0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Як зробити правильний і гарний макіяж в домашніх умовах: основні тонкощі та секрети

  • 28 грудня 2016 13:56:49

Макіяж для більшості представниць прекрасноїстаті є повсякденною необхідністю, обов’язковим ритуалом і своєрідним способомсамовираження і сприйняття себе. При вмілому використанні декоративноїкосметики можна з легкістю підкреслити переваги і приховати вади свого обличчя.Та далеко не у всіх є бажання і можливість раз у раз звертатися до послугпрофесійного візажиста або відвідувати салон. Тому питання про те, як зробитигарний макіяж в домашніх умовах, цікавить багатьох.

Важливі моменти

Приступаючи до виконання макіяжу, необхіднорозуміти, що головне в ньому зовсім не колір тіней або губ, а стан шкіриобличчя. Наш епідерміс дуже чуйно реагує на стреси, недосипання, недоліки вхарчуванні і шкідливі звички. Хочете мати гарний вигляд? Тоді не пропускайте такзваний «сон краси» і прямуйте в ліжко не пізніше 22-00. Щоб уникнути ранковихнабряків, не вживайте гострої і солоної їжі, тому що це це безумовно спровокуєприплив спраги до вечора, а зайва вода неминуче позначиться на стані обличчявранці. Крім того необхідно правильно підібрати (відповідно до типу шкіри івіку) косметику для догляду, наприклад, маски, скраби, пілінги, тоніки, креми ірегулярно їх використовувати.

Вибір колірної гами для макіяжу в домашніхумовах буде залежати від особистих переваг, жіночого кольоротипу (осінь, зима,весна, літо), часу доби (денний, вечірній), призначення (офісний, святковий),навіть від освітлення приміщення, в якому планується перебування. Але в будь-якомувипадку макіяж, виконуваний вдома, має свої етапи і правила, які залишаютьсянезмінними.

Основнийалгоритм і деякі секрети макіяжу

Головне правило будь-якого макіяжу - всікосметичні засоби наносяться на попередньо очищену шкіру. Для цього дуже добрепідійде спеціальний тонік для обличчя. Далі можна приступати безпосередньо достворення правильного макіяжу в домашніх умовах. І не забудьте про професійнийнабір пензлів і спеціальні спонжі.

Перший етап полягає у використанні денногокрему, який має бути підібраний відповідно до особливостей шкіри. Після йогонанесення фахівці не рекомендують відразу переходити до наступного етапу, аджетак ви заважаєте продукту увібратися, тож макіяж не порадує своєю стійкістю.Краще почекати 5-10 хвилин і промокнути залишки крему паперовою серветкою.

Завдання другого етапу - вирівняти тон шкіриобличчя, замаскувати вади і проблемні моменти. Для усунення видимих недоліківрекомендується точкове нанесення спеціального коректора, а для вирівнюваннятону-тональна основа кремоподібної консистенції. Щоб отримати по-справжньомупрофесійний і гарний макіяж в домашніх умовах, потрібен не тільки якіснийфірмовий тонуючий засіб, але і його правильний відтінок. Пам’ятайте - вінповинен ідеально відповідати загальному кольору обличчя. Для сухого епідермісудоречно використання тональної крем-пудри, якщо шкіра жирна, краще надатиперевагу тональному засобу з матуючим ефектом або злегка припудрити обличчяпісля тонування. Не залишайте без уваги шию, щоб не отримати ефекту маски.

Візуальна корекція форми обличчя. Длякорекції знадобиться пудра на два-три тони темнішаза основу. Ідеальною формоюприйнято вважати овал. Ваше обличчя за формою нагадує квадрат? У такому разінеобхідно затемнити вилиці і бічні поверхні чола, а ось на центральну частинучола і вилиці нанести світліший тон. Таким чином, візуально ми отримаємо овал. Приступаючидо застосування рум’ян, потрібно пам’ятати, що овальне обличчя вимагаєнанесення відтінку по горизонтальних лініях, квадратне - по траєкторії відскроневої зони до носа, а кругле -невеликими мазками до губ.

Приступаємо до оформлення очей. Щоб додати їмвиразності, можна скористатися рідкою підводкою, олівцями різних кольорів. Те жсаме стосується тіней. Їхня різноманітна колірна гама і консистенція дозволяютьвтілити в життя будь-яку фантазію і створити ідеальний образ.<

Декількасекретів, які дозволять зробити очі ще більш виразними<

  • тіні темного кольору, нанесені на межірухомої і нерухомої верхньої повіки, візуально розкривають очі;
  • красиво обіграти близько посаджені доперенісся очі допоможуть тіні світлих відтінків з ефектом перламутру, нанесенів куточках очей;
  • темні тіні надають очам особливої глибини ізагадковості, а світлі -збільшують їх візуально;
  • щоб невеликі очі виглядали більш ефектно, внагоді стане білий олівець. Обов’язково скористайтеся ним, намалювавшистрілочку біля основи нижніх вій з внутрішньої сторони;
  • перед нанесенням туші злегка припудріть вії,це дозволить надати їм більшого об’єму.

Промальовування брів виконують невеликимиштришками (олівцем, тінями і навіть тушшю) по ходу їхнього росту. При цьомузавжди потрібно пам’ятати, що лінія брови гармонійна і правильна, якщопочинається над внутрішнім краєм ока і закінчуватися над зовнішнім, але підкутом приблизно 45 градусів.

Макіяж губ. Щоб підкреслити форму губ, дляпочатку нанесіть на них тонуючий засіб і припудріть, потім промалюйте олівцемконтур. Колір олівця повинен збігатися з тоном помади або бути на півтонутемніше. Через декілька хвилин після нанесення помади промокніть її і нанесітьще один шар - так ви застрахуєте себе від необхідності раз у раз поновлювати колір.Щоб додати губам чарівної припухлості, по центру нижньої губи промалюйтеблискомтрикутник.

Озброївшись порадами і чітко уявляючи собіосновний алгоритм створення макіяжу в домашніх умовах, практично будь-якапредставниця прекрасної статі може спробувати себе в ролі професійноговізажиста і успішно впоратися з будь-яким мейк-апом, будь-то щоденний офіснийабо святковий варіант.

Як зробити правильний і гарний макіяж в домашніх умовах: основні тонкощі та секрети
Як зробити правильний і гарний макіяж в домашніх умовах: основні тонкощі та секрети
Як зробити правильний і гарний макіяж в домашніх умовах: основні тонкощі та секрети
Як зробити правильний і гарний макіяж в домашніх умовах: основні тонкощі та секрети
Як зробити правильний і гарний макіяж в домашніх умовах: основні тонкощі та секрети
Як зробити правильний і гарний макіяж в домашніх умовах: основні тонкощі та секрети
 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber