Каталог товарів

Меню

Що потрібно для нарощування вій?

  • 20 жовтня 2022 18:53:42

Зміст

Що потрібно для підготовки до нарощування?

Вибір інструментів для нарощування вій

Які вії потрібні?

На що клеїти та чим знімати?

Нарощування вій - професійна процедура, яка є в прайсі практично будь-якого бьюті-салону. Майстри практикують різні техніки, від класичної до об'ємної, використовують вії на стрічці та готові пучки. Щоб навчитися надавати цю послугу, необхідно пройти навчання і, звичайно, закупити все, що потрібно для нарощування вій. Безумовно, існує певний базовий перелік, що дозволяє розпочати навчання, а інше можна поступово додавати.

Що потрібно для нарощування вій? - фото 1

Що потрібно для підготовки до нарощування?

Будь-яка б'юті-процедура стартує з попереднього етапу. Нарощування вій – не виняток. Для якісної підготовки потрібно мати:

Що потрібно для нарощування вій? - фото 2

Що потрібно для нарощування вій майстру-початківцю? Все те саме, що й досвідченому профі, особливо якщо йдеться про якісну підготовку.

Завдання патчів полягає у захисті нижніх вій та шкіри під ними від контакту зі складниками для нарощування. Вони також виключають ризик випадкового склеювання нижнього та верхнього війкових рядів. Альтернативою патчам є професійна скотч-стрічка.

Функція очищувача та знежирювача зрозуміла. Даний засіб ідеально готує вії до нарощування, якісно видаляючи з волосків шкірний жир, залишки кремів, косметики, пил та будь-які інші забруднення. Не варто шукати заміну знежирювачу у спробі заощадити. Фахівці добре знають, що альтернативи немає. Рідина для де-макіяжу – це зовсім не те, що потрібно лешмейкеру-початківцю, адже вона не працює належним чином.

Отже, вії відокремлені та знежирені. Навіщо наносити праймер? Він посилює ефект знежирення, покращує клейову фіксацію та скорочує час висихання клею. Необхідність застосування праймеру досі викликає суперечки. Однак дуже багато майстрів, дотримуючись класичної техніки, використовують його в обов'язковому порядку.

Вибір інструментів для нарощування вій

Насамперед йдеться про пінцети. Для класичної техніки знадобиться не одна, а одразу дві моделі – пінцет прямий та пінцет із вигнутими кінчиками. Для об'ємного нарощування потрібен окремий вид – для формування пучків вручну (модель із L-подібними кінчиками). Пінцети випускаються в різних варіаціях, кожен майстер має особисті переваги і вибирає інструменти «по собі».

  • Пінцет прямий дозволяє виділити війку-основу.
  • Пінцет з плавно вигнутими кінчиками потрібен, щоб брати штучну волосинку зі стрічки і кріпити до основи.

Що потрібно для нарощування вій? - фото 3

Як зрозуміти, що потрібно майстру-початківцю з нарощування вій, якщо йдеться про пінцети? Загальні критерії вибору такі:

  • матеріал – якісна нержавіюча сталь;
  • ідеально заточені кромки із щільним змиканням;
  • оптимальна вага інструменту;
  • легкий хід та відсутність прогину при натисканні на ручки.

Що потрібно для нарощування вій? - фото 4

Найкраще купувати пінцети, виготовлені професійними брендами. Як правило, вони не економлять на якості і точно знають, які моделі необхідні початківцям та досвідченим майстрам.

Які вії потрібні?

Професіонал вміє працювати у різних техніках нарощування. Тому в його арсеналі завжди є набори вій з різними характеристиками. Мають значення такі параметри, як товщина волоска, виразність вигину, довжина. Для об'ємного нарощування використовуються готові пучки або пучки, які формуються вручну з найтонших вій. Загальні рекомендації:

  • вії завтовшки від 0,5 до 0,7 мм дозволяють отримати натуральний ефект при класичній техніці та одночасно підходять для об'ємного нарощування;
  • вії товщиною 0,1-0,15 мм надають драматичніший ефект, адже виглядають яскравіше і помітніше;
  • товстіші вії використовуються рідко, оскільки вони важчі, жорсткіші і для повсякденного носіння не дуже зручні. Зате це чудовий варіант для створення «подіумних» образів.

Що стосується виразності вигину, то прийнято користуватися такою градацією:

  • В – найнатуральніший завиток, формою максимально наближений до природного виду вій;
  • С, СС – середній завиток з ефектом, що підкручує, розкриває погляд;
  • D – завиток для широко розкритих «лялькових» очей;
  • L – вії з таким вигином використовуються у випадках, коли потрібно зробити очі більше, при навислих повіках.

Що потрібно для нарощування вій? - фото 5

Що потрібно купити для нарощування вій обов'язково? Як правильно обрати? Найкраще придбати палетки з міксом довжин. Щодо вигину, то спочатку можна зупинитися на трьох видах – В, С та СС.

На що клеїти та чим знімати?

Для нарощування та фіксації вій використовується спеціальний клей. Обирається він, зазвичай, виходячи з рівня професіоналізму майстра. Справа в тому, що клей може бути «повільним», «швидким» та «надшвидким». Що це означає? Час схоплювання. Досвідчені майстри звикли працювати на високій швидкості, тому використовують клей із найкоротшим періодом застигання. Новачки навряд чи зможуть правильно застосувати його, тому їм краще вибрати той фіксуючий матеріал, який не буде схоплювати миттєво і дасть ширші часові рамки для правильної посадки вії без поспіху і хвилювання. До речі, це саме те, що потрібно для нарощування вій у домашніх умовах.

Що потрібно для нарощування вій? - фото 6

Процедура зняття та корекції не обходиться без ремуверу. Цей засіб дозволяє швидко розчинити клей та акуратно видалити штучні волоски без шкоди для натуральних. Залежно від консистенції ремувери бувають гелевими, кремовими та рідкими. Перші два варіанти найзручніші (особливо для новачків), тому що не течуть, і немає ризику попадання в очі.

З основних матеріалів та засобів це, мабуть, все, що необхідно для нарощування вій. Варто доповнити арсенал різними корисними дрібницями у вигляді мікробрашів для нанесення знежирювача, праймера, ремувера, щіточок для поділу вій (гарний варіант компліменту для клієнток), каменю зі скла або нефриту (щоб капати клей, але можна обійтися і звичайним мініатюрним люстерком). 

Що потрібно для нарощування вій? - фото 7

 
Залишити відгук  ↓
 
 
 
Модули для Opencart