0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
Шановні покупці! Незважаючи на проблеми зі світлом та нестабільною ситуацією в електромережах ми робимо все можливе і продовжуємо працювати навіть за відсутності електропостачання. Для уникнення випадкових непорозумінь радимо уточнювати графік роботи магазину по телефону перед візитом. Дякуємо за розуміння!
  Меню
0

Кошик порожній!

4D гель

Раніше техніка ліплення вимагала віртуозного володіння спеціальними інструментами, серйозного знання роботи з акрилом та певного художнього вміння. Сьогодні все значно простіше, легше, швидше і ефектніше. Немає необхідності додатково купувати пігменти, щоб забезпечити виліпленим елементам бажаний відтінок. Досить купити 4D гель Naomi в декількох кольорах і можна створювати яскраві композиції, які перетворять нігті на справжній витвір мистецтва.

Про переваги та особливості 4D гелів Naomi

З цими матеріалами дуже зручно працювати, особливо якщо ви тільки починаєте практикуватися в об'ємному нейл-арті. Не завжди вдається з першого разу виліпити декоративну деталь так, як того вимагає композиційне рішення. У ситуації з акрилом довелося б знову повторювати все спочатку, набираючи на пензлик мономер, потім сухий полімер, формувати пластичну кульку і так далі, поспішаючи і нервуючи, адже акрил застигає на повітрі. А ось 4D гель Naomi зберігає свою пластичність весь час, поки не потрапить в ультрафіолетову лампу. До того ж, він не вимагає з'єднання з ліквідом і готовий до використання з самого спочатку. До інших переваг слід віднести відсутність різкого неприємного запаху, що дуже важливо і для майстра, і для клієнта.

Нейл-дизайни з елементами ліплення ніколи не виходять з моди, їх часто використовують для fashion-образів на показах, демонструють як доказ високого рівня майстерності. І 4Д гель-пластилін Наомі може стати прекрасним рішенням для тих, хто мріє освоїти всі тонкощі такого способу декорування нігтів. Композиційні рішення, які дозволяє втілити в життя ці дивовижні матеріали, дуже цікаві, наприклад:

Такі манікюрні дизайни можна доповнювати яскравим манікюрним декором у вигляді стразів, каміння, бульонок. Особливо ошатно і святково на нігтях виглядають весільні композиції, виконані в романтичній ніжно-пастельній відтінковій гамі. Щоб забезпечити образу оригінальність, часто використовують гру контрастів. Наш інтернет-магазин готовий запропонувати 4Д гелі Наомі в декількох модних кольорах. Ціна виявиться найвигіднішою, а доставка можлива не тільки по Києву, але і по всій Україні. Приходьте і переконайтеся!

4D гель

Сортування:
Показати:
У цій категорії немає товарів.

59

Статьи

  • 12 серпня 2022 17:59:36
  • 19 листопада 2021 18:05:26
  • 11 листопада 2021 11:51:11
  • 04 листопада 2021 21:54:33
  • 28 грудня 2016 13:40:22
  • 01 серпня 2016 13:40:13