0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Гель-лаки та Luna - це абсолютно професійні нейл-продукти, які заслуговують на особливу увагу. Їх вирізняє висока якість, чудовий вигляд на нігтиках, ідеальна носибельність, стійкість, безпека. Вони є справжнім "золотим стандартом" для профі та тих, хто робить манікюр удома.

Плюси гелевих лаків Luna

Ринок манікюрних продуктів перенасичений. Виробників багато, і кожен заявляє про те, що саме його декоративні покриття найкращі. Так чому варто купити гель-лак або декоативну базу Luna, а не щось інше? Які їх переваги і чому вони є фаворитами у великої кількості фахівців манікюрного сервісу і не тільки?

Однією з головних переваг декоративних покриттів даного бренду є широкий вибір відтінків. Завдяки цьому кожен клієнт може вибрати ідеальний варіант для себе. Крім того, гель-лаки та бази Luna легко наносяться та не вимагають особливих навичок, що робить їх доступними для використання як професійними майстрами, так і новачками. Якість без нарікань та відсутність шкоди для натуральних нігтьових пластин - саме це для багатьох є визначальним фактором. І продукція Luna (Місяць) повністю відповідає необхідним нормам.

Основні характеристики гель-лаків та кольорових баз Luna

Характеристики Дані
Колір чорний, білий, рожевий, персиковий тощо
Текстура емаль, з декоративними часточками
Щільність щільна, напівпрозора
Система нанесення трифазна
Об'єм від 13 мл
Ціна від 295 грн

Як зробити вибір?

При виборі гель-лаків иа кольорових баз професійному майстру слід звертати увагу на характеристики продукту, його робочі властивості, стійкість та безпеку. Важлива і палітра кольорів, адже потрібно мати досить широку колекцію, щоб кожен клієнт міг вибрати відтінок:

Новачку ж слід враховувати відгуки професійних майстрів, експертів, наявність рекомендацій щодо нанесення від технологів компанії-виробника.

Про те, як правильно наносити та знімати

Щоб правильно наносити гель-лак або кольорову базу Luna, потрібно забезпечити нігтям якісну підготовку.

Зняття гель-лаку та бази Luna відбувається за допомогою спеціальної рідини, яка не пошкоджує нігті, або фрезером для економії часу.

Гель-лаки Luna: порівняння з аналогами та відгуки

Оригінальний гель-лак Luna - це якість, стійкість і безпека в поєднанні з доступною ціною. Він не поступається дорогим аналогам інших виробників і у багато разів перевершує продукцію дешевого сегменту. Вимоги до зберігання стандартні - подалі від сонячних променів.

Майстри відзначають легкість нанесення та стійкість гель-лаків та декоративних баз Luna, а клієнти заздалегідь впевнені в естетичному, стійкому та модному манікюрі. Відгуки і тих, і інших про ці нейл-продукти позитивні, тому їхня популярність зростає, незважаючи на високе конкурентне середовище.

гель-лаки Luna

Фильтр  

X

Ціна  206 - 1650 грн.
Наявність
Виробник
Колір
Країна
Тип товару

Вид товару

Призначення
Об'єм
Плотність
Текстура

Колекція

Сортування:
Показати:

Часті питання про гель-лаки Luna

❤ Які товари з категорії гель-лаки Luna є в інтернет-магазині Naomi24

❤ Як здійснюється доставка товарів із категорії гель-лаки Luna?

Вся інформація про доставку представлена ​​на сторінці Оплата/Доставка.

❤ Які знижки для покупців у розділі гель-лаки Luna пропонує Naomi24?

Вся актуальна інформація щодо дисконтної програми представлена ​​на сторінці Знижки.

59

Статьи

  • 12 серпня 2022 17:59:36
  • 19 листопада 2021 18:05:26
  • 11 листопада 2021 11:51:11
  • 04 листопада 2021 21:54:33
  • 28 грудня 2016 13:40:22
  • 01 серпня 2016 13:40:13

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber