Каталог товарів

Меню

Нарощування вій: за і проти

  • 05 березня 2018 12:24:00

Зміст

Штучні вії: які саме?

"Мінуси" нарощування

"Плюси" нарощування

Стимулятори росту - гідна альтернатива

Вії роблять жіночий погляд захопливим і загадковим. Не один десяток поетів і письменників оспівали таємничість і глибину очей-озер, обрамлених віялом густих і чорних вій. Але що робити, якщо вії не радують своєю густотою? Вдатися до такої процедури, як нарощування вій. Виробляються штучні вії з гіпоалергенного синтетичного матеріалу - моноволокна. І якщо ви десь чули про те, що в їх виробництві використовується хутро соболя, норки або, що ще неймовірніше, відпавші вії людини, то ця інформація, м'яко кажучи, неправдива. А чого ще ви не знали? Перед тим, як нарощувати вії, обов'язково зважте для себе всі переваги і недоліки такої процедури!

Нарощування вій: за і проти

Починаємо розбиратися в недоліках:

  • Зміни в системі догляду. Нарощені вії зажадають кардинально іншого способу очищення зони навколо очей: доведеться викинути засоби догляду для повік, що містять фітомасла. Дозволяється умивання звичайною прохолодною водою або міцелярною.
  • Здоров'я рідних вій. Незважаючи на те, що ризик виникнення алергічних реакцій мінімальний, ніхто не може сказати, як поведуться суто ваші вії в сусідстві зі штучним матеріалом. Найгірше, що може статися, облисіння війкового ряду. В такому випадку доведеться в екстреному порядку звертатися до майстра, знімати штучні вії і займатися відновленням рідних.
  • Зміна звичок. Спочатку у вас можлива (але не обов'язкова!) «ломка» через відсутність щоденного ритуалу по фарбуванню вій і нанесенню іншої декоративної косметики, адже погляд буде настільки виразним, що в таких підсилювачах краси більше не буде потреби. Але правду кажуть, що до хорошого звикають швидко, тому вже через пару днів ви оцінете всі принади свободи! Тільки ось спливе нова проблема - залежність від нарощування вій. Зважившись одного разу вдатися до цієї процедури, багато дівчат хочуть повторювати її знову і знову, адже це так круто - виглядати «сексі» і полонити чоловіків «одним рухом вій».

Крім того, у процедури існують і протипоказання. Будь-які захворювання очей, війковий демодекс, вагітність (існує невеликий відсоток виникнення алергічної реакції). До того ж, відмовитися від процедури нарощування вій слід і в період "жіночіх днів", оскільки зміни в гормональному фоні в цей період можуть негативно вплинути на стійкість зчіпки між натуральними і штучними віями.

Розібралися? А ні! Ще в перші добу-дві після нарощування доведеться проявити стійкість олов'яного солдатика і стежити за руками, щоб вони не торкалися ще не повністю зафіксованих штучних вій, примудритися поспати так, щоб не уткнутися в подушку обличчям, забути про відвідування спортзалу, басейну і, тим більше , сауни.

Які ж переваги? Відразу скажемо, що плюси цієї процедури за своєю значимістю здатні підкупити будь-яку жінку!

  • Чарівні очі без туші в будь-який час дня і в будь-яку погоду. Вранці ви прокидаєтеся і вже прекрасні! Нема чого поспішати до дзеркала і швидко «наводити красу», поки не прокинувся коханий.
  • Штучні вії, нарощування яких сьогодні може запропонувати будь-який салон краси, допомагають зробити погляд виразним без використання декоративної косметики.
  • Термін носіння нарощених вій може досягати 4-х тижнів і навіть трошки більше! Як то кажуть, «наростила і забула»! Єдине, що вам доведеться - кожні 2 тижні заглядати до майстра на корекцію.
  • І ще одна перевага - можливість довше поспати вранці, адже витрачати час на маніпуляції з тушшю не доведеться!

Альтернатива нарощуванню

Якщо говорити про альтернативу нарощуванню, то в наші дні існує безліч ефективних стимуляторів росту вій. Їх дія, звичайно, вимагає часу, результат не буде миттєвим. Зате з точки зору економічності стимулятори набагато дешевші, і подальша корекція не потрібна. Так, можливо, нарощені вії все ж виглядають більш яскраво і ефектно, але свої власні, поліпшені за допомогою стимулятора, не потребуватимуть додаткових витрат. І у того, і іншого способу є свої шанувальниці. Тому обидва заслуговують на увагу.

Начебто про все сказали і нічого не забули! Думайте, вирішуйте і пам'ятайте, що на густоту рідних вій може вплинути і просто якісний засіб для догляду. Тільки, звичайно, для цього буде потрібно набагато більше часу і дисципліни!

 
Залишити відгук  ↓