Каталог товарів

Меню

Акрилова пудра: нарощування та зміцнення нігтів

  • 26 листопада 2021 16:06:10

Зміст

Яка пудра для чого потрібна

Як користуватись акриловою пудрою: алгоритм зміцнення

Як користуватися акриловою пудрою для нарощування нігтів

Нарощування на типси

Нарощування нігтів акрилом на форми

Акрилова пудра - сучасний високотехнологічний матеріал, що дозволяє зміцнити тонку нігтьову пластину, схильну до сколів і обламування, а також наростити її, збільшуючи довжину нігтя і надаючи йому бажаної форми. Міцність та пластична текстура акрилової пудри для нігтів дозволяє нейл-майстрам з успіхом використовувати її при вирівнюванні деформованої або ушкодженої пластини, для моделювання та корекції нігтів, створення різноманітних нейл-артів.

Акрилова пудра: нарощування та зміцнення нігтів - фото 1

Нагадаємо, що акрилова пудра для нігтів - це порошкоподібна субстанція, полімер, властивості якого при взаємодії з мономером (рідиною для затвердіння) дозволяють створювати необхідні форми. Економічність, незначні витрати часу та відносна простота в роботі, а також чудова стійкість манікюру сприяють збереженню актуальності матеріалу, незважаючи на появу гелю та полігелю.

Яка пудра для чого потрібна

Пудра з акрилу буває кількох видів, і не кожен із них підходить для основного завдання - нейл-нарощування. Це пов’язано з цілою низкою моментів, серед яких помел, зернистість, швидкість взаємодії з мономером. Чи можна уникнути помилок під час вибору? Як правило, професійні бренди надають інформацію про те, для яких технік призначений матеріал. Тому важливо обирати пудри перевірених торгових марок, щоб уникнути сюрпризів.

Основні градації:

Прозора акрилова пудра використовується для зміцнення слабких нігтьових пластин, забезпечення більш надійної фіксації гель-лакового манікюру і, звісно ж, для нарощування нігтів будь-якої довжини.

Камуфлювальні акрили чудово показують себе там, де необхідно скоригувати нерівності, певні вади, особливо відтінкові. Вони ідеальні для моделювання френчу, тому що гарантують приємний нюдовий колір. Біла пудра відповідно використовується для лінії усмішки.

• Кольорові акрили, акрили з блискітками, слюдою, стружкою призначені для різних дизайнів. Однак, якщо йдеться про такий вид нейл-арту як ліплення, необхідно обирати пудри без будь-яких декоративних добавок.

Акрилова пудра: нарощування та зміцнення нігтів - фото 2

Як користуватися акриловою пудрою: алгоритм зміцнення

Насамперед, необхідно:

• виконати гігієнічний манікюр, облагороджуючи нігті та надаючи форму краям;

• видалити кутикули;

• прибрати птеригій за контурами нігтьових пластин.

Які нейл-засоби та інструменти знадобляться: пилка; засоби для видалення кутикули; пушер; кусачки для кутикули; палички апельсинові.

Далі слід підготувати нігтьову пластину до ідеального зчеплення з полімерним покриттям:

• обробити бафиком, щоб підняти лусочки;

• знежирити;

• обробити дегідратором, просушуючи на повітрі (близько хвилини);

• нанести праймер, також витримуючи близько хвилини на повітрі.

Які нейл-засоби та інструменти знадобляться: бафик; щіточка для очищення від пилу; серветки; рідина для знежирення та видалення липкого шару; дегрідратор; праймер.

Можна приступати до основного етапу - зміцнення пудрою:

• нігтьову пластину обробити за допомогою бази (сушіння не потрібно);

• потім присипати акриловим порошком, використовуючи лопатку або занурюючи пальчик у флакончик з пудрою. Струсити надлишки засобу;

• просушити нігтики у лампі; прибрати залишки порошку щіткою;

• нанести шар вирівнювальної бази, висушити в лампі.

Акрилова пудра: нарощування та зміцнення нігтів - фото 3

На цьому можна зупинитися і просто покрити нігтики фінішем. А можна виконати гель-лаковий манікюр чи ефектний нейл-дизайн.

Які нейл-засоби та інструменти знадобляться: еластичне базове покриття; акрилова пудра; лампа; щіточка; баф; гель-лак, топ.

Як користуватися акриловою пудрою для нарощування нігтів

Для виконання нарощування акриловий порошок змішують з мономером. З'єднуючись, ці два матеріали утворюють в’язку пластичну текстуру, що піддається ліпленню і дозволяє подовжити нігтьову пластину. При цьому немає необхідності просушувати нігтики в лампі, склад застигає на повітрі (що змушує майстра працювати швидко і точно, аби уникнути додаткової корекції нігтя пилкою).

Які нейл-засоби та інструменти знадобляться: акрилова пудра, мономер, знежирювач, праймер, рідина для видалення кутикули; рідина для зняття нігтиків (для підстраховування у разі помилок); пензлі; пилки та бафи; форми або типси (клей для типсів); пушер, апельсинові палички; декоративні покриття та матеріали.

Технологія нарощування нігтів акрилом вимагає скрупульозної та точної поетапної техніки виконання. Моделювання можна проводити, використовуючи форми або типси.

Нарощування на типси

Алгоритм виконання процедури передбачає:

• виконання гігієнічного манікюру;

• зняття глянцю шляхом шліфування нігтьової поверхні;

• примірку типсів та їхню фіксацію;

• оформлення вільних країв типсів;

• знежирення та нанесення праймера;

• викладання акрилу та моделювання нігтьової пластини;

• вирівнювання з використанням бафа та полірування.

Акрилова пудра: нарощування та зміцнення нігтів - фото 4

Нарощування нігтів акрилом на форми

Це не менш популярна техніка. Вона дозволяє змоделювати будь-яку довжину. Завдяки акриловому нарощуванню на форми багато дівчат нарешті змогли втілити в реальність мрію про довгі гарні нігті.

Алгоритм виконання наступний:

• нігтьову пластину (виконавши стандартну підготовку) обробляють праймером;

• підставляють форму та фіксують її;

• на форму викладають акрилову кульку, виконують моделювання;

• після затвердіння акрилу форму знімають;

• змодельований ніготь оформляють;

• виконують шліфування поверхні штучної пластини.

Акрилова пудра: нарощування та зміцнення нігтів - фото 5

Усі процедури зі зміцнення та нарощування нігтів зазвичай закінчують обробкою кутикули олійкою для догляду, щоб унеможливити її пересихання.

Застереження: акрил у розчиненому вигляді має різкий запах і токсичність, тому працюючи з матеріалом, необхідно запастися маскою і не забувати провітрювати приміщення.

Крім того, не можна не згадати про деякі протипоказання для використання пудри для зміцнення нігтів, а це - схильність до грибкових захворювань, періоди проходження курсів хіміотерапії та прийому антибіотиків, а також непереносимість будь-яких компонентів складу.

Знімають нейл покриття акриловою пудрою двома способами: розмочуванням за допомогою спеціального ремуверу або фрезером.

 
Залишити відгук  ↓