Каталог товарів

Меню

Як користуватися полігелем

  • 04 листопада 2021 21:54:33

Зміст

Про переваги акрилатика

Як вибрати необхідні інструменти та засоби

Етапи роботи

Що таке полігель та як ним користуватися? Перш ніж відповідати це питання, варто прояснити основні моменти. Отже, полігель - це нейл-матеріал, який є певним симбіозом акрилу і гелю для нарощування нігтів. Його плюси очевидні: густота і щільність, як у акрилової маси, полімеризація тільки в ультрафіолетовій лампі подібно до гелю. Тобто, на думку фахівців, це матеріал, який складається з одних переваг і геть-чисто позбавлений недоліків.

Як користуватися полігелем - фото 1

Він універсальний та підходить для будь-якого виду нарощування, моделювання, зміцнення нігтів. Незважаючи на відносно недавню появу полігеля на манікюрному ринку, він миттєво став мегапопулярним та затребуваним. Причому як у професійних майстрів, так і у новачків.

Про переваги акрилатика

Полігель має кілька назв: акрігель (як користуватися акрігелем - не менш часте питання, яке задають новачки), акрилатик, акрил-гель. Але під усіма цими іменами ховається один і той самий продукт. І переваг у нього безліч:

  • Щільна консистенція - повна страховка від розтікань. Полігель просто чудово тримає форму!
  • Збереження податливості до полімеризації в лампі. Це величезний плюс, тому що дозволяє майстру не поспішати та доводити роботу до досконалості. Особливо цінна якість для новачків, які починають освоювати нарощування.
  • Відсутність різкого запаху - знахідка для тих, хто страждає на підвищену нюхову чутливість та/або схильність до алергії. Стосується і майстрів, і їхніх клієнток.

На думку багатьох нейл-фахівців, полігель - дуже комфортний і універсальний манікюрний матеріал, оскільки підходить практично для будь-яких технік. Нарощувати ним можна:

  • на типси;
  • на верхні та нижні форми;
  • зміцнювати та подовжувати нігтьові пластини.

Як користуватися полігелем - фото 2

На відміну від акрилу, полігель відразу готовий до використання. Його не потрібно з чимось змішувати, поєднувати і т.д. Достатньо лише мати спеціальний двосторонній пензлик-стек і рідину, яка дозволяє рівномірно розподіляти та розгладжувати матеріал у процесі роботи. Як користуватись акригелем (полігелем)? Потрібно лише видавити кульку з тюбика, викласти її на ніготь (форму, типс) і приступити до моделювання (зміцнення і т.д.).

Як вибрати необхідні інструменти та засоби

Згаданий вище пензлик-стек - мабуть, єдиний інструмент, який потрібний для полігеля. Втім, можна обмежитися звичайним пензлем для акрилу або гелю та плоскою лопаткою. Що стосується ворсу, то краще, якщо він буде штучним, тому що довше служить, рідше деформується і чудово працює зі щільними текстурами, а саме до таких і відноситься полігель. Як користуватися таким двостороннім пензликом? Сторона з плоским стеком дозволяє легко набирати матеріал, а ворсова служить для його розподілу та вирівнювання.

Ще потрібна конструююча рідина для полігелю. Вона допоможе вирівняти, розгладити матеріал, надати йому бажану форму, не вступаючи у взаємодію та не порушуючи склад продукту, його властивостей та консистенції. Тут є важливий нюанс сумісності, і він важливий для тих, хто запитує, як правильно користуватися полігелем. У принципі, склад акрил-гелів, що випускаються різними брендами, мало чим відрізняється. Але все ж, щоб уникнути ризику та неприємних явищ, майстри радять купувати рідину того ж виробника, що й сам полігель. Матеріали не «конфліктуватимуть», і хвилюватися про результат не доведеться.

Що стосується бази, то без неї можна обійтися, якщо правильно підготувати нігтьові пластини і ретельно їх знежирити. Крім того, полігель має бездоганну адгезію і не вимагає її посилення. Ряд виробників, даючи рекомендації про те, як використовувати полігель, не наполягають навіть на застосуванні праймера, кислотного чи безкислотного, але цей момент майстер може коригувати самостійно. Акрилатик не має самовирівнюючих властивостей і вимагає обпилювання, особливо при нарощуванні на типси та нижні форми. Тому знадобиться топ.

Як користуватися полігелем - фото 3

Етапи роботи

Чи всім підходить полігель для нарощування нігтів? Як користуватись ним так, щоб швидко освоїти техніку? Немає нічого складно, важливо лише дотримуватися правил і основних рекомендацій.

Перед нарощуванням та зміцненням нігтів слід виконати обов'язкові маніпуляції, а саме: гігієнічний манікюр та підготовку нігтьових пластин (очищення, знежирення, дегідратацію), якщо йдеться про нарощування - встановити форми. За бажанням майстра наноситься безкислотний чи кислотний праймер. Подальший алгоритм виглядає так:

  • Видавити невелику кульку полігеля.
  • Відокремити кульку стеком і перенести на ніготь.
  • Змочити пензлик у рідині для полігеля, злегка віджати і рівномірно розподілити ним матеріал, розгладжуючи та вирівнюючи його. Важливо! Працюючи пензликом, необхідно притискати полігель до нігтьової поверхні, дуже ретельно проробляючи область кутикули, щоб уникнути відшарування.
  • Після завершення полімеризувати в ультрафіолетовій лампі (звичайній UV 36 Вт або світлодіодній LED).
  • Пройтися по поверхні нігтя пилкою, усуваючи всі нерівності.
  • Нанести топ та полімеризувати в лампі.

Як користуватися полігелем - фото 4

Крім того, що робота з полігелем напрочуд комфортна і приємна, нігтики, змодельовані ним, демонструють високу міцність і не ламаються під механічним впливом. Але головне - такий манікюр виглядає дуже естетично, природно і гармонійно. А вибираючи кольоровий полігель, можна не покривати нігті гель-лаком. Щодо зняття цього матеріалу, то виконується така процедура за допомогою фрезера. Формула полігеля нерозчинна.

Як користуватися полігелем - Фото 5

 
Залишити відгук  ↓
 
 
 
Модули для Opencart