Каталог товарів

Меню

Чому розшаровуються та ламаються нігті: хто винен? І що робити?

  • 27 березня 2016 14:04:49

Гарний манікюр - це ідеальне завершення будь-якого стильного образу. Але дуже часто натуральні нігті слабкі і ламаються, чим неабияк псують настрій своїй господині. Завдяки наявності величезної кількості сучасних лікувальних і зміцнювальних препаратів проблему можна вирішити. Купівля потрібного засобу, його регулярне застосування і трохи терпіння дозволять уже через два-три місяці отримати набагато міцніші нігті. Однак перш ніж купувати будь-який препарат і приступати до його нанесення, необхідно з’ясувати, чому вони ламаються.

Причини ламкості натуральних нігтів

Бувають випадки, коли крихкість нігтьової пластини обумовлена генетично. У такому разі навіть найсучасніші і дорогі лікарські засоби будуть безсилими. Можна довго експериментувати, приймати вітамінні комплекси і навіть змінити раціон харчування, надаючи перевагу корисним і багатим кальцієм продуктам, і при цьому не побачити бажаних змін. Можливо, у всьому винна спадковість, і саме через неї у вас часто ламаються нігтьові пластини. Що робити в такій ситуації? Для вирішення проблеми доведеться скористатися штучними матеріалами, які дозволять втілити мрію про міцні нігті шляхом нарощування.

Якщо ж ваші нігтики завжди добре відростали і виглядали чудово, а в певний момент їхній стан погіршився - тоді необхідно бити тривогу. Значить, з організмом щось не так і час вживати термінових заходів. Отже, якщо колись міцні нігті стали крихкими і ламаються, що робити в першу чергу?

Для початку необхідно звернути увагу на харчування. Виснажливі або надто обмежуючі дієти часто погано впливають на стан нігтьових пластин. Також важливо забезпечити організм достатньою кількістю вітамінів і мікроелементів, які сприяють їхньому росту і міцності. При дефіциті кальцію, цинку, вітаміну D, кремнію, амінокислот міцними нігтями похвалитися не вдавалося ще жодній представниці прекрасної статі.

Друга вагома причина ламкості нігтьової пластини - це використання побутової хімії і часте перебування рук у вологому середовищі. Навіть звичайна вода погано відбивається на стані і міцності манікюру. Після звичної домашньої роботи розшаровуються і ламаються нігті на руках? Що робити в такій ситуації? Використання гумових рукавичок допоможе зберегти не тільки міцність манікюру, але й красу рук. Якщо ж подібною рекомендацією регулярно нехтувати, то про міцні нігті, виконуючи домашні побутові обов’язки, залишиться тільки мріяти.

Наступною причиною ламкості нігтів можна назвати неправильний догляд:

Припустимо, ви врахували помилки і зробили відповідні висновки, але що робити, якщо ваш манікюр, як і раніше, схильний до ламкості, незважаючи на всі вжиті заходи? Як зробити нігті міцними?

  • використання лаків і засобів для їхнього зняття, які містять ацетон;
  • застосування пилок з металу і помилки при обпилюванні, якізавдають шкоди структурі нігтиків;
  • занадто часте використання інструментів для шліфування нігтьової пластини, що сприяє її витонченню;
  • неправильне використання кусачок для корекції довгих нігтів часто стає причиною утворення мікротріщин.

Декілька порад, які здатні допомогти у вирішенні проблеми

Використовуйте спеціальні олії, які пом’якшують кутикулу і водночас позитивно позначаються на стані нігтиків, оскільки живлять їх ззовні корисними речовинами і надають еластичності. Зручна форма випуску (флакон із пензлем і міні-олівець з аплікатором) дозволяє легко наносити засоби вдома, а за необхідності брати з собою у подорож.

Не лінуйтеся і почніть робити ванночки з морської солі, які сприяють зміцненню нігтьової пластини.

Також на сьогоднішній день дуже популярні препарати з серії «Умная >Эмаль. За допомогою інноваційних технологій, що вмістилися в невеликому флаконі, ви обов’язково зможете відростити довгі міцні нігті і зробити натуральний манікюр міцним і красивим.

 
Залишити відгук  ↓