0
0
  Меню
0

Кошик порожній!

Гель-лаки CND Shellac Luxe

CND Shellac Luxe - двофазна гель-лакова система, яка здатна визначити майбутнє декоративного манікюру. Новий темп! Нові можливості! Реальна економія часу! Тепер можна обходитися без бази, адже вона вже включена в формулу нових гель-лаків. Тільки два етапи, що включають нанесення кольору і топа, дозволяють отримати ідеально пофарбовані нігтики. Якість манікюру поза всяких зауважень - не менше 14 днів бездоганного носыння і довше. Стандарти бренду незмінні і в цьому легко переконатися, спробувавши гель-лак для нігтів CND Shellac Luxe (СіЕнДі Шелак Люкс)! Купити цей нейл-продукт вже прагнуть багато хто. Поспішайте опинитися в числі перших!

Що обіцяє виробник

Фахівці компанії зуміли досягти найкращого поєднання, зберігши легендарну якість, домігшись максимальної простоти і швидкості в техніці нанесення, майже в 10 разів скоротивши час зняття декоративного покриття. І головне - всього цього вони досягли, ні на йоту не поступившись безпекою. А комфорт і гарантія преміального сервісу простежуються в кожній деталі дизайну:

Де купити гель-лак CND Shellac Luxe?

Двофазні декоративні гель-лаки даної лінійки вже доступні широкому колу покупців. Їх можуть успішно випробувати як професіонали, так і новачки. Море кольорів, серед яких п'ятнадцять абсолютно нових відтінків, задовольнять будь-який запит. Щоб купити гель-лак для нігтів CND Shellac Luxe в нашому інтернет-магазині, досить просто зробити онлайн-замовлення. Через найкоротший проміжок часу обрані покриття будуть доставлені в будь-який куточок України чи за вказаною адресою в Києві. З нашою допомогою ви зможете володіти розкішним брендовим нейл-продуктом для найефектніших нігтиків!

Гель-лаки CND Shellac Luxe

Фильтр  
Сортування:
Показати: