Каталог товарів

Меню

Як накрутити волосся прасочкою і зберегти свіжість

  • 27 травня 2022 20:21:39

Зміст

Прасочка: будь-яка чи ні

Готуємо волосся до укладки прасочкою

Варіанти локонів

Прасочка для волосся - девайс, без якого складно уявити роботу перукаря-стиліста. Активно використовується він і в домашніх укладаннях, особливо у випадках, коли пасма не слухаються і не піддаються простому витягуванню за допомогою брашингу та фена. А ще за допомогою прасочки можна не тільки вирівнювати волосся, а й формувати розкішні кучері. Не всі про це знають, не всі вміють, проте багато хто мріє навчитися. Як накрутити волосся прасочкою? Жодних секретів! Поїхали?

Як накрутити волосся прасочкою і зберегти свіжість - фото 1

Прасочка: будь-яка чи ні

Щоб накрутити кучері, найкраще використовувати прасочку, яка має вузькі пластини до 5 см. Для короткого волосся оптимально вибирати мінімальну ширину, для середнього і довгого підійдуть моделі трохи ширші. Розмір пластин впливає і об'єм завитка. При виборі девайса дуже важливим є матеріал його робочих зон. Найкращим чином з волоссям взаємодіє:

  • • кераміка;
  • • турмалін;
  • • тефлон.

Саме такі пластини забезпечують оптимальне ковзання по пасмах і запобігають їх надмірному перегріву. Тому перед освоєнням техніки того, як зробити локони прасочкою, потрібно правильно вибрати сам девайс. Чудово зарекомендували себе моделі, оснащені функцією іонізації. Вони перешкоджають електризації волосся: локони виходять чіткими, без ефекту розпушування, а зачіска довше зберігає свіжість.

Готуємо волосся до укладки прасочкою

Як накрутити волосся прасочкою і зберегти свіжість - фото 2

Перед тим, як накрутити локони прасочкою, волосся потрібно правильно підготувати. Цей етап є універсальним і необхідний перед будь-яким способом термоукладки. Волосся потрібно вимити шампунем (це дозволить зберегти свіжість), пом'якшити за допомогою кондиционера, а потім підсушити феном. Важливо також ретельно розчесати пасма, усунувши сплутаність. Волосся має струменіти! Це необхідно, щоб запобігти заломам на локонах.

Термоукладку не можна виконувати на волоссі, позбавленому захисту. Нагрівання сприяє зневодненню і, як наслідок, веде до сухості, ламкості та ослаблення волосків. Не потрібно піддавати себе такому ризику. Тим більше, що існує безліч спеціальної термозахисної косметики. Можна користуватися цілою лінійкою, що включає:

  • • шампунь;
  • • кондиціонер;

Не менш ефективні й монопродукти. Термозахист наноситься безпосередньо перед укладкою, а потім волосся знову ретельно розчісується, поділяється на 5 частин, кожна з яких фіксується затискачем для зручності. Можна переходити до завивки.

Ще один момент - температурний режим прасування. Залежно від типу волосся він різний:

  • • не вище 150 градусів Цельсія для тонкого, ослабленого;
  • • в діапазоні 150-180 градусів Цельсія для нормального;
  • • в межах 180-200 градусів Цельсія для жорсткого.

Варіанти локонів

Як накрутити волосся прасочкою і зберегти свіжість - фото 3

Як зробити кучері прасочкою, щоб вони виглядали по-Голівудськи? Такий вид завивки виконується дуже легко. Залежно від ширини пасм можна отримати дрібний, середній і великий завиток. Ще крутіше буде, якщо не чіпати кінчики волосся. Отже, взяти одне пасмо, затиснути пластинами прасочки по центру, накрутити і провести, не захоплюючи кінчики. Стилісти радять готовий локон додатково закріпити затискачем до остигання.

Як зробити гарні локони класичної спіралеподібної форми? Щоб укладка набула вигляду спіральних завитків, працювати потрібно з тонкими прядками. Взявши одну прямо біля коренів, помістити між пластинами прасочки і, тримаючи сам девайс у вертикальному положенні, плавно провести по всій довжині, прокручуючи на 180 градусів. Виконати таку маніпуляцію по черзі з кожною прядкою, дати охолонути, акуратно розчесати (потрібен гребінець з рідкими зубчиками), зафіксувати лаком.

Як зробити легкі локони природної форми? Спробуйте завивку на джгутики! Мінімум часу для максимально природних кучерів! Як і раніше, працюємо з тонкими прядками, але не з прямими, а звитими в джгути. Кожен такий джгут потрібно прогріти прасочкою по всій довжині. Після охолодження обережно розкрутити та зафіксувати засобом для стайлінгу.

Як накрутити волосся прасочкою і зберегти свіжість - фото 4

Завивка за допомогою кісок та прасочки. Всім відомо, якщо вологе волосся заплести в дрібні або крупні коси і залишити на ніч або висушити феном, то після розплетення вийдуть завитки. Що стосується прасочки, то тут працює той самий принцип: кожну кіску необхідно затиснути пластинами і прогріти по всій довжині. Розпустивши коси після остигання, виконати укладку та фіксацію зачіски.

Ефект гофре та супероб'єму можна отримати, якщо заплести дуже дрібні кіски, які потім пропрацювати прасочкою. Спробуйте!

Як завити волосся прасочкою і отримати «ламані» локони? Накручуємо на фольгу. Як і раніше, працюємо з тонкими пасмами. Фольгу потрібно нарізати фрагментами так, щоб ширина кожного була вдвічі ширша, ніж ширина прядки. Далі все дуже просто. Підкласти фольгу під пасмо перпендикулярно йому і, поступово чергуючи фольга-пасмо, скласти все гармошкою. Помістити готову «гармошку» в прасочку, прогріти близько 10 секунд, дати охолонути і зняти фольгу. Повинні вийти ефектні локони-зигзаги.

Способів завивати волосся прасочкою досить багато. Кучері при цьому виходять різними, і кожен варіант особливтй. Довге чи коротке волосся - для супердевайсів сучасного рівня немає жодних обмежень!

Як накрутити волосся прасочкою і зберегти свіжість - фото 5

 
Залишити відгук  ↓
 
 
 
Модули для Opencart