Каталог товарів

Меню

УФ-лампи для полімерізації гелей і гель-лаків: порівнюємо та обираємо

  • 01 липня 2016 07:57:13

Не секрет, що в сучасному суспільстві надзвичайно важливе значення для характеристики людини має перше враження від її зовнішності. Створити максимально привабливий образ практично неможливо без гарного манікюру. Доглянуті нігті здатні додати впевненості в собі, змінити стиль, розповісти про статус людини і її здоров’я.

Різноманітні винаходи в косметичній галузі допомагають представницям прекрасної статі не тільки стати володарками ідеальних нігтів, але й створювати маленькі шедеври за допомогою нейл-арту. Безумовними фаворитами тут є гель-лаки - стійкі, яскраві, з приголомшливим блиском. Вони давно перестали бути лише салонною продукцією і тепер з успіхом використовуються багатьма дівчатами і жінками в домашніх умовах. Не секрет, що сушити такі покриття слід тільки в спеціальних лампах. Однак перш ніж приступити до вибору такого приладу, потрібно знати основні типи УФ-ламп.

Традиційні ультрафіолетові лампи

Це абсолютний лідер на ринку. Професійні майстри манікюру найчастіше користуються саме приладами з люмінесцентними лампочками, оскільки вони є класичним варіантом і давно зарекомендували себе тільки з самого позитивного боку. Вони високо ефективно полімеризують будь-які гелеві покриття, а також швидко просушують базові та фінішні. Для використання вдома і в салоні оптимальним рішенням є УФ-лампи потужністю 36 Вт, хоча в ряді випадків цілком достатньо буде приладу з меншою потужністю - 9 або 18 Вт. До безумовних переваг ультрафіолетових ламп відносяться:

  • невисока вартість самого приладу і змінних лампочок;
  • широкий діапазон випромінюваних хвиль, що дозволяє користуватися гель-лаками і гелями різних виробників (від 365 до 400 нм);
  • універсальність;
  • можливість вибрати модель, більш стійку до перепадів напруги в мережі -з індукційною схемою запалювання;
  • фотоініціатори в складі гель-лаків не нагріваються, роблячи процес полімеризації абсолютно безболісним;
  • різноманітність моделей, що дозволяє вибрати прилад з певним функціоналом, бажаними опціями, кольором, дизайном корпусу.

Деякі недоліки все ж є, але вони не критичні. Термін служби люмінесцентної лампочки близько 10 000 годин - це близько півроку активного використання. Потім вона потребує заміни, оскільки інтенсивність світіння може падати. В експлуатації і обслуговуванні потрібна особлива акуратність, щоб уникнути пошкодження лампочки і викидання парів ртуті.

Загалом традиційна УФ-лампа, купити яку рекомендують багато фахівців, стане справжньою помічницею як для профі, так і для новачка манікюрного сервісу. З огляду на невисоку вартість пристрою і витратних матеріалів, вона є чудовим бюджетним варіантом з тривалим терміном служби.

Світлодіодні LED-лампи

Інноваційним приладом для сушки лаку на нігтях є лампа, де застосовують спеціальні світлодіоди, що перетворюють електричну енергію в світлове випромінювання. Завдяки такому пристрою LED-лампи мають ряд незаперечних переваг:

  • абсолютна безпека як для здоров’я людини, так і навколишнього середовища (після утилізації відпрацьованих ламп);
  • висока потужність, що дозволяє скоротити час полімеризації гель-лаку і шелаку;
  • відсутність неприємного для ока пульсування світлового потоку;
  • компактні розміри і невелику вагу (існують міні LED-лампи, призначені для сушіння всього одного нігтя);
  • довговічність (близько 30 000-50 000 годин роботи без заміни лампочок).

Головний недолік таких пристроїв - вузький діапазон випромінюваних хвиль (від 400 нм до 410 нм). Внаслідок цього не всі гелеві покриття тверднуть під їхнім впливом. Так, наприклад, для нарощування потрібно вибирати тільки LED-активні гелі. Іноді трапляються неприємні несподіванки і зполімеризацією тих чи інших відтінків гель-лаків. Певною складністю у багатьох лампах цього типу є питання заміни джерела випромінювання - світлодіода. Самостійно, без допомоги фахівця з ремонту, обійтися часом неможливо. Однак купити світлодіодну LED-лампу все ж варто тим, чия робота не обмежується салоном. Адже невелика вага, компактність і портативність деяких моделей робить їх незамінними для індивідуальної експлуатації, виїздів до клієнтів, подорожей.

Лампи-гібриди: CCFL + LED і UV + LED

Лампи гібридної конструкції CCFL + LED - універсальні пристрої для інтенсивної експлуатації в умовах салону краси і вдома. Їхня основна особливість полягає в тому, що прилад одночасно обладнаний спіраллю холодного катода і світлодіодними лампочками. Комбінований діапазон випромінювання дозволяє полімеризувати будь-які сучасні фотополімерні покриття для нігтів (шелак, біогель, гель для нарощування, гель-лак). Вони не піддаються деформації, скручуванню і зморщуванню. До безперечних переваг варто також віднести такі особливості гібридних ламп:

  • висока швидкість полімеризації (в 2-4 рази швидше, ніж в інших пристроях);
  • гарантована тривалість експлуатації;
  • відсутність нагріву;
  • широкі можливості застосування (діапазон хвиль в межах 365-410 нм, що відповідає умовам полімеризації більшості гель-лаків, гелів і т. ін.);
  • абсолютна безпека і екологічність.

Незважаючи на таку кількість позитивних характеристик, у ламп-гібрідок є вагомі стоп-фактори. У ряді випадків - це висока вартість приладу: CCFL + LED лампи в два-три рази дорожчі за традиційні УФ-лампи. Замінити елементи, що вийшли з ладу, зможе тільки професійний сервісний майстер.

Лампи гібридної конструкції UV + LED також відрізняються універсальністю. Багато моделей можуть працювати в двох окремих режимах (тільки з люмінесцентними або тільки зі світлодіодними лампочками) або в загальному змішаному режимі на максимальній потужності з розширеним діапазоном ультрафіолетового випромінювання. Маючи такий прилад, можна не хвилюватися про те, чи буде успішною полімеризація гель-лаків, адже якщо якийсь відтінок виявиться несприйнятливим до LED-світла, то завжди можна активувати UV-режим. Очевидна перевага таких моделей - тривала працездатність. Перегоріли люмінесцентні лампочки або їхня потужність знизилася? Лампа не втратить своєї функціональності і буде успішно працювати на світлодіодах. Недолік полягає у високій вартості якісних світлодіодних елементів, проте вона залежить власне від моделі приладу.

 
Залишити відгук  ↓
 
 
 
Модули для Opencart