Каталог товарів

Меню

Гелі для нарощування та дизайну нігтів: види та особливості застосування

Дата: 28.03.2017 Переглядів: 15394
Упродовж тривалого часу нарощування нігтів вважалося процесом трудомістким, складним і багатоступінчастим, що вимагає особливої майстерності, знання теоретичних основ і серйозної практики. Дійсно, частка істини, причому чимала, у цьому є. Однак із розвитком сфери нігтьового сервісу на ринку з’явилися нові сучасні матеріали для моделювання манікюру, покликані істотно полегшити таку популярну і улюблену багатьма представницями прекрасної статі процедуру.

 

Так, окрім акрилу майстри активно використовують різні гелі, які полімеризуються в спеціальних ультрафіолетових лампах. Загалом, поява гелю дозволила нігтьовому нарощуванню вийти за рамки виключно салонної послуги, адже до її самостійного освоєння активно взялися багато модниць.

Але як «не потонути» у величезному асортименті найрізноманітніших гелевих матеріалів, серед яких є і конструюючі, і камуфляжні, і кольорові, і прозорі? А ще ж існує загадкове поняття «фаза»... Отже, давайте спробуємо розібратися в цьому різноманітті термінів і назв, щоб раз і назавжди зрозуміти, який матеріал для чого призначений.

Однофазна гелева система: економно, зручно, просто

Сучасні гелі, які застосовуються при моделюванні манікюру, бувають однофазними, двофазними і трифазними. Однофазна система передбачає використання одного і того ж гелю, наприклад, Naomi UV Builder Gel Clear 1-Phase, на всіх етапах нарощування: для хорошого зчеплення з поверхнею натуральних нігтів, для моделювання і для міцності. Це так званий універсальний матеріал, консистенція якого вирізняється меншим рівнем в’язкості.

Для чого ж потрібен текучий гель, слушно запитує себе новачок, надивившись тематичних відеороликів в інтернеті: адже за відсутності потрібного рівня густоти тіло нігтя формувати досить складно. Це справедливо, якщо використовувати однофазну систему для нарощування за допомогою форм. Тоді дійсно текучість матеріалу стане серйозною перешкодою для успішного створення штучної нігтьової пластини, особливо для недосвідченого майстра або новачка-любителя.

Саме тому при нарощуванні за допомогою однофазного гелю рекомендується використовувати тіпси - вже готові пластмасові нігтики, які кріпляться до натуральних за допомогою спеціального клею. Потім вони покриваються одним-двома шарами однофазного гелю, який за рахунок своєї плинності може бути і базовим, оскільки здатний розподілятися максимально тонко, і будівельним, і фінішним. До речі, багато майстрів все ж рекомендують на завершальному етапі використовувати спеціальний топовий гель, наприклад, Naomi UV Top Gel (Clear), оскільки він дозволяє надати гелевим нігтикам гарного і ефектного блиску.

Двофазна гелева система: комфортна універсальність

При двофазній системі нарощування використовуються гелі двох видів, один з яких водночас виступає в ролі конструюючого (іншими словами- будівельного або скульптурного) і топового, а другий служить гарантією відмінної адгезії і є базовим. Такий спосіб підходить не тільки для нарощування на тіпси, а й для моделювання нігтів за допомогою форм. Яскравим прикладом засобів з двофазної системи є нові гелі Naomi, зокрема UV Builder Gel Proline Clear 2-Phase і Naomi UV Top Gel (Clear).

Буває і так, що один гель водночас є базовим (перший шар викладається якомога тонше) і будівельним (передбачає більш щільне нанесення). Тоді на останньому етапі необхідно скористатися гелем з властивостями топа.

Трифазна гелева система: вибір професіоналів

Найбільш професійною з точки зору більшості сучасних майстрів вважається трифазна гелева система. У ній використовуються гелі трьох видів. Перший - полегшений базовий, наприклад, Naomi UV Base Gel (текучий, для максимально тонкого нанесення) з метою забезпечення надійного зчеплення нарощуваного матеріалу з поверхнею натуральної нігтьової пластини.

Другий - гель-конструктор (густий і в’язкий) за типом Naomi UV Builder Gel Clear, що дозволяє швидко змоделювати тіло майбутнього нігтя. Третій - топовий або фінішний, як Naomi UV Top Gel (Clear), -необхідний на завершальному етапі з метою надання манікюру блиску і міцності. Трифазна система оптимально адаптована для нарощування на форми.

Камуфлюючі гелі - це...

Слово «камуфляж» має англійське походження і перекладається як маскування. Тому цілком логічно припускати, що головним завданням будь-якого камуфлюючого гелю є візуальне нівелювання дефектів натуральних нігтів. Крім того, він гарантує манікюру природний вигляд не тільки з точки зору фактури, але й кольору.

Найчастіше будівельний гель з камуфлюючими властивостями застосовується при френч-нарощуванні. З його допомогою вдається створити правильні пропорції нігтьової пластини, гармонізуючи розміри її прилеглої зони і вільного краю. В результаті манікюр набуває вишуканості, виглядає естетично і дуже природно. Колірна гама камуфлюючих гелів, зазвичай, обмежена натуральною бежево-рожевою пастельною палітрою.

Гелі для манікюрного дизайну

Цей вид гелів часто плутають з камуфлюючими, однак робити цього не слід, адже за своєю консистенцією вони менш тягучі і більше схильні до розтікання. Загалом, гелі яскравих насичених відтінків не мають тих властивостей, які необхідні для повноцінного моделювання штучних нігтів. Зате вони ідеально пристосовані для манікюрного дизайну.

За допомогою таких гелів вдається створювати стійкі кольорові фони, об’ємні композиції, робити оригінальні відтінки розтяжки, по-новому поглянути на традиційний френч-нейл і замінити білу лінію «посмішки» яскравою - червоною, лимонною або апетитно- шоколадною.

Різнокольорові і глітерні гелі часто застосовуються при трифазному нарощуванні (у жодному разі не замість будівельних!). Також вони можуть успішно замінити традиційне декоративне покриття, що виконується за допомогою звичайних лаків, при цьому носитися такі нігтики будуть не менше трьох тижнів без втрати насиченості відтінку, не розтріскуючись і не зазнаючи сколів.

У цій статті йшлося про найбільш поширені способи застосування сучасних манікюрних гелів. Цілком можливо, що досвідчені майстри нейл-арту, які не завжди дотримуються стандартів, шляхом проб і помилок виробили власні, не менш вдалі алгоритми роботи з цими стійкими практичними і, безумовно, трендовими матеріалами. Сподіваємося, що і у вас, шановні читачки, не виникне проблем з освоєнням всіх тонкощів нарощування і моделювання нігтів за допомогою гелів.