаглявошкірі кароокі дівчата з темним і дуже темним волоссям можуть сміливо вибирати чорну фарбу для брів. Таке поєднання виглядає модно, яскраво та органічно. А якщо волосся темне, а шкіра світла? Як правильно підібрати фарбу для брів тут? Варто виконати фарбування так, щоб різниця між волоссям і бровами становила один тон (безумовно, брови світліші) і надавати перевагу холодному підтону.

А ось руде волосся вимагає контрастних рішень і питання того, який колір фарби для брів вибрати, набуває особливої важливості. Справа в тому, що рудий відтінок дуже динамічний і активний, він домінує в образі, привертає увагу до волосся. І брови можуть стати тим самим акцентом, який просто "врятує" обличчя. Отже, кілька безпрограшних варіантів.

 • • Коричнево-мідна фарба ідеально «грає» із золотаво-рудим кольором волосся..
 • • Шоколадні та світло-коричневі теплі брови можуть скласти ідеальний дует з волоссям відтінку міді..
 • • Морквяно-рудий колір можна поєднувати з темно-рудими бровами.

Є й випадок, коли взагалі варто відмовитися від фарбування або робити його в найбільш природних молочно-шоколадних тонах. Він стосується дівчат з рудим волоссям натурального відтінку. Тут краще підійде корекція форми та грамотна робота олівцем.

Основні засади зрозумілі. Але бровисти ними не обмежуються, самостійно шукаючи способи того, як правильно підібрати фарбу для брів у кожному конкретному випадку. Вони вміють працювати з фарбами на професійному рівні, змішуючи та отримуючи нові відтінки, додаючи холод та усуваючи надлишок тепла. Одні й ті амі фарби, але поєднані у різних пропорціях, дозволяють отримувати цікаві й, головне, зовсім неповторні кольори. Але тут не обійтися без практики та досвіду.

Як підібрати фарбу для брів - фото 6

 
Залишити відгук  ↓