Каталог товарів

Меню

Як наносити гель-лак під кутикулу

Дата: 29.03.2019 Переглядів: 12308

Зміст

Гель-лак: скільки носити?

Гель-лак під кутикулу: шкідливо чи ні?

Гель-лак під кутикулу покроково.

Техніка виконання декоративного манікюру, відома як покриття гель-лаком під кутикулу, користується величезною популярністю. Дуже багато дівчат, приходячи в салон, запитують у майстрів саме про неї. Перевага нанесення гель-лаку під кутикулу очевидна - можливість довше зберегти естетичність покриття і носити його не два тижні, а цілих чотири, адже відростання нігтьової пластини не так помітно. Але не все так райдужно і безхмарно. Пропонуємо розібратися з тим, чи потрібно наносити гель-лак під кутикулу, як робити це правильно, і в яких випадках така техніка виправдана.

Фото 1 - Як наносити гель-лак під кутикулу

Виробники, що випускають гель-лакові покриття, обмежують термін носіння двома тижнями. І роблять це зовсім не через сумніви, що довше манікюр не протримається. Справа в безпеці. У реальності, чим довше ви залишаєте гель-лак на нігтях, тим міцнішим і твердішим він стає, і тим складніше буде процес його зняття. Цей матеріал вступає в реакцію з ультрафіолетом не тільки тим, що в нейл-лампі, а й з тим, що оточує нас у побуті. В результаті відбувається постійний процес пролонгованої полімеризації весь той час, поки гель-лак на нігтях. Тобто, чим довше носимо, тим складніше знімаємо. Добре, якщо майстру вдається видалити покриття максимально акуратно, але часто нігтьові пластини травмуються, їх верхній шар пошкоджується, виникають розшаровування, утворюються борозенки. Але не тільки в цьому криється небезпека.

Фото 2 - Як наносити гель-лак під кутикулу

Гель-лак під кутикулу: шкідливо чи ні?

Безпека техніки залежить від рівня і якості виконання гігієнічного манікюру. Перед тим як фарбувати гель-лак під кутикулу, необхідно виконати цей обов'язковий підготовчий етап. Майстри використовують як апаратний, так і обрізний способи. Обидва варіанти однаково популярні і небезпеки в традиційному виконанні не являють. Але техніка «під кутикулу» передбачає більш глибокий манікюр. І в цьому криється проблема.

Не можна сприймати кутикулу як перешкоду для естетичного декоративного покриття. Вона необхідна для повноцінного формування нігтя, оберігання його від контакту з бактеріями, від пошкоджень. В результаті глибоких манікюрних маніпуляцій деякі майстри практично повністю видаляють кутикулу, позбавляючи нігтьові пластини природного і необхідного їм захисту. Тому не варто дивуватися, якщо після того, як нанесений під кутикулу гель-лак буде знятий, відростаючий ніготь «порадує» зеленим кольором в результаті ураження цвілевим грибком, наприклад. Глибокий манікюр також здатний стати причиною проникнення інфекції в м'які тканини близько нігтьових пластин, що проявляється в утворенні припухлості з гнійним вмістом. У перспективі - тривале лікування з втручанням хірурга і ризик необоротної деформації нігтя.

Недостатня майстерність нейл-фахівця в поєднанні з технікою «гель-лак під кутикулу» може привести до появи таких дефектів, як борозенки, тріщинки і нерівності. Невмілий вплив фрезою або ручним манікюрним інструментом на молоду частину нігтя в зоні лунки в спробі максимально відсунути кутикулу - причина того, чому з'являються зазначені зміни. Огрубіння, почервоніння, сухість навколонігтьової шкіри - також часті явища після постійного виконання поглиблених манікюрних процедур з метою нанести гель-лак під кутикулу. Відгуки тих дівчат, яким довелося зіткнутися з зазначеними проблемами і довгий час усувати наслідки, можуть служити чудовим прикладом для інших.

Фото 3 - Як наносити гель-лак під кутикулу

Але все ж, в яких випадках покриття нігтів гель-лаком під кутикулу виправдане? Якщо ви маєте йти у відпустку, відправитися у подорож або їхати у відрядження, які займуть більше двох тижнів, то техніка, завдяки якій можна надовго зберегти естетичність декоративного манікюру і педикюру, стане справжнім порятунком. Вам не доведеться хвилюватися про зовнішній вигляд нігтів, витрачати час і гроші на оновлення кольорового покриття, тобто абсолютну насолоду відпочинком гарантовано.

А ось чи необхідний гель-лак під кутикулу в повсякденності - питання спірне. Все залежить від того, наскільки здорові самі нігтьові пластини, а також від майстерності нейл-фахівця, який практикує даний вид нейл-дизайну. Якщо ваші нігті досить міцні, їх стан не змінюється через тривале носіння стійких декоративних покриттів, а майстер манікюру - істинний віртуоз своєї справи, то чому б і не дозволити собі більш довгі часові рамки між нанесенням і зняттям. Але якщо здоров'я нігтиків страждає або вони від природи слабкі, то зайве навантаження і травматизація при видаленні гелевого лаку (адже ми пам'ятаємо, що чим довше його носити, тим складніше знімати) і при виконанні глибокого гігієнічного манікюру точно не потрібні. Тому перед тим як наносити гель-лак під кутикулу, зважте всі «за» і «проти». Іноді тимчасова краса не варта ризиків отримати постійні проблеми з нігтями.

Чи можна самостійно освоїти безпечну методику того, як фарбувати нігті гель-лаком близько до кутикули? Звичайно, це реально. Простіше буде тим, хто вже володіє традиційною технікою нанесення стійких декоративних покриттів. І якщо вдаватися до глибокого видалення кутикули не рекомендується, то спробувати нанести гель-лак максимально близько до неї ніхто і ніщо не заважають.

Гель-лак під кутикулу покроково:

  1. Ретельно очистити область кутикули від зайвої нарослої шкірки, скориставшись ремувером, апельсиновою паличкою або пушером. Якщо вмієте, то попередньо пом'якшену і підняту шкірку можна акуратно обрізати ножицями для кутикули.
  2. Підготувати нігті до покриття: очистити, знежирити, дегідратувати, нанести безкислотний праймер і базу для гель-лаку, висушити в лампі.
  3. Нанести гель-лак тонким шаром за допомогою звичайного пензлика, а потім взяти тонкий пензлик і акуратно пройтися ним впритул до кутикули. Висушити в лампі і таким же чином нанести другий шар кольорового покриття. Знову просушити.
  4. Нанести топ, висушити в лампі, зняти липкість.

Фото 4 - Як наносити гель-лак під кутикулу

Багато майстрів практикують так зване відтягування кутикули: вільним пальчиком ви як би тягнете її в бік, протилежний торцю. Так вивільнюється додатковий міліметр нігтика, і гель-лак під кутикулу наносити простіше. Але такий спосіб вимагає певної майстерності, тому без практики не обійтися.

Головна складність - необхідність дотримуватися максимальної акуратності, працювати скрупульозно і точно. Якщо у вас тремтить рука, то можна легко зробити помилку і забруднити шкіру навколо нігтя, звівши тим самим всі зусилля нанівець. Що робити, якщо гель-лак потрапив на кутикулу? Якщо ви помітили це до полімеризації в лампі, то сліди можна спробувати акуратно стерти тонким кінчиком палички. Як видалити гель-лак з кутикули після сушки в лампі? Дуже складно. Майстри радять змочити кінчик палички рідиною для зняття стійких покриттів і спробувати акуратно очистити нею забруднену шкіру. Але це спрацьовує не завжди, пігмент розмазується, фарбуючи шкіру, і часто доводиться переробляти все покриття заново.

Фото 5 - Як наносити гель-лак під кутикулу

Як підсумок можна сказати, що мода наносити гель-лак (шелак) під кутикулу - це надовго. Незважаючи на всі ризики, дівчата готові на багато що для бездоганного і довгострокового декоративного манікюру. Залишається лише порадити обирати безпечні способи, наприклад, наносити покриття в стик до кутикули, і не ставити на кін здоров'я власних нігтиків.