0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Набори для брів і вій

Ніхто не зможе заперечити філософу, котрий сповістив світ про те, що очі - це дзеркало душі. А якщо при цьому очі ще й обрамлені пухнастими темними віями, а над ними крилом ластівки вигнута атласна брова, то мимохіть зазирнувши в них, можна потонути навіки. Такі очі надають виразності вашому обличчю, воно набуває одухотворених рис. А якщо ще трішечки підняти завиток, можна отримати альянс витонченої гламурності й легкого кокетства. Щоб створити і зберегти подібну красу, в розпорядженні майстра є дві професійні маніпуляції - ламінування і біозавивка. Для полегшення підбору матеріалів існують вже готові набори для брів і вій.

Що вибрати?

Отже, нагадаємо, що мета маніпуляцій - змінити форму і вигин вій. Для цього використовуються бігуді різних розмірів, залежно від індивідуальних побажань і з урахуванням довжини і форми бажаного завитка. Набір для брів і вій зазвичай включає декілька видів бігуді для оптимального вибору. Різниця полягає в хімічних сумішах і в результаті, отриманому від проведення процедур.

1. Ламінування, крім якісного завитка, на відміну від біозавивки, виконуваної із застосуванням сучасних гіпоалергенних сумішей, додасть вашим віям об’єму і зробить їх темнішими.

2. Біозавивка ж може супроводжуватися незначним висвітленням війок, тому після маніпуляцій потрібне фарбування.

Якщо ваші вії виснажені і ослаблені, буде краще, якщо ви відмовитеся від біозавивки, надавши перевагу ламінуванню, що забезпечить отримання не тільки естетичного, а й оздоровчого ефекту, оскільки, виконуючи процедуру ламінування, ви насичуєте волоссячко війок пептидами і кератином, вітамінами і мінералами. Обмежень щодо проведення процедури немає. Вона безумовно корисна, тому виконувати її можна скільки душі завгодно, отримуючи при цьому тільки оздоровчий ефект. Слід пам’ятати, що при виконанні біозавивки, щоб уникнути опіку і потрапляння складу на фолікули, не слід наносити суміш на корені волосся. Догляд за віями після обох процедур дуже простий. Важливо запам’ятати, що першу добу вам необхідно категорично уникати потрапляння на вії води, косметичних засобів, а також проведення різних маніпуляцій. Тривалість ефекту від процедури становить від двох до двох з половиною місяців. Усі препарати для проведення сучасних косметичних процедур для поліпшення якості і форми вій і брів ви можете купити в Києві, не виходячи з дому, замовивши на інтернет-сайті Naomi24.

Набори для брів і вій

Фильтр  

X

Ціна  199 - 1766 грн.
Наявність
Виробник

Колір
Країна

Тип товару

Вид товару
Призначення

Об'єм

Форма
Розмір
Сортування:
Показати:
Код: 4024131
Закінчився
830 грн.

Часті питання про Набори для брів і вій

❤ Які товари з категорії Набори для брів і вій є в інтернет-магазині Naomi24

❤ Як здійснюється доставка товарів із категорії Набори для брів і вій?

Вся інформація про доставку представлена ​​на сторінці Оплата/Доставка.

❤ Які знижки для покупців у розділі Набори для брів і вій пропонує Naomi24?

Вся актуальна інформація щодо дисконтної програми представлена ​​на сторінці Знижки.
Останні відгуки - Набори для брів і вій

Задавайте вопросы в Instagram Задавайте вопросы в Telegram Задавайте вопросы в Viber