0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Вічна молодість або безцінний дар равликів Ахатина

  • 28 грудня 2016 14:38:42

Секрет подовження молодості насправді давно відомий, його активно використовували ще красуні Стародавнього Єгипту і Вавилонського Царства. Йдеться не про якийсь особливий еліксир із цілющих трав, рецепт якого втрачено навіки або який вимагає розшифровки. Річ насправді у... равлику. Про лікувальні властивості секрету, що виділяється равликами, медики знають давно. Коклюш, бронхіт і навіть силікоз легенів свого часу лікували саме цим природним антибіотиком: слиз ефективно знищував хвороботворні бактерії, склеюючи їх і позбавляючи кисню.

Що стосується косметології, тут особливий інтерес представляють відновлювальні здатності равликів. Слиз, що виділяється деякими видамиравликів, є потужним регенератором, антиоксидантом і натуральним антисептиком, тому препарати, основою яких є секрет равликів, користуються цілком заслуженою популярністю і, до речі, коштують зовсім не дешево. Але ж насправді зовсім не обов’язково платити високу ціну за маленьку баночку крему, в якому, крім натурального слизу, обов’язково наявні додаткові і не завжди корисні компоненти.

Сьогодні чистий секрет равлика в незміненому вигляді можна завжди мати під рукою, і саме тоді, коли це необхідно. Потрібно лише поселити у себе вдома веселу тваринку з ріжками і гостроконечним панциром. Знайомтеся - найвідоміший представник сімейства равликів - равлик Ахатина. Родом він з Африки, і тому відрізняється від своїх садових і лісових побратимів, що живуть у наших широтах, гігантськими розмірами.

Унікальний склад секрету ахатинського равлика

Секрет цього африканського равлика ефективний у боротьбі зі шрамами, слідами акне, зморшками і розтяжками. У ньому міститься величезна кількість природних «вартових» молодості, в числі яких:

  • алантоїн -речовина, що відповідає за регенераторні властивостішкіри, активно бореться з вільними радикалами, що спричиняють вікові зміни. На відміну від синтезованого аналога, природний алантоїн равликів має високу проникаючу здатність і відновлює епідерміс зсередини;
  • колаген та еластин - незамінні компоненти, що відповідають за еластичність і пружність шкіри. Їхній вплив виражається в стимулюванні синтезу дермою власних колагенових і еластинових клітин, поліпшення тургору;
  • гліколева кислота - речовина, що активно бере участь у процесах самовідновлення і очищення шкіри, допомагає корисним компонентам проникати в її шари, зволожувати і повноцінно живити;
  • антибіотичні пептидні сполуки, які ефективно знищують патогенну флору і забезпечують захист від багатьох шкірних інфекцій, перешкоджають появі прищів;
  • вітаміни групи А, С і Е, необхідні для підтримки епідермісу в нормальному стані, запобігання появі запальних процесів, збереження свіжого і здорового кольору обличчя.

Усі ці речовини сьогодні навчилися синтезувати, проте користь штучно створених аналогів у багато разів нижча за ту, яку можна отримати від природних. Рослинна дієта равликів дозволяє їм природним шляхом виробляти перераховані вище елементи, які ми можемо використовувати тут же, незміненими, а тому і найбільш корисними.

Равлик - особистий масажист

Хочете подарувати своїй шкірі вічну молодість? Тоді обов’язково скористайтеся порадою косметологів і дозвольте равлику-ахатинці стати вашим особистим масажистом. Процедуру омолоджувального масажу найкраще виконувати ввечері. Шкіру потрібно попередньо очистити від косметики, а потім нанести на неї трохи свіжого молока (це стимулює молюска активніше «освоювати територію»). Тепер візьміть равлика і на декілька секунд помістіть під струмінь холодної води. Після цього пустіть його вільно подорожувати по шиї і обличчю, за необхідності коригуючи траєкторію руху, щоб охопити всі ділянки.

Секрет, залишений равликом, рекомендується втерти в шкіру, почекати 15-20 хвилин і змити водою, як звичайну живильну маску. А тепер поспішіть до дзеркала і оцініть результат. Як правило, шкіра помітно підтягується, набуває бархатистості і свіжості. Проводити таку процедуру омолодження краще курсом, що складається з 5-10 сеансів масажу. В наші дні подібне нововведення вже успішно практикують багато салонів краси, окремим рядком вказуючи її в прейскурантах як популярну послугу природного омолодження. Щоправда, фахівці не обмежуються одним равликом, а поміщають на обличчя і шию відразу кілька екземплярів - так швидше вдається отримати необхідну кількість секрету.

Вічна молодість або безцінний дар равликів Ахатина
 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber