0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Чим краще фарбувати брови: хною чи фарбою?

  • 22 липня 2022 17:50:50

Зміст

Що вибрати?

Фарба або хна: переваги та недоліки

Хна: фарбування та догляд одночасно

Чим краще фарбувати брови - хною чи фарбою?

Як надати виразності бровам? Відповіддю на це питання є процедура фарбування. Її успішно виконують в домашніх умовах. Це одна з найбільш затребуваних позицій у прайсах салонів краси. Асортимент барвників надзвичайно широкий, завдяки чому дуже легко підібрати відповідний відтінок для кожного жіночого кольоротипу. Найкраще з таким завданням справляється професійний майстер-бровіст, але трохи практики - і гарний результат обов’язково вдасться отримати і самостійно. Залишилось тільки визначитись з тим, який матеріал використовувати. Чим краще фарбувати брови - фарбою чи хною?

Чим краще фарбувати брови: хною чи фарбою? - фото 1

Що вибрати?

Цілком зрозуміло, що працювати потрібно тільки зі спеціальними brow-продуктами. Це є доконаним фактом. Жодних альтернатив у вигляді фарб для волосся бути не може, адже вони є досить агресивними і непридатні для тонких волосків. Також слід враховувати високий ризик негативного впливу на ніжну шкіру обличчя. Тому - тільки професійні brow-продукти. Але чим краще фарбувати брови - хною чи фарбою?

  • • Кожен з барвників має свої плюси і мінуси.
  • • Відрізняються також техніки і результати фарбування.
  • • Є певні особливості догляду після процедури.

Насправді, розібратись не складно. А зробивши правильні висновки, легше буде визначитись з типом барвника. І тоді очікування співпадуть з реальністю.

Чим краще фарбувати брови: хною чи фарбою? - фото 2

Фарба або хна: переваги та недоліки

Отже, головною відмінністю між фарбуванням хною і фарбою, є результат. За допомогою першого варіанту легко досягається досить стійкий ефект «по шкірі», а другий тип барвника, як правило, фарбує волоски і ледь тонує шкіру.

Якщо говорити про більш природній результат, то він досягається за допомогою фарби. Адже кольору набувають тільки волоски. Але такий ефект підходить не всім. Він гарно виглядає, якщо брови густі, з гарною формою, не мають перещипаних ділянок. Тоді фарбою можна вдало підкреслити натуральні лінії і надати більшої виразності.

Чим краще фарбувати брови: хною чи фарбою? - фото 3

У випадку, коли необхідно корегувати форму, заповнювати прогалини, працювати з рідкими волосками, варто обирати хну. Саме хна допоможе візуально приховати вказані недоліки і гармоніювати об’єм. Вона також чудово підійде тим дівчатам, які люблять чіткі графічні лінінії у малюнку брів і не бояться занадто виразного ефекту.

Чим краще фарбувати брови: хною чи фарбою? - фото 4

Відповідаючи на питання про те, чим фарбувати брови - хною або фарбою, не можна не враховувати і такий момент, як вибір кольору. Палітри обох матеріалів суттєво відрізняється. Перманентні та напівперманентні барвники, до яких належить професійна brow-фарба, мають багато кольорів:

  • • сірий;

Якщо ж говорити про натуральну хну, то її асортимент значно вужчий, і бровам можна надати лише коричневого або чорного відтінку. Про освітлення та кардинальну зміну кольору взагалі не йдеться.

Чим краще фарбувати брови: хною чи фарбою? - фото 5

Ефекти, досягнуті за допомогою обох видів барвників, також відрізняються тривалістю. І це теж слід враховувати, коли обираєш, чим фарбувати брови - фарбою чи хною. У першому випадку, як відзначають майстри і їх клієнтки, стійкість кольору на бровах зберігається до трьох тижнів. У другому - колір на шкірі може триматись до двох тижнів, а на волосках - близько місяця. Щоб пролонгувати ефект фарбування, слід пам’ятати про правильний догляд. Після хни можна користуватись кокосовою олійкою, яка створює особливу захисну вуаль на волосках, надає їм гарного глянцевого блиску і насичує корисними речовинами шкіру. Скрабування, занадто ретельне очищення сприяють швидкому вимиванню кольору.

Хна: фарбування і догляд одночасно

Використання натуральної хни має суттєву перевагу перед фарбою. І вона полягає у можливості не тільки покращити колір, а й в ефективному догляді за бровами. Хна чинить позитивний вплив на структуру волосків, тоді як фарба може сприяти її руйнації. Тобто, у першому випадку одночасно з фарбуванням брови зміцнюються, їх стан та вигляд поступово поліпшуються, відновлюється природня густота і навіть активуються процеси росту. У другому, особливо якщо brow-фарба не досить якісна, є ризик спровокувати випадіння волосків. Щоб цього уникнути, варто користуватися продуктами перевірених брендів з гарною репутацією, навіть якщо є варіанти за більш низькою вартістю. Економити на бровах недоречно!

Чим краще фарбувати брови - хною чи фарбою?

Вибір типу барвника - суто індивідуальна справа, яка залежить від певних бажань, завдань та очікувань. Узагальнюючи усе, наведене вище, можна вивести лише деякі рекомендації, які матимуть досить загальний характер.

Тим, хто має гарні брови нормальної густоти, але бажає поекспериментувати з кольором, зробити його більш або менш насиченим, чи взагалі кардинально змінити, підійде варіант зі стійкою фарбою.

Чим краще фарбувати брови: хною чи фарбою? - фото 6

Якщо брови проблемні, занадто тонкі, ріденькі, невиразні, їх архітектура потребує корекції, а недоліки хочеться гарно замаскувати, тоді краще скористатися хною. Адже разом з гарним виразним відтінком можна досягти оздоровчого результату, особливо якщо йдеться про регулярні процедури.

Чим краще фарбувати брови: хною чи фарбою? - фото 7

Абсолютно точним є одне - гарні брови можна мати у будь-якому випадку! На щастя, сучасні представниці прекрасної статі здатні самостійно чи за допомогою спеціаліста визначити, чим краще фарбувати брови. Фарба або хна - вибір є, і він досить непоганий. Все залежить від майстерності і побажань!

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber