0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Оформлення заказу

Оформлення замовлення відбувається в кілька кроків. Складного нічого немає, потрібно всього лише заповнити форму. Звертайте увагу на поля, обов'язкові для заповнення: ці відомості ми просимо не з цікавості, вони потрібні для правильного оформлення вашого замовлення і оперативної доставки.

Для тих, хто не любить заповнювати форми і вважає за краще живе людське спілкування, працює Служба замовлення по телефону. Для тих, кому зручно, що б йому передзвонили і прийняли замовлення, на сайті організовано сервіс Зворотного дзвінка, скористатися якими можна в картці обраного товару.

Отримавши замовлення, наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону, щоб все підтвердити й уточнити термін доставки. Після цього до вас приїде наш кур'єр, який привезе замовлення і прийме платіж (послуга доступна для Києва). В інші міста України замовлення доставляються поштовим оператором Нова Пошта.

При безготівковій оплаті (тобто не у всіх регіонах) замовлення наш менеджер виставить вам рахунок за обрані товари. Потрібно оплатити рахунок протягом трьох банківських днів, після чого замовлення буде доставлено вам з кур'єром або відправлено поштовим оператором Нова Пошта.

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber