Каталог товарів

Меню
Спонж для макіяжу Powder Puff Kylie, 5,5х4 см, колір синій

Спонж для макіяжу Powder Puff Kylie, 5,5х4 см, колір синій (2000994189864)

55 грн.
55 грн.

Задати питання про цей товар

Я хотів би не публікувати питання
Спонж для макіяжу Powder Puff Kylie, 5,5х4 см, колір синій

Спонж для макіяжу Powder Puff Kylie, 5,5х4 см, колір синій (2000994189864)

Бренд: Naomi24

Немає
код: 90018208
  • 55 грн.

  • Самовивіз з наших магазинів безкоштовно Забирайте замовлення самостійно з найближчого до вас магазину та у зручний час. Доставка замовленого товару до магазину мережі Naomi24 здійснюється безкоштовно
  • Доставка кур’єром на адресу безкоштовно від 2300 ₴ Швидка доставка кур’єром за вашою адресою день в день. Доступно для замовлень, оформлених до 10:00, крім суботи та неділі. Вартість послуги 100 грн. Для замовлень від 2300 грн – безкоштовно. Перед доставкою з Вами зв’яжеться кур’єр.
  • Самовивіз з відділення/поштомату "Нової Пошти" безкоштовно від 2300 ₴ Вартість доставки оплачує клієнт за тарифами "Нової Пошти". Для замовлень від 2300 грн – безкоштовно при оплаті замовлення банківським переказом (не діє при онлайн-оплаті LiqPay!). Термін доставки – 1-2 дні, залежно від регіону. Після відправки замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної.
  • Доставка кур’єром Нової Пошти на адресу За тарифами перевізника Доступна опція адресної кур'єрської доставки "Нова Пошта". Оплата цієї послуги не залежить від суми замовлення. Оплачується клієнтом окремо на момент доставки за адресою відповідно до тарифів "Нова Пошта".
  • Самовивіз з відділення "Укрпошти" безкоштовно від 2300 ₴ Вартість доставки оплачує клієнт за тарифами "Укрпошти". Для замовлень від 2300 грн – безкоштовно при оплаті замовлення банківським переказом (не діє при онлайн-оплаті LiqPay!). Термін доставки – 3-7 дні, залежно від регіону. Після відправки замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної.
  • Міжнародна доставка За тарифами перевізника Вартість доставки оплачує клієнт за тарифами "Укрпошти".
  • Самовивіз з відділення "Rozetka" безкоштовно від 2300 ₴ Вартість доставки сплачується клієнтом за тарифами "Rozetka Delivery". Для замовлень від 2300 грн – безкоштовно при оплаті банківським переказом. Термін доставки – 3-7 днів залежно від регіону. Після відправки замовлення ви отримаєте SMS з номером експрес-накладної.

Приймаємо

Готівкою

Безготівковий розрахунок


Характеристики для Спонж для макіяжу Powder Puff Kylie, 5,5х4 см, колір синій

Виробник: Naomi24
Тип товару Спонжі
Призначення Для макіяжу
Колір Синій
Країна Китай

Опис для Спонж для макіяжу Powder Puff Kylie, 5,5х4 см, колір синій

Спонж Powder Puff Kylie - об'ємний аксесуар у формі краплі для макіяжу. Дуже зручний для нанесення тональних основ, рум'ян, бронзаторів і консилерів. Завдяки оригінальній формі сприяє максимально рівномірному розподілу макіяжних продуктів, дозволяє отримати природний естетичний результат. Загостреним кінчиком легко опрацьовуються важкодоступні зони (повіки, носогубні складки, крила носа тощо), а широка основа оптимальна для відкритих ділянок (лоб, вилиці тощо) і розтушовування. Спонж Кайлі можна використовувати як сухим, так і вологим (під впливом води він збільшується в розмірах), самостійно регулюючи щільність нанесення косметики. Він дуже зручно розташовується в руці, не вислизає, досить пружний. Виготовлений із сучасного синтетичного матеріалу, добре миється, не забивається і довго служить. Крім практичності цей аксесуар має ще один плюс - дуже милий дизайн і насичений колір.

Колір - синій.

Розміри (+/-): 5,5*4 см.

Спонж для макіяжу Powder Puff Kylie, 5,5х4 см, колір синій
Відгуки про Спонж для макіяжу Powder Puff Kylie, 5,5х4 см, колір синій

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре