0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Мікроблейдинг брів - що це?

  • 30 березня 2018 23:31:00

Зміст

Мікроблейдінг і ваші брови ідеальні!

Підготовка до процедури.

Догляд після мікроблейдінга.

Важливі нюанси.

Жіночий погляд здатний за кілька секунд убити, підкорити і спопелити. Але тільки в тому випадку, якщо правильно розставити акценти! Доглянута, чітка, бездоганно вибудувана лінія брів зробить жінку всесильної, а неувага до цієї області здатна позбавити особу привабливості і навіть зістарити на кілька років. Ось чому сьогодні так популярні косметичні процедури, що дозволяють зробити брови ідеальними. У цій статті ми поговоримо про те, що таке мікроблейдінг і всіх нюансах, характерних для цієї процедури!

Що собою являє мікроблейдінг брів?

Ця революційна процедура має на меті внесення фарбувального пігменту високої концентрації під шкіру в області брів. Татуаж або, як його ще називають, біотатуаж виконується майстром мануально, тобто, вручну, за допомогою спеціальної ручки-маніпули і одноразових голок. Процедура вимагає від нього не тільки неймовірної акуратності, а й значного досвіду, так би мовити, добре «набитою» руки. Якщо майстер - професіонал своєї справи, то ви відразу станете володаркою ідеальних соболиних брів, природність яких можна буде поставити під сумнів, тільки наблизившись до вас з лупою в руці!

Не варто боятися непередбачуваності результату, оскільки перед процедурою майстер обговорить з вами всі нюанси і вислухає всі побажання. У розпорядженні сучасного бровіста маса спеціальних пристосувань і інструментів для побудови ідеально симетричною лінії брів: лінійка, штангенциркуль, розмічальні олівці ... Тому робочий процес максимально полегшений і комфортний, а результат можна спрогнозувати заздалегідь.

Мікроблейдінг допоможе кожній жінці вирішити всі відомі проблеми з бровами, а саме:

  • відкоригувати форму і візуально збільшити густоту волосків;
  • поліпшити колір, прибрати природну асиметричність;
  • приховати дефекти у вигляді шрамів або рубців.

Що потрібно знати перед тим, як відправиться на корекцію брів?

  • По-перше, щоб майстер міг правильно оцінити ситуацію з бровами, постарайтеся кілька тижнів не проріджувати і не підчищати лінію зростання волосків за допомогою пінцета. А в день корекції відмовтеся від гелю для укладання. Таким чином, майстер легко побачить всі проблеми, а значить, ефект від процедури буде максимально вираженим. Так виглядає вдалий мікроблейдінг, фото якого ми розмістили нижче.

  • По-друге, щоб процедура пройшла легко і як треба, дотримуйтеся загальних рекомендацій фахівців: не варто за 2-3 дні до процедури вживати алкоголь, оскільки він розріджує кров, вживати шкідливу їжу і кофеїн в день Х. Почекайте з татуажем брів, якщо проходите лікування, яке вимагає прийому антибіотиків (АБ не дають пігменту «прижитися» як слід).
  • По-третє, визначіться з бажаним кольором, оскільки корекція брів за допомогою біотатуажу - це результат не на пару днів і навіть тижнів. Ви не зможете ні стерти вибраний колір, ні зробити його світлішим. Якщо ви світловолоса дівчина, то вам підійдуть сірі (графітові) брови, коричнево-золотисті, якщо ваш колір волосся рудий або каштановий, тоді вибирайте мідні і теплі відтінки, а чорнявим слід зупинити свій вибір тільки на коричнево-чорних тонах.

Слід враховувати, що майстер підбере вам пігмент, трохи темніший обраного вами відтінку: не лякайтеся, це робиться через те, що шкіра може поглинути до 50% барвника. Свіжонанесенний мікроблейдінг брів (фото можна легко побачити в інтернеті) виглядає не дуже привабливо і природно, але варто потерпіти пару тижнів, і ви зможете довгий час не турбуватися про догляд за бровами, адже вони будуть бездоганними!

Догляд після процедури

Тут дуже важливі перші тижні після проведення корекції брів за допомогою мікроблейдінга, оскільки саме від правильності догляду в цей час залежить, чи збережете ви отриманий ефект на максимально тривалий час.

  • 1-й день. Не можна мочити зону брів, торкатися її руками, перебувати на сонці, не захистивши обличчя від ультрафіолету за допомогою головного убору з козирком.
  • 1-й тиждень. Наносіть на пошкоджену шкіру спеціальні препарати, які допоможуть прискорити загоєння. Кірочки, що з'явилися, ні в якому разі не здираємо! Відмовтеся від будь-яких фізичних навантажень, які можуть спровокувати намокання брів. З цієї ж причини не можна відвідувати лазні і сауни, довго приймати ванни. Продовжуйте носити головний убір для захисту від УФ.
  • 1-й місяць. На сонці можна перебувати, але про ретельний захист не забуваємо (УФ-фактор повинен бути більше 35).

І найголовніше - мікроблейдінг хоч і здається процедурою травматичною, насправді не пов'язаний з болем. Весь секрет - у використанні сучасних анестетиків, що успішно усувають неприємні відчуття. Тому зосередьтеся на чомусь приємному і не чекайте дискомфорту. Найважливіший момент, який заслуговує на пильну увагу з вашого боку, - це бездоганна стерильність і гігієна, які зобов'язаний гарантувати будь-який фахівець, пов'язаний з косметологією. Не сідайте в крісло, якщо не впевнені в кваліфікації бровіста і безпеці пропонованих маніпуляцій.

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber