Каталог товарів

Меню

Як користуватися філером для волосся?

  • 16 вересня 2021 14:59:21

Зміст

Який результат дає філер для волосся?

Як правильно використовувати філер для волосся?

Дозування

Яким би ретельним і відповідальним не був догляд за волоссям, настають моменти, коли локони потребують екстреної допомоги. Миттєву дієву допомогу здатні надати спеціальні косметичні склади із вмістом пантенолу, кератину, еластину, гідролізованого шовку і керамідів, що отримали назву філерів. Філер для волосся - це такий собі наповнювач, який, проникаючи в структуру ушкодженого волосяного стрижня, здатний миттєво відновити його видиму цілісність, надаючи еластичності та гладкості.

Як користуватися філером для волосся? - Фото 1

Відповідаючи на питання, що таке філер для волосся і який буде ефект від його нанесення, можна з упевненістю сказати, що за дієвістю результат від його застосування не поступається салонному. Волосся набуває здорового доглянутого вигляду, природного блиску і зовнішньої цілісності завдяки заповненню внутрішньоструктурних пустот волосяної нитки, згладжуванню лусочок, приведенню до норми PH шкірного покриву голови. Сухі, виснажені, ушкоджені хімічними складами локони насичуються вологою, набувають пружності і доглянутого шляхетного вигляду.

Який результат дає філлер для волосся?

Як користуватися філером для волосся і на що можна розраховувати? Для того щоб розуміти, яким буде результат процедури, ознайомтеся з формулою філеру, що містить комплекс відновлювальних компонентів, і принципом її дії. Завважимо, що склади філерів для волосся будь-яких ТМ - це мікс кількох типів засобів різноспрямованої дії, серед яких найчастіше зустрічаються колаген і кератин. Продукт випускається в консистенції прозорої сироватки.

Як користуватися філером для волосся? - Фото 2

Перелік інгредієнтів, що утворюють формулу продукту, розглянемо на прикладі знаного корейського філеру La'dor Perfect Hair Filler:

• Виходячи з того, що головною структурною складовою волосся є фібрилярний білок кератин, правильним буде припущення про те, що цей компонент наявний в основі формули філеру та відповідає за відновлення, зволоження і випрямлення локонів.

• Другим важливим інгредієнтом є шовкові амінокислоти. Вивчаючи питання, як користуватися філером ладор, слід зважати на те, що шовкові амінокислоти сприяють пришвидшенню обмінних процесів, активації вироблення природного колагену і нормалізації водного балансу.

• Для посилення міцності волосяної оболонки формула продукту збагачена керамідами, що запобігають виснаженню стрижня.

• Популярний філер ладор, як і аналогічні продукти інших ТМ, містить колаген PPT. Цей білок сприяє відновленню цілісності волосся, а також зволоженню і пом'якшенню біля коренів, що полегшує догляд і укладку.

• І, звісно ж, в складі є надійний захисник, який зміцнює структуру і надає локонам блиску та еластичності, - і це протеїн.

При виробництві філерів використовується також гіалуронова кислота для зволоження і стимулювання життєдіяльності волосяних цибулин.

Що отримуємо в результаті користування продуктом:

• Регенерацію структури на клітинному рівні.

• Ефект глибокого кондиціонування.

• Надання волоссю світловідбивної гладкості.

• Набуття локонами блиску, еластичності, шовковистості.

• Створення об’єму.

• Посилення зносостійкості волосся; зміцнення без обтяження.

• Наявність ніжного тонкого аромату.

• Приведення до норми кислотно-лужного балансу шкірного покриву.

• Захист локонів від негативного впливу зовнішнього середовища.

Як правильно використовувати філер для волосся

Як приклад, розглянемо філер для волосся lador і спосіб застосування, при якому утворюється накопичувальний ефект, що сприяє отриманню жаданого результату.

Вміст синьої ампули La'dor Perfect Hair Filler потрібно наносити відповідно до інструкції, розбавляючи водою кімнатної температури в пропорції 1: 1. При цьому попередньо вимивши волосся шампунем з глибоким очищенням і просушивши приблизно на 70%. Після миття виробник не рекомендує використовувати інші засоби догляду.

При змішуванні продукту з водою в керамічній/скляній (не металевій!) ємності утвориться однорідна приємна в роботі біла емульсія, яка легко розподіляється на ледь зволоженому (на 30%) волоссі. Не рекомендується наносити засіб на корені і шкіру голови. Краще приділити більше уваги кінчикам.

Одягнувши целофанову шапочку, рекомендується прогріти локони протягом 5 хв феном, а потім, обернувши голову рушником або надівши термошапку, залишити ще на 20 хв (можна довше, до 60-ти, дивлячись по ситуації). Далі змити теплою водою, не використовуючи шампуню і бальзаму. Тоненька плівочка філеру, що залишиться на волоссі, не зашкодить і не пришвидшить його забруднення.

Як користуватися філером для волосся? - Фото 3

Натомість експерти з корейської косметики рекомендують за потреби (наприклад, щоб прискорити час процедури) наносити філер просто на злегка зволожене волосся або лише на кінчики. В такому разі емульгування відбуватиметься безпосередньо на волоссі, що не погіршить результату. Далі - за інструкцією.

Дозування

Як дозувати (виходячи з того, що 1 ампула - 13 мл):

• для довжини волосся до плечей буде потрібна 1 амп.;

• до лопаток - 2 амп.;

• до пояса - 3 амп.

Як користуватися філером для волосся? - Фото 4

ТМ La'dor обіцяє повне відновлення волосся при проходженні курсу (одна ампула на тиждень протягом 20 тижнів), і це 20 ампул в одній коробці. Також можна придбати продукт поштучно. Разовий результат буде видимий на волоссі до трьох змиттів. При правильному і регулярному користуванні філером ви отримаєте розкішні гладкі локони, що відливають блискучим шовком.

 
Залишити відгук  ↓
 
 
 
Модули для Opencart