Каталог товарів

Меню

Як правильно наносити гель-лак покроково

  • 31 травня 2018 19:02:41

Зміст

1. Гель-лак: зручно та доступно.

2. Покрокове нанесення гель-лаку:

  • підготовка нігтів
  • використання бази
  • кольорове покриття
  • фінішний етап

3. Тонкощі та нюанси.

Лак на основі гелю впевнено витіснив звичні лаки для нігтів довговічністю покриття. А його розкішний глянець назавжди підкорив дівочі серця! Як правило, гель-лак тримається в середньому 14-21 день, без сколів і тріщин. Після зазначеного терміну покриття повністю знімається і наноситься заново. Іншими словами, мрія про бездоганні нігтики нарешті здійснилася, і гель-лаковий манікюр миттєво став фаворитом у більшості представниць прекрасної статі різного віку. Тому майстри нейл-студій і салонів з радістю пропонують цю послугу.

А якщо можливості відправитися до фахівця немає? На допомогу прийде інстукція про те, як правильно наносити гель-лак в домашніх умовах. Багато дівчат успішно освоюють таку популярну і затребувану процедуру і економлять на візитах в салони. Допоміжні матеріали, лампи і дуже зручні стартові набори пропонують найрізноманітніші нейл-виробники. Так чому б не скористатися можливістю, щоб зрозуміти, як наносити гель-лак покроково?

Як правильно наносити  гель-лак покроково: техніка - Фото 1

Підготовка: всі етапи

На початку манікюру нігтьовим пластин потрібно надати відповідну форму. Тренди на форму нігтів змінюються регулярно. На зміну квадратній прийшла мигдалевидна, а класичним варіантом вважаються нігті природної довжини. Обробляти нігтьові пластини найзручніше абразивної пилочкою 180-240 грит (чим м'якші і тонші нігтьові пластини, тим вище абразивність пилки). Професіонали, кажучи про те, як правильно наносити гель-лак, не рекомендують виконувати класичний обрізний манікюр з зануренням нігтів в теплу ванночку. Для тривалого носіння гель-лакового покриття нігтьові пластини, навпаки, потрібно ретельно зневоднити, тобто видалити вологу. Тому водні процедури перед нанесенням гель-лаку протипоказані, і класичний обрізний манікюр краще зробити за два-три дні. Якщо ж ви не встигли, тоді скористайтеся препаратами для видалення кутикули. Після розм'якшення її можна легко відсунути до самого краю нігтьової лунки, а також акуратно зрізати.

Наступний крок підготовчого етапу - механічне знежирення або зняття ліпідного шару. Натуральний нігтик має власний природний глянець. Перед нанесенням гель-лаку його необхідно зняти за допомогою пилочки або бафа. Так ви не тільки забираєте жир, але й піднімаєте кератіновие лусочки для оптимальної зчіпки поверхні нігтиків зі штучним покриттям.

Як правильно наносити  гель-лак покроково: підготовка - Фото 2

Третій крок - очищення, дегідратація і знежирення за допомогою рідин-подготовувачів. Можна використовувати і дегідратор, і знежирювач, проте багато нейл-брендів випускають засоби 2 в 1, які одночасно виконують обидві функції. Нанесіть на ватний диск або серветку трохи такого препарату і гарненько протріть нігтики.

Четвертий етап - використання безкислотного праймеру або ультрабонду. А потрібен він ось чому:

  • це своєрідний грунтувальний засіб, який служить для максимально надійної зчіпки штучного покриття з нігтиками;
  • в його складі немає кислоти, тому ризик для здоров'я нігтьових пластин зведений до мінімуму, а користь безперечна;
  • також ультрабонд служить додатковим захистом від того, щоб під гель-лаковим шаром не виникло сприятливого для розмноження бактерій і грибків середовища.

Наноситься він або на весь ніготь, або по його периметру. Спосіб залежить від того, наскільки здорові і міцні нігті. Якщо вони тонкі й ослаблені, мають схильність до гіпергідрозу, тоді ультрабондом краще покривати всю нігтьову пластину, щоб застрахуватися від можливих відшарувань покриття. Сохне він швидко, надаючи нігтикам легкою білявості.

Нанесення гель-лакового покриття

Розглянемо, як наносити гель-лак після того, як проведені підготовчі етапи.

Перший крок - використання бази. Цей нейл-продукт правильно готує нігтьову поверхню до гель-лакового покриття. Звичайна база наноситься тонким шаром, а каучукова - товщим, адже вона дозволяє ще й вирівняти ніготь, щоб отримати гарний глянцевий відблиск. Навіщо потрібна база:

  • база створює особливий молекулярний шар між гель-лаком і нігтем;
  • вона виконує захисну функцію, запобігаючи проникненню в кератиновий шар фарбувальних пігментів, які містяться в кольоровому покритті.

Після нанесення база полимеризуется в ультрафіолетовій лампі 2 хвилини або світлодіодій протягом 30-60 секунд. Висохле базове покриття має липку дисперсійну плівку.

Важливо! Ні в якому разі не можна на дотик перевіряти, висохла база чи ні. Залишкова липкість все одно завадить цьому, а ось залишити на покритті шкірний жир можна легко, що згодом негативно позначиться на носінні манікюру.

На наступному етапі виконується кольорове покриття - гель-лак. Як наносити його правильно? Скільки шарів оптимально? Важливі моменти:

  1. Класична техніка передбачає два-три шари. Однак сьогодні раз у раз випускаються гелеві лаки з дуже високою пігментацією, які дозволяють отримати ідеальну щільність і оптимальний колір вже з першого шару.
  2. Незалежно від того, чому віддасте перевагу ви, важливо витримати всі критерії: гель-лак наноситься тонко, з відступами від кутикули на 1 мм для запобігання затікань.
  3. Кожен шар обов'язково полимеризуется в лампі, тактильно (пальцем) повноцінність висихання не перевіряється, оскільки гель-лаки, як і бази, утворюють залишкову липкість, і будь-які забруднення, шкірний жир зашкодять стійкості.

Як правильно наносити  гель-лак покроково - Фото 3

Фінішне покриття наноситься на заключному етапі, його головна функція - надати декоративному шару двох-тритижневу стійкість, забезпечити захист від можливих механічних пошкоджень, створити глянцевий блиск і сяйво. Його також просушують в лампі, після чого видаляють залишкову липкість за допомогою спеціального препарату Cleanser. Існують традиційні топи, топи без липкого шару, матові. Як правило, топи без липкого шару використовуються для різних дизайнів, наприклад, для всіляких декоративних пудр для втирок. Вони менш еластичні, ніж звичайні, тому менш ефективно захищають від механічних пошкоджень і не такі стійкі до появи тріщин. Матові топи перетворюють глянцеві гель-лаки в бархатисто-плюшеві.

Після сушіння топа і зняття липкості можна підживити зону кутикули маслом: так вдасться уникнути її пересихання і надати манікюру найбільш естетичного вигляду.

Як правильно наносити  гель-лак покроково - Фото 4

Трохи про тонкощі

Ось, мабуть, і все про те, як наносити гель-лак в домашніх умовах. Техніка досить проста, про неї можна прочитати на дуже багатьох ресурсах. Цій темі присвячена маса відеороликів. Так чому ж виникають проблеми? Однією з найбільш поширених помилок новачків є поєднання продукції різних брендів, коли топ, база і гель-лак належать кільком виробникам. Справа в тому, що і декоративні покриття, і допоміжні розробляються як одна система. Гарантувати бездоганний результат можна лише в тому випадку, якщо всі засоби використовуються комплексно і належать одній ТМ. Безумовно, дуже часто можна спостерігати хорошу сумісність нейл-продукції різних брендів, але заздалегідь передбачити результат неможливо. Тому на перших порах не варто експериментувати.

Забезпечити дотримання покрокової інструкції можна, переглянувши ролик про те, як наносити гель-лак в домашніх умовах. Відео, підготовлене професійним майстром, завжди змістовне і інформативне. При бажанні легко знайти спеціальний майстер-клас, хорошу статтю. Але найкраще пройти навчання, і тоді ви зумієте осягнути всі тонкощі під керівництвом справжніх профі. Успіхів!

 
Залишити відгук  ↓
 
 
 
Модули для Opencart