Каталог товарів

Меню

Гель-лак при вагітності: можна чи ні?

Дата: 28.08.2018 Переглядів: 55272

Зміст

Побоювання майбутніх матусь.

Висновки про гель-лаку і вагітності.

Рекомендації.

Вагітність - дивовижний час, який кожна жінка згадує з особливою теплотою. Однак цей період не позбавлений безлічі страхів і побоювань з боку майбутньої матусі, і одним з найчастіших питань, який звучить на прийомі в жіночій консультації, є: «Чи можна робити гель-лак при вагітності?». На що багато лікарів-акушерів вирішать перестрахуватися і дадуть негативну відповідь. Але давайте спробуємо самостійно розібратися, наскільки протипоказаний гель-лак при вагітності і звідки йдуть такі припущення.

Фото 1 - Гель-лак при вагітності: можна чи ні?

Шелак при вагітності: традиційні побоювання

Серед найбільш частих побоювань майбутніх матусь виокремлюють наступні:

  • гель-лак виділяє шкідливі пари;
  • можлива алергія;
  • склад гель-лаку має токсичні речовини, які всмоктуються в кров і надходять до плоду;
  • манікюр сам по собі небезпечний, оскільки майстер може поранити шкіру і заразити хворобою;
  • від лампи виходить шкідливе випромінювання, яке згубно впливає на внутрішньоутробний розвиток плоду.

Отже, про все по порядку. Шкідливі пари від гель-лаку? Може йтися про специфічний запах. Вдихати його неприємно і не потрібно не тільки вагітним, але і всім іншим жінкам і дівчатам. Однак авторитетні нейл-бренди постійно працюють над удосконаленням своєї продукції, підвищенням її якості та безпеки. Тому хороші гель-лаки, без різкого запаху, давно доступні до застосування.

Алергія? Але ж від індивідуальної непереносимості якогось косметичного компонента застрахуватися неможливо, як не можна і заздалегідь передбачити її. Дійсно, зміни в гормональному статусі вагітної жінки здатні дати несподівану реакцію на гель-лак, якої, можливо, раніше й не спостерігалося. Але де гарантія, що подібне не станеться при використанні тієї ж помади або туші? Так що ж, обмежити себе у всіх косметичних радощах? А чи багато жінок готові обходитися без макіяжу, манікюру, фарбування волосся? Вагітність - час гармонії, особливого внутрішнього комфорту. У такий період важливо бути красивою, доглянутою, щоб радіти відображенню в дзеркалі, ловити компліменти і купатися в любові. Тому вибір за вами - уявні ризики або власна привабливість.

Склад гель-лаку містить токсичні речовини, які всмоктуються в кров і надходять до плоду. Стоп-стоп! Дитина в маминому животі не така беззахисна, як здається. Далеко не всі речовини здатні проникнути через плацентарний бар'єр. До того ж, що таке нігтьова пластина? Це ороговілість, яка не може дихати і бути провідником чого б то не було до життєво важливих органів і систем, як, наприклад, шкірний покрив.

Манікюр сам по собі небезпечний, оскільки майстер може поранити шкіру і заразити хворобою. А ось це побоювання цілком виправдане. Не варто відвідувати перший-ліпший салон і погоджуватися на процедури з нігтями при відсутності впевненості в повній стерильності інструментів. Краще обслуговуватися у перевіреного майстра. І не тільки в період вагітності, а завжди.

Від лампи виходить шкідливе випромінювання, яке згубно впливає на внутрішньоутробний розвиток плода. Ультрафіолет небезпечний сам по собі, причому як природний сонячний, так і штучний. Але тільки у великих дозах і протягом тривалого часу. А процес полімеризації кожного шару гель-лаку, бази і топа займає не більше 2 хвилин в звичайній лампі і близько 30 секунд в світлодіодній. Дуже і дуже сумнівно, що такий часовий проміжок здатний спричинити згубний вплив.

Фото 2 - Гель-лак при вагітності: можна чи ні?

Висновки про гель-лак і вагітність

Якщо відкинути емоції і відповісти на питання про те, чи можна робити шелак при вагітності, максимально неупереджено, то напрошується цілком логічний висновок - безпека нігтьового сервісу безпосередньо залежить від якості використовуваних матеріалів і рівня майстерності.

Висновок: вагітні ви чи ні, але піклуючись про своє здоров'я, обирайте гель-лаки відомих ТМ, не відвідуйте сумнівні салони, не займайтеся апробацією косметичних новинок невідомого походження. Це вбереже кожну жінку від ризиків і небажаних наслідків.

Найкраще піти в нігтьову студію, де регулярно відбувається дезінфекція інструменту, ніж сидіти на стільчику в домашніх умовах або напівпідвальному приміщенні. Наважуючись на шелак при вагітності, попросіть відповідні документи, адже всі використовувані витратні матеріали повинні мати сертифікати якості, які вам завжди з готовністю покажуть в хороших салонах краси.

Рекомендації майбутнім мамам

Вирішувати питання про те, чи можна робити шелак при вагітності, кожна жінка в «цікавому положенні» повинна сама. Однак є ряд простих умов, виконання яких дозволить звести будь-які ризики до мінімуму і насолоджуватися красивим манікюром.

  • Для початку підберіть нігтьову студію, яка має просторий зал, хорошу систему кондиціонування, зручне крісло (адже висидіти в одному положенні півтори-дві години на великому терміні вагітності ох як важко).
  • Записуючись на прийом, запитайте у майстра, якими матеріалами він працює, попросіть продезінфікувати і простерилізувати всі робочі інструменти у вашій присутності.
  • Перевірте реакцію організму на гель-лак на одному нігті, і якщо ніяких неприємних відчуттів і алергічних реакцій не спостерігається, продовжуйте процедуру.

Загалом, шелак при вагітності відгуки має різні і неоднозначні. Впевненої і підтвердженої медично відповіді про те, чи шкідливий шелак при вагітності, не існує. Прислухайтеся до себе, довіртесь власним відчуттями. Адже акуратний манікюр і доглянуті руки принесе безліч позитивних емоцій, що значно корисніше для сприятливого перебігу вагітності!

Фото 3 - Гель-лак при вагітності: можна чи ні?