0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Як правильно фарбувати брови хною

  • 19 серпня 2022 19:41:58

Зміст

Яку хну обрати

Підбір відтінку: знайти баланс

Як правильно фарбувати брови хною: покроково

Хна для фарбування брів активно застосовується професійними brow-мейкерами. Сама процедура має великий попит і це закономірно. Куди як простіше один раз сходити в салон і тижнів на два забути про необхідність підкреслювати брови олівцем або спеціальною тушшю при щоденному макіяжі. Економія часу, сил та впевненість у собі гарантовані!

Як правильно фарбувати брови хною - фото 1

Яку хну обрати

Як правильно фарбувати брови хною - фото 2

Що таке хна? Це природний порошок-пігмент, який одержують із рослини лавсонія. У певний момент збирають листочки, сушать та подрібнюють. Хна буває іранською, єгипетською, турецькою, індійською. Її якість залежить від помелу. Як правило, іранська крупніша, має підсушуючу дію. У косметичній галузі найактивніше використовується індійська. Вона дрібна, з приємним ароматом і дозволяє отримувати різні відтінки.

Як правильно фарбувати брови хною - фото 3

Перш ніж вивчати алгоритм того, як фарбувати брови хною, потрібно визначитися з вибором. Як відомо, чистий порошок дає обмежений спектр відтінків: червоно-оранжевий, рудий з червонинкою, рудо-коричневий. Щоб розширити палітру, виробники експериментують із складом. Чи існують якісь специфічні інгредієнти, які додають до натурального продукту? Вони допустимі, але не більше 4% (якщо йдеться про якісний товар). Однією з найпоширеніших добавок є басма, яка забезпечує фарбування темними тонами. Іноді до складу включають сухі окисники, щоб краще проявлявся ефект фарбування.

Як правильно фарбувати брови хною? Купити порошок чи вже готову суміш? Багато хто задається цими питаннями, коли вибирають свій варіант засобів для брів. У випадку порошку фарбуючу суміш отримують безпосередньо перед процедурою шляхом додавання води і доведення до потрібної консистенції. До речі, від густоти залежить майбутній колір і ефект на шкірі. Як пофарбувати брови хною так, щоб досягти його? Чим густіше барвник, тим більш насичений відтінок і виразніша пігментація шкіри. Цим хна в порошку перевершує готову суміш, розведену в промислових умовах.

Як правильно фарбувати брови хною - фото 4

Підбір відтінку: знайти баланс

Так, чіткі, насичені, графічні, виразні брови - це круто та актуально. Проте важлива гармонія. Brow-майстри вміють змішувати тони, роблять це професійно та із заздалегідь передбачуваним результатом. Вони розуміють, як пофарбувати брови хною, щоб забарвилася шкіра, враховують силу природного пігменту і заздалегідь передбачають, як той чи інший відтінок проявиться на бровах різної структури... А ще вони практикують градієнтне фарбування, коли брова умовно поділяється на три зони і для кожної підбирається свій тон. Виходить плавний перехід від світлішого відтінку до темнішого. Загалом, професіонали знають усі тонкощі та нюанси.

Як правильно фарбувати брови хною - фото 5

Як пофарбувати брови вдома хною без допомоги майстра? Взяти на озброєння кілька простих правил. Перше - треба прагнути природності. А це означає, що різниця між кольором хни та кольором волосся має бути в один тон (хна світліша!). Друге - забути про страх і невпевненість. Навіть якщо хна залишиться на бровах довше за належний час, нічого глобально страшного не трапиться. Колір стане більш насиченим, але згодом вимиється. Третє - правильно підібрати відтінок:

  • Хна світло-коричневого, молочно-шоколадного, світло-русявого відтінку оптимальна для власниць блондованого волосся.

Як правильно фарбувати брови хною - фото 6

Як правильно фарбувати брови хною: покроково

Перед процедурою необхідно підготувати брови та шкіру. Хна ляже краще і дасть глибший, рівномірніший і довготриваліший результат, якщо зона фарбування буде чистою, без забруднень, залишків косметики, жиру. Для цього можна використати очищувальну пінку і навіть засоби легкого пілінгу. По завершенні потрібно промокнути залишки вологи рушником або серветкою, адже брови та шкіра мають бути сухими.

Як правильно фарбувати брови хною - фото 7

Готувати робочу суміш потрібно безпосередньо перед фарбуванням. Підійде будь-яка ємність, головне - не з металу. Щоб уникнути контакту хни зі шкірою рук, краще надіти рукавички. Процес приготування полягає у з'єднанні порошку з водою. В інструкції до хни зазвичай вказана пропорція. Але багато хто орієнтується «на око», домагаючись зручної для нанесення консистенції (барвник не повинен розтікатися!).

Як правильно фарбувати брови хною - фото 8

Як пофарбувати брови хною в домашніх умовах, щоб не вийти за контур? Для захисту можна використовувати жирний крем. Особливо корисною ця рекомендація буде новачкам. Для акуратності та симетричності варто попрацювати і над самим контуром. Найпростіше окреслити його олівцем, переконатися, що все ідеально, і лише потім наносити фарбу.

Як правильно фарбувати брови хною - фото 9

Не забувайте, що:

  • Нанесення виконується від кінчика брови до початку. Найзручніше працювати пензликом.
  • • Існують засоби-коректори для випадків, коли щось пішло не так. Але свіжа хна добре змивається і звичайною водою, якщо не пропустити момент.
  • Витримувати фарбник потрібно стільки, скільки зазначено в інструкції. Якщо час скоротити, відтінок вийде менш насиченим, якщо тримати довше, то результат вийде темніше, ніж очікувалося.

Як правильно фарбувати брови хною - фото 10

Як часто можна фарбувати брови хною? Справа в тому, що крім кольору натуральний барвник забезпечує чудовий догляд і не шкодить волоскам. Тому питання повторення процедури залежить лише від індивідуальних особливостей. Простіше кажучи, як тільки відтінок перестає тішити насиченістю, можна знову вдаватися до фарбування.

Практикуючись, удосконалюючи техніку та експериментуючи, можна швидко освоїти роботу з хною та підібрати свій ідеальний колір!

Як правильно фарбувати брови хною - фото 11

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber