Каталог товарів

Меню

Етапи догляду за шкірою обличчя

  • 04 лютого 2022 18:59:29

Зміст

Як підібрати косметику для догляду?

Базові принципи догляду

Про етапи самостійного догляду за шкірою

Як зберегти шкіру обличчя молодою, яскравою та підтягнутою? Відповідь лежить на поверхні - це правильний щоденний догляд, який складається з кількох основних та додаткових етапів. Від того, наскільки регулярно і точно ці етапи виконуватимуться, залежить стан шкірного покриву. Будь-який професійний косметолог наголошує саме на необхідності повноцінного догляду в домашніх умовах додатково до салонних б'юті-процедур. А як правильно доглядати за шкірою обличчя? Спробуємо розібратися.

Етапи догляду за шкірою обличчя - фото 1

Як підібрати косметику для догляду?

Визначальним чинником під час вибору косметичних засобів є тип шкіри. Справа в тому, що, наприклад, і жирний, і сухий епідерміс однаково потребує очищення. Але і спосіб, і інгредієнти, що діють, в кожному з цих двох випадків різні. Як доглядати за обличчям з урахуванням потреб шкіри різного типу? За допомогою правильно підібраної косметики!

Схильна до жирності шкіра потребує інтенсивнішого очищення. А оскільки їй часто властиві запалення, то косметика повинна мати заспокійливі властивості. Важливим є і зволоження, щоб не стимулювати сальні залози виробляти ще більше себуму. Розширені пори та чорні цятки - це також часто явище для жирного епідермісу. Тому варто надавати перевагу засобам, які не посилюють зазначену проблему, а протистоять їй, і обов'язково витримувати всі етапи догляду за шкірою обличчя.

Суха дерма, без сумніву, потребує делікатного очищення з ефектом інтенсивного зволоження. Також їй показані косметичні засоби для відновлення, зміцнення та зняття подразнень, почервоніння. Чудово працюють препарати, здатні утримувати та накопичувати вологу. Догляд за шкірою обличчя в даному випадку має бути спрямований на інтенсивну гідратацію.

Етапи догляду за шкірою обличчя - фото 2

Складний випадок - комбінована шкіра. Як правило, область Т-зони жирніша, ніж інші ділянки. Важливо обирати косметику, здатну підтримувати водно-жировий баланс епідермісу та не забивати пори, а очищення шкіри обличчя не повинно бути агресивним.

Власниці нормальної шкіри можуть сказати, що їм пощастило. І це так. Проте навіть нормальний епідермальний покрив потребує уваги. Як правильно доглядати за обличчям з нормальним типом епідермісу? Найголовніше - косметика не повинна пересушувати та викликати дефіцит вологи. Ідеальним варіантом також будуть засоби, що підвищують природний захист шкіри.

Етапи догляду за шкірою обличчя - фото 3

Чутлива шкіра здатна завдати безліч проблем. Це і висипання, і алергічні реакції, і почервоніння. Що допоможе? Косметика спеціальної серії з позначкою «гіпоалергенно». Як правило, у складах таких засобів немає спірних компонентів, а їх формули дуже м'які.

Базові принципи догляду

Як доглядати за шкірою обличчя самостійно? Це дуже просто. Потрібно лише дотримуватись правил і чіткої системи, а також обзавестися косметичними засобами відповідно до типу шкіри. Пінка чи гель? Що спрацює краще, якщо йдеться про жирний епідерміс? Залежить не так від текстури чи консистенції, як від складу. Тому вся увага на перелік інгредієнтів.

Як ішлося вище, не можна забувати про регулярності. Важливо щодня та повноцінно доглядати за обличчям. Як би ви не втомилися, яким би напруженим не був день, нехтувати вечірніми процедурами неприпустимо. На відпочинку, у подорожі чи відрядженні - в будь-яких умовах обов'язковий саме регулярний догляд за обличчям, етапи якого наступні:

  • • зняття макіяжу;
  • • очищення;
  • • тонізування;
  • • основний догляд (зволожуємо, живимо, відновлюємо).

Про етапи самостійного догляду за шкірою

Найперший крок - це зняття макіяжу. На цьому етапі слід правильно очистити шкіру від декоративної косметики, себуму, забруднень. Найкраще із завданням де-макіяжу справляється міцелярна вода.

Етапи догляду за шкірою обличчя - фото 4

Далі йде етап глибокого очищення. Виконується він двічі на день - вранці та ввечері. За ніч у шкірі та на її поверхні відбуваються певні процеси, може виділятися шкірний жир, проступати піт. Тому ранкове очищення важливе не менше вечірнього. Виконати процедуру дозволить гель для вмивання або пінка.

Етапи очищення обличчя мають велике значення. Саме вони дозволяють підготувати шкірний покрив до основного догляду. Тому нехтувати ретельним зняттям макіяжу та повноцінним умиванням не можна.

Етапи догляду за шкірою обличчя - фото 5

Третій етап полягає у тонізуванні. Він завершує очищувальний догляд. Тонік, лосьйон приємної легкої текстури чи інший засіб сприяють відновленню водно-жирового балансу та природного захисного бар'єру.

Четвертий етап - основний догляд. Він полягає у нанесенні на шкіру зволожуючих, живильних, відновлювальних косметичних засобів денної та нічної дії. Дуже небажано обмежуватися лише денним або нічним кремом. Залежно від часу доби шкіра зазнає різних навантажень, і косметика повинна їм відповідати. Тому вранці необхідно наносити денний крем для тривалої гідратації, захисту від негативних факторів довкілля тощо. А вечірній догляд слід завершувати нічним кремом з живильними та регенеруючими компонентами.

Етапи догляду за шкірою обличчя - фото 6

Але це ще не все. Існують додаткові процедури, які виконуються не щодня, а двічі-тричі на тиждень. Мова йде про пілінг або скрабування та використання різних масок. Пілінг дозволяє видалити зі шкіри шар відмерлого епітелію, оптимізувати шкірне дихання, вирівняти мікрорельєф. Маски добре доповнюють основний догляд. Особливо якісно працюють експрес-маски, коли потрібно швидко привести обличчя в норму перед важливою подією.

Етапи догляду за шкірою обличчя - фото 7

 
Залишити відгук  ↓