0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Волоскова техніка брів

  • 17 грудня 2021 17:55:32

Зміст

Особливості волоскової техніки брів

Хід виконання волоскового перманентного макияжу брів

Методика виконання перманентного макияжу брів у волосковій техніці

Догляд за бровами після волоскового перманенту

Акуратні симетричні брови підкреслюють вишукану чарівність жіночого обличчя, надають гармонії та завершеності. Вони сприяють створенню іміджу і стилю володарки, чарівним чином перетворюючи погляд і викликаючи захоплення у справжніх гурманів краси.

Волоскова техніка брів - фото 1

В умовах тотального дефіциту часу створення особливого шарму та неповторності потребує практичного підходу. Для ідеального вирішення питання сучасні beauty-технології пропонують інноваційну техніку - волосковий татуаж брів. І представниці прекрасної статі вже встигли оцінити всі її переваги. Такий волосковий мікроблейдинг дозволяє на роки позбутися необхідності постійно контролювати стан та зовнішній вигляд брів. Вони стають константою, яка багато в чому визначає стиль макіяжу, а також увиразнює обличчя дівчат, які схиляються до натуральності або надають перевагу макіяжу без макіяжу.

Особливості волоскової техніки брів

Ця техніка кардинально відрізняється від легкої перманентної корекції. В її основі - філігранне промальовування кольором бровної дуги, окремо кожного волоска. Процедура салонна. Потребує твердої руки та професійності майстра. Волоскові брови вирізняються природним виглядом при ідеально створеній формі. У цьому головна перевага техніки. Досвідчений майстер виконає якісний волосковий татуаж навіть за мінімальних вихідних даних, задовольнивши побажання будь-якої клієнтки.

Волоскове напилення брів дозволяє отримати дуже круті результати, які виражаються в:

  • • корекції форми, вигину і товщини бровної дуги;
  • • корекції густоти волосків;
  • • маскуванні косметичних дефектів за необхідності;
  • • створенні симетричності бровних дуг;
  • • досягненні виразності, яскравості, колірної насиченості.

Хід виконання волоскового перманентного макіяжу брів

Волоскова техніка брів - фото 2

1. Планування. На етапі планування обговорюються форма, густота, пігментний відтінок, що оптимально задовольнять запити і відповідатимуть фото- та кольоротипу клієнтки. Після з'ясування усіх побажань з огляду на поставлені завдання майстер визначається з методикою виконання процедури. Він може скористатися європейською або східною технікою, що відрізняються способом промальовування.

2. Промальовування форми. За допомогою косметичного олівця промальовується контур майбутньої ідеальної брови (щоб волосковий мікроблейдинг забезпечив найкращі результати), який потім удосконалюється шляхом корекції.

3. Знеболення. Волоскова техніка брів - не найпростіша процедура. Щоб уникнути больових відчуттів, перед введенням пігменту бровні дуги обробляють анестетиком.

Волоскова техніка брів - фото 3

4. Далі за допомогою спеціальної голки відповідно до обраної методики виконується апаратний волосковий татуаж брів.

5. Завершальна обробка. Після виконання татуажу, зважаючи на те, що процедура супроводжується виділенням певної кількості сукровиці, бровні дуги і вся навколобровна зона потребують обов'язкової обробки антисептиком. Крім цього, для зняття набряклості використовують протизапальні засоби.

Методика виконання перманентного макіяжу брів у волосковій техніці

Волосковий татуаж виконують переважно двома способами. Майстри вдаються до:

  • • європейскої методики, яка передбачає ретельне промальовування паралельних однорозмірних рисок з однаковою щільністю та колірною інтенсивністю. Довжина рисок варіюється від 5 до 10 мм; спрямовані вони від основи вгору; ледь закруглені на кінцях. Такі брівки мають ідеально доглянутий вигляд, надають образу романтичності та витонченої інтелігентності;
  • • східного способу волоскового мікроблейдингу брів, який виконують висококваліфіковані бровисти. Ця методика більш енерговитратна, потребує особливої уваги та майстерності. На відміну від першого варіанту, передбачає промальовування рисок різного розміру (довжини і товщини), неоднорідної колірної інтенсивності і навіть напрямку, відтворюючи натуральні лінії та максимально природний вигляд бровних дуг.

Застереження: татуаж брів у волосковій техніці не рекомендований дівчатам з проблемами серцево-судинної системи, цукровим діабетом, онко- та грибковими захворюваннями, а також у критичні дні, під час вагітності та грудного вигодовування.

Волоскова техніка брів - фото 4

Догляд за бровами після волоскового перманенту

Перші день-два необхідно стежити за бровами, регулярно і ретельно виконуючи антисептичну та протизапальну обробку бровних дуг і шкіри у прилеглій зоні. Крім того, рекомендується утриматися від умивання. Забороняється розчісувати шкіру, щоб уникнути запалення.

За кілька діб оброблене місце покриється скоринкою, яка протримається близько чотирьох днів, після чого відпаде. Якщо передчасно зняти кірку, разом із нею можна зняти й частину татуажу, що безумовно зіпсує ідеально виконаний макіяж.

Волоскова техніка брів - фото 5

Якщо період загоєння пройшов вдало, ще тиждень-два слід утриматися від сонячних ванн та рясних водних процедур. Надалі для збереження насиченої пігментації бажано уникати потрапляння під активні УФ-промені або перед виходом на сонце обробити брови кремом з високим SPF.

Через місяць (не довше) майстер виконає корекцію волоскового перманенту брів, удосконалюючи татуаж і даруючи клієнтці декілька років спокою та впевненості в їхній бездоганності і чарівливій звабливості.

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber