Каталог товарів

Меню

Як правильно наносити маску для волосся

  • 27 вересня 2021 16:05:29

Зміст

Як користуватися маскою для волосся.

Як правильно наносити маску для волосся - до миття чи після?

Відповіді експертів на запитання про те, як правильно наносити маску на волосся.

Неймовірна кількість сучасних інноваційних засобів і систем догляду за волоссям із чарівними і багатообіцяючими назвами захоплює і водночас викликає розгубленість: що ж все-таки краще, ефективніше і головне - найкорисніше для пишних локонів??? Шампуні, кондиціонери, олії, ополіскувачі, маски, лосьйони, скраби, флюїди, еліксири різного призначення для різних типів волосся від сотень торгових марок - вибирай і створюй себе нову!

Як правильно наносити маску для волосся - Фото 1

Як користуватися маскою для волосся

Система догляду за волоссям містить обов'язковий продукт - і це маска для волосся. Після завершення творчого етапу з вибором прогнозовано виникає питання: як правильно наносити маску для волосся, щоб не припуститися помилок, у кращому випадку нівелюючи дію маски, а в найгіршому - послабивши і навіть ушкодивши пасма.

І тут ключове слово ПРАВИЛЬНО. Тому що, зважаючи на м'яку кремову структуру, практично ніхто не має сумніву в тому, що техніка «як наносити маску для волосся» передбачувана і зрозуміла. Натомість будь-який експерт підтвердить, що найперше при виборі засобу слід читати інструкцію, вивчаючи склад, щоб унеможливити наявність продуктів, які містять алерген, а безпосередньо перед нанесенням переконатися у цілковитій їхній відсутності, нанісши дещицю маски на зап'ясток і зачекавши близько 15 хв.

Для того щоб правильно користуватися, потрібно купити «правильну» маску для вашого типу волосся, оптимальну для його стану на цей час.

Як правильно наносити маску для волосся - Фото 2

Правильне нанесення маски на волосся зобов'язує:

• з'ясувати, яку температуру повинен мати склад при нанесенні; чи потрібно його підігрівати;

• запам'ятати просту істину: у жодному разі не змішувати маску і ополіскувач, які передбачають різні етапи догляду;

• маска надзвичайно дієва при кожному четвертому митті голови, пропускаючи три попередніх (деякі експерти радять наносити на третій раз, пропускаючи два попередніх), але в будь-якому випадку, не рекомендують наносити її частіше двох разів на тиждень. Час активації маски і утримування її на волоссі зазначений на упаковці.

Як правильно наносити маску для волосся - до миття чи після?

Маски, що мають олійну основу, наносяться перед миттям і утримуються на волоссі близько 40 хв. Після нанесення олійної маски голову слід обмотати рушником або надягти спеціальну шапочку, щоб добре прогріти для активації волосяних цибулин.

Усі решта масок наносяться виключно після миття волосся. Відновлювальну маску наносять і витримують відповідно до технічних і часових вказівок в інструкції, не перевищуючи необхідного часу.

Запитуючи «як використовувати маску для волосся», клієнти, звісно ж, прагнуть почути, чим і як правильно змивати засіб. Маски, які не містять олій, змиваються теплою водою з шампунем. Олійна маска потребує ретельнішого і багаторазового промивання теплою (не гарячою, щоб уникнути згортання складу) водою з мийним засобом. Після миття слід нанести ламінувальний або тонізуючий склад відповідно до способу застосування, зазначеного в інструкції.

Як правильно наносити маску для волосся - Фото 3

Не рекомендується одночасне використання кондиціонеру і маски, через те що обидва продукти мають практично однакове призначення, але різні способи впливу. На корені засіб наносять тільки у тих випадках, коли це передбачає технологія, що зазначено в правилах використання продукту.

Для зручності при нанесенні знадобляться рукавички, пензлик і гребінець з великими зубцями.

Відповіді експертів на запитання про те, як правильно наносити маску на волосся

Маски наносяться двома способами:

• Рівномірним розподілом на вимиті, підсушені пасма.

• Нанесенням на сухі локони з подальшим утепленням за допомогою рушника або шапочки.

Якщо волосся жирніє біля коренів, а кінчики при цьому залишаються ламкими, використовуйте зволожувальні маски, що містять олії аргани, авокадо, мигдалю із вмістом вітаміну Е, каріте, наносячи їх від середини і до кінчиків. Якщо волосся жирніє одразу ж після миття, рекомендовані косметичні засоби із вмістом лікарських компонентів. При жирній шкірі голови не рекомендується допускати потрапляння суміші на корені. Приступаючи до змивання, локони слід спінити за допомогою невеликої кількості води і, витримавши ще 30 с, завершити процедуру під теплою проточною водою.

Як правильно наносити маску для волосся - Фото 4

Тож у цій статті ми з'ясували, як наносити покупну маску для волосся. Сподіваємося, у вас не залишилося запитань. Бажаємо отримати розкішну елегантну доглянуту зачіску, правильно користуючись масками для волосся завдяки нашим порадам.

Як правильно наносити маску для волосся - Фото 5

 
Залишити відгук  ↓
 
 
 
Модули для Opencart