Каталог товарів

Меню

Характеристика гель-лаків. Технологія нанесення та зняття. Секрети зберігання і переваги.

Дата: 25.03.2017 Переглядів: 22273

Технологія роботи з гель-лаком

Гель-лак полімеризується в УФ-лампі. При нанесенні в один шар він дає прозорий ефект, а в два - щільний, насичений. Зазвичай час полімеризації складає дві хвилини в УФ-лампі і хвилину в LED-лампі, але для різних гель-лаків може відрізнятися, про що виробники повідомляють в інструкції до препарату. Чим щільніший і більш насичений колір, тим більше часу потрібно на його просушування. Час, протягом якого гель-лак тримається на нігтях, також різниться. Зазвичай компанії-дистриб’ютори кажуть про термін у два тижні, але зустрічаються заяви про час до трьох-чотирьох тижнів. Гель-лаки відносяться до класу Soak-Off, тобто розчинні в спеціальній рідині. Це основна відмінність від гелів і акрилів, що видаляються механічним шліфуванням. Гель-лак легко знімається за допомогою спеціального засобу - ремувера, не пошкоджуючи при цьому ніготь.

Неякісна підготовка нігтів або неправильне нанесення гель-лаку можуть вплинути на період його носіння. Тому важливо знати основні принципи роботи з гель-лаками:

  1. Щоб не сталося розшарування покриття, нігті маютьбути ретельно підготовлені. Необхідно зняти жирний (ліпідний) шар з їхньої поверхні бафом або м’якою пилкою, потім ретельно очистити за допомогою знежирювального засобу, підготовчої рідини або дегідратора для нігтів.
  2. Для стійкості покриття, уникнення відшарувань та оптимального зчеплення з базовим гелем також необхідно нанести праймер. Сучасні праймери не містять лугу, що забезпечує найменшу дегідратацію натурального нігтя. Якщо цей етап пропустити, гель-лак буде сколюватися. Не торкайтеся пальцями оброблених нігтів.
  3. Нанесення базового гелю -обов’язковий етап. Базовий гель не тільки забезпечує надміцне зчеплення покриття кольорового гель-лаку з нігтем, але й захищає нігтьову пластину від проникнення в неї фарбувальних пігментів.
  4. При роботі з гель-лаками дуже важливо всі продукти наносити тонко (від нігтьового ложа вгору до торця) протяжними рухами - для ідеально рівної поверхні. Особливо тонко повинен бути нанесений базовий гель. Набираємо його на пензель дуже економно і наносимо, ніби втираючи в нігтьову пластину. Необхідно фарбувати всю поверхню нігтя і торець для того, щоб уникнути підняття покриття надалі. При недбалому фарбуванні торця нігтя вийдуть щербини, які стануть причиною сколювання покриття. Полімеризується базовий гель 10 с в LED- лампі або 2 хв в УФ-лампі.
  5. Нанесення кольорових гель-лаків має свої особливості. Якщо використовуємо яскраві кольори - наносимо не менше двох шарів. При роботі з темним кольором перший шар зазвичай нерівномірно фарбується. Боятися цього не слід, як і не слід використовувати велику кількість гель-лаку. Наступний шар все вирівняє і перекриє. Працюючи з темними тонами, краще зробити три, але тонких рівних шари, ніж два щільних, які підуть хвилями. Не забувайте фарбувати торець нігтя. Полімеризується кольоровий гель-лак в УФ-лампі 2 хв, в LED-лампі-30 с. При створенні френча час полімеризації скорочується: 20 с в LED-лампі або 1,5 хв в УФ-лампі, щоб уникнути пожовтіння покриття. Прорисовуючи лінію посмішки при френчі, можна нанести другий шар білого гель-лаку, якщо перший вийшов недостатньо білим (перший шар посмішки попередньо заполімеризувати).
  6. Верхній закріплюючий гель-топ наносимо трохи товще, ніж шар кольорового покриття, також профарбовуємо торець нігтя. Потрібно пам’ятати, що він повинен бути добре заполімеризований-30 с в LED-лампі, в УФ-лампі - 2 хв. Недостатнє висихання закріплюючого засобупризведе до того, що при знятті липкого шару втратиться блиск. Видаліть дисперсійний (липкий) шар спеціальним препаратом, що не містить ацетону. Це додасть покриттю гарного стійкого глянсового блиску.

Як зняти (видалити) гель-лак

  1. Чим довше носиться гель-лак, тим більше часу буде потрібно для його видалення.
  2. Шліфувальником - бафіком зніміть глянець з верхнього покриття.
  3. Нанесіть невелику кількість рідини Gel Romover на ватний диск і прикладіть його до нігтя. Обгорніть палець фольгою.
  4. Зачекайте 10 хвилин.
  5. Видаліть фольгу і ватний диск. Акуратно очистіть поверхню нігтя від гель-лаку за допомогою апельсинової палички або лопатки для манікюру. Якщо ж гелевий лак продовжує міцно триматися на нігтях, вам необхідно повторити крок 2 і зачекати 5 хвилин.

Секрети зберігання

Неправильне зберігання і використання гель-лаку можуть спричинити загустіння препаратів. Не залишайте гелеві засоби поруч із працюючою LED- або УФ-лампою. Щільно закривайте флакони відразу ж після використання. Після закінчення процедури ретельно протріть шийки флаконів безворсовою серветкою і щільно закрутіть кришечки. Не залишайте флакони під прямими сонячними променями.

Переваги гель-лаку:

  • швидко твердне, що зменшує ризик появи плям;
  • не обтяжує нігті, оскільки наноситься тонким шаром;
  • підходить для тендітних нігтів, робить їх міцнішими і еластичнішими;
  • гіпоалергенний, оскільки не містить у своєму складі шкідливих і подразнюючих речовин;
  • зручний в нанесенні;
  • зберігає блиск і цілісність на нігтях протягом тривалого часу.