Каталог товарів

Меню

Як клеїти пучкові вії?

 • 01 вересня 2022 12:08:10

Зміст

Як, куди і що клеїти?

Види пучків

Інструменти та матеріали

Як клеїти вії-пучки

Гарний макіяж очей за відсутності виразних вій створити навряд чи вдасться. У всякому разі, без допомоги професійного візажиста точно не обійтися. Але чого такі складності, якщо сучасна lash-сфера пропонує зручні експрес-рішення. Наприклад, вії в пучках. Вони чудово виглядають, забезпечуючи максимальну виразність. І це саме той випадок, коли варто освоїти простий алгоритм, щоб знати, як клеїти пучкові вії і бути чарівною.

Як клеїти пучкові вії? - фото 1

Як, куди і що клеїти?

Класична техніка нарощування - повійкова. Згідно з нею, штучні вії (по одній або дві-три відразу) кріпляться до натуральних, абсолютно не торкаючись шкіри. Тут без професійних навичок та хорошої теоретичної бази не обійтися. Існує своя специфіка, важливо правильно підібрати матеріали, вміти працювати із клеями тощо. А ось накладні стрічкові вії - найпростіший спосіб зробити очі яскравішими. Достатньо приклеїти стрічку до повіки, і краса гарантована. Але вистачає досягнутого результату буквально на день.

Як клеїти пучкові вії? - фото 2

А як клеїти вії пучками? У цій техніці фіксація буде подвійна - основа клеїться до шкіри повіки, а волоски - додатково до натуральної вії. Ефект виходить природнішим, ніж зі стрічкою, а сама процедура цілком доступна для самостійного освоєння.

Як клеїти пучкові вії? - фото 3

Види пучків

Пучок складається з кількох синтетичних (натуральні ворсові здатні викликати алергію) волосків, які імітують натуральні вії. Можна підібрати більш або менш об'ємні, різної довжини і вигину. При виборі та фіксації враховуються особливості очей та бажаний результат. Перед тим як клеїти пучки вій, потрібно визначитися з метою: додати об'єм, довжину, створити "розкритий" погляд і т.д. Найчастіше пучки використовують для корекції розрізу, тоді їх розміщують в зовнішнього куточка очей.

Залежно від типу скріплення пучки бувають вузликові та безвузликові. У першому випадку штучні вії утворюють на основі вузол, який надійно приклеюється до шкіри повік. Недолік - місце фіксації добре проглядається і без стрілок не обійтися. У другому випадку основа пучка плоска, при приклеюванні його не видно. Але й ступінь приклеювання менш надійний, тому що на повіці закріпити практично неможливо, а лише на натуральній вії. Безвузликовий варіант більше підходить для професійного нарощування.

Як клеїти пучкові вії? - фото 4

Інструменти та матеріали

Перед тем как клеить накладные ресницы пучками, нужно подготовить все нужные инструменты, средства и материалы. Перечень небольшой:

 • палетка з пучками;
 • пінцет з вигнутими крайками;
 • хороше настільне дзеркало;
 • клей для фіксації пучків;
 • камінь для клею (можна замінити невелички дзеркалом);
 • знежирювач;
 • серветки;
 • косметика для стрілок.

Особу увагу слід приділити клею. Він має бути безпечним, з гіпоалергенним складом, адже доведеться працювати у найчутливішій зоні обличчя. Момент швидкості також важливий. Новачку краще брати матеріал із середньою швидкістю схоплювання, щоб мати шанс виправити помилку при фіксації. Щодо кольору, то для пучкових вій зазвичай вибирають чорний клей.

Як клеїти пучкові вії? - фото 5

Як клеїти вій-пучки

Якщо йдеться про просту фіксацію, якої вистачає на день або для ефектного вечірнього макіяжу, краще вибирати вузликовий тип. Він чудово підійде для тих, хто клеїть вії сам собі. Готовий пучок за допомогою клею кріпиться на шкірі повіки так, щоб він максимально вписався в природний ряд вій. Кількість пучків залежить від бажаного ефекту. Але перед процедурою необхідно забезпечити певні умови:

 • Освітлення має бути повноцінним та ясквавим.
 • Інструменти та матеріали краще розташувати прямо перед собою, щоб не шукати їх по всьому столу.
 • Палетку з пучками потрібно відкрити, флакон із клеєм теж.

Як клеїти пучкові вії? - фото 6

Перед тим як клеїти пучкові вії самій собі, слід очистити та знежирити шкіру, а також натуральні вії. Це необхідно для надійної адгезії (зчіпки), адже частинки шкірного жиру та забруднень перешкоджають якісній клейовій фіксації. Для знежирення підійде спеціальний засіб без спирту та інших подразнюючих компонентів. Можна підібрати щось із професійної лінійки для класичного нарощування. А тепер про те, як наклеїти пучкові вії швидко, правильно та акуратно:

 • Капнути клей на камінь (дзеркало). Достатньо однієї-двох крапель.
 • За допомогою пінцета дістати пучок, занурити вузлик у клей, зайве промокнути серветкою.
 • Вибравши місце в війковому ряду, акуратно розмістити там пучок, трохи притиснути і потримати до схоплювання. Щоб зробити фіксацію більш надійною, можна перед фіксацією пучка на повіці провести вузликом з клеєм по натуральній вії, тоді штучна волосинка прилипне і до неї.

Як клеїти пучкові вії? - фото 7

І кілька нюансів. Пучки краще клеїти у напрямку від зовнішнього кута ока до внутрішнього. Чим ближче до внутрішнього- тим коротші пучки. Щоб фіксація була на одній лінії, можна олівцем або підводкою провести легку розмітку. По завершенні процедури залишиться лише намалювати акуратні стрілки, які послужать чудовим маскуванням для вузликів.

 
Залишити відгук  ↓