Каталог товарів

Меню

Яку лампу вибрати для манікюру?

  • 12 вересня 2022 12:35:00

Зміст

Девайси для манікюру: від простого до складного

UV/LED: двохвильове диво

Лампа для манікюру: як вибрати

Яку лампу вибрати для манікюру? Якою саме вона має бути? Як заощадити і не програти в якості? Ці та інші питання виникли одночасно з появою нейл-матеріалів, які полімеризуються під впливом ультрафіолетового випромінювання. Не втратили вони актуальності і сьогодні, адже асортимент електроприладів постійно розширюється, модельні ряди оновлюються, виходять сучасніші серії. Як не загубитися, зробити правильний вибір та раціональну покупку?

Девайси для манікюру: від простого до складного

Яку лампу вибрати для манікюру? - фото 1

Відповідаючи на питання про те, яку лампу для манікюру вибрати, не можна не згадати про класичні UV-моделі потужністю 36 Вт. Саме вони з'явилися одними з перших, давно й добре вивчені споживачами та досі експлуатуються деякими майстрами. Довжина ультрафіолетової хвилі у такій лампі знаходиться в діапазоні від 315 до 400 нм. Перевага - саме в них полімеризуються практично всі гелеві та гель-лакові матеріали.

Але не обійшлося і без вад. Насамперед, це необхідність раз на три-шість місяців міняти лампочки, адже вони втрачають властивості, що відразу ж відбивається на потужності приладу. Далі - габарити та вага. Лампи першого покоління не вирізняються ані компактністю, ані легкістю. Вони малопридатні для роботи на виїздах, показах, виставках тощо. Що стосується функціоналу, то в порівнянні з більш сучасними світлодіодними моделями (мова про них піде нижче) він обмежений.

Спроба випустити аналогічні девайси на звичайних світлодіодах успіхом не увінчалася - звузився спектр ультрафіолетового випромінювання, виникли проблеми з потужністю, діоди швидко згоряли. І найнеприємніше - не всі гелі та гель-лаки в них повноцінно полімеризувалися. Так де ж вона - ідеальна лампа для манікюру? Як обрати, якщо вибір обмежений?

Лампи другого покоління - це так звані гібридні девайси. Виробники спробували створити певний симбіоз, позбавившись великоваговості та лампочок, що потребували регулярної заміни. Замість них було запропоновано поєднання спіралі холодного катода (газосвітлової лампи CCFL) та звичайних світлодіодів. Діапазон випромінювання зберігся на необхідному рівні, розмір та вага ламп зменшилися. Але далі виникли проблеми з перегоранням діодів, виходом з ладу спіралі, її недостатньою потужністю. Хоча багато моделей виявилися дуже вдалими. Але покупці, як і раніше, шукали відповідь на питання про те, як вибрати лампу для гель-лаку і гелю, щоб вона була ідеальною, полімеризувала все і економила час.

Яку лампу вибрати для манікюру? - фото 2

UV/LED: двохвильове диво

Лампи на uv/led-діодах - саме вони сьогодні є фаворитами. Нові діоди - двохвильові, тобто забезпечують діапазон ультрафіолетового випромінювання від 365 до 405 нм. Це дозволяє полімеризувати практично будь-які гелеві та гель-лакові нейл-матеріали. Висока потужність - ще одна перевага, яка значно прискорила час сушіння. Тепер замість 2 хвилин для повноцінної полімеризації більшості нігтьових покриттів достатньо 1 хвилини або 30 секунд. Додаткові плюси:

  • актуальний модний дизайн;
  • невелика вага;
  • компактність.

Яку лампу вибрати для манікюру? - фото 3

Нарешті створена ідеальна лампа для гель-лаку! Яку вибрати та на що звернути увагу? Чим вищий був попит на новинки, тим більше їх випускалося. Асортимент швидко зростав, модельні ряди розширювалися. Виробники постійно удосконалювали функціонал, запроваджуючи інноваційні опції. До таких цікавих рішень можна віднести появу ламп з можливістю зниження та підвищення потужності, моделей, що дозволяють сушити нігті відразу на двох руках, режимом запам'ятовування тощо.

Яку лампу вибрати для манікюру? - фото 4

Лампа для манікюру: як вибрати

І все ж таки, з появою нових девайсів проблема вибору до кінця не зникла. Вона трансформувалася та набула іншого контексту. Здавалося б, що тут думати? Потрібно купувати сучасну UV/LED модель! Так, але яку саме? Насправді нічого складного немає, якщо чітко розуміти власні очікування та завдання.

Припустимо, лампа потрібна виключно для домашнього застосування. Нею користуватиметься не професійний майстер, а просто дівчина, яка хоче наносити гель-лакове покриття самій собі. Яка в цьому випадку потрібна лед-лампа для манікюру? Як вибрати та залишитися в плюсі? Рекомендації такі:

  • Можна зекономити і придбати бюджетну модель.
  • Для новачка важливі простота й зручність в управлінні.
  • Мінімум кнопок, лише найпотрібніше для роботи.

Яку лампу вибрати для манікюру? - фото 5

Якої потужності має бути лампа для манікюру за умови домашньої експлуатації? 24 Вт цілком достатньо. Є спеціальні міні-моделі, які можна брати із собою у поїздки, у відпустку, у подорож. Добре, якщо вони оснащені кабелем USB. Тоді в ролі джерела живлення може виступати будь-який електронний девайс.

Що стосується майстрів, які працюють із потоком клієнтів, то тут заощаджувати не вийде. Адже найважливіше - надавати послугу швидко, якісно та професійно. Для цього необхідні аксесуари високого рівня надійності. Як вибрати лампу для нігтів і не помилитись? Модель має бути потужною, від 36 чи 48 Вт (це дозволить прискорити процес полімеризації). Добре, якщо передбачено режим зниженої потужності. Це дозволяє сушити матеріал на чутливих нігтях без печіння.

Яку лампу вибрати для манікюру? - фото 6

Важлива також наявність дна, що знімається, адже гель-лак вимагає сушіння не тільки на руках, а й на ногах. Таймер, режим нескінченності, дисплей, датчик руху - всі ці опції обов'язкові для професійної лампи. Міцний пластик, правильне розміщення світлодіодів (без так званих «мертвих» зон), наявність мережевого та USB-кабелю достатньої довжини - майстер-професіонал знає, на що звернути увагу. Лаконічний дизайн також має значення. Обтічний корпус буде перевагою, адже такий прилад простіший у догляяді. Колір - справа смаку та особистих уподобань. Корисно також мати запасну лампу. Вона може бути більш простою, компактного розміру. Адже не виключений виїзд до будинку до клієнта, коли доведеться везти все необхідне із собою.

Яку лампу вибрати для манікюру? - фото 7

Який бренд кращий? Тут однозначної відповіді немає. Не спробуєш, не порівняєш - не дізнаєшься. Добре зарекомендували себе лампи корейського виробництва. Багато фахівців успішно використовують китайські аналоги і цілком задоволені. При виборі необхідно орієнтуватися і на функціонал, і на зовнішній вигляд. І тоді питання про те, яку лампу купити для манікюру, вдасться вирішити легко та без проблем.

 
Залишити відгук  ↓
 
 
 
Модули для Opencart